ДО Польщі НА ЗАКУПИ!!!

Тема у розділі 'Простофорум', створена користувачем Вова Lviv, 30 лис 2011.

  1. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Доброго дня.
    Безпосередньо стикаюся з візами, і маю деякі дані.
    Оформлення шопінг візи в візовому центрі разом получається 100 вічно зелених. На рахунок відмов у видачі візи, у Львові таких фактів не було всі кого я знаю що подавалися отримали візи. а от у Франківську ситуація гірша дуже багато людей получили відмови, само цікаво те що кожна людина яка подає документи може отимати відмову навіть як що немала порушень, в моїй практиці зустріяалися такі випадки. Далі я рахую що візові центри це більше плюсів ніж мінусів оскільки дійсно багато людей хочуть їхати виключно на закупи і немають можливості отримати візу. Далі нарахунок 200 злотих як що ти їдеш на закупи то це не є велика сума, а інакше і змісту немає їхати вийде не вигідно бензин, зелена карта. З власного досвідду коли їду на закупи то на двох ми витрачаємо 400-500Євро.
    На рахунок людей які займаються візами, для нас ця віза не створює ніяких проблем, оскільки більшість людей оформляють візи щоб їхати дальше ніж а польщу а з шопінг візами далеко не заїдеш.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. li-mit

    li-mit Active Member

    Авто:
    SKODA OCTAVIA А5
    знайомий отривав таку візу, в неділю поїде на закупи.... приїде напишу як з"їздив
     
  3. SUS2810

    SUS2810 Active Member

    Авто:
    VW GOLF III 1.4 AEX
    Напишіть повний пакет документів для тої візи. Дякую
     
  4. li-mit

    li-mit Active Member

    Авто:
    SKODA OCTAVIA А5
    Про польську візу "з метою закупівельного туризму".
    Це стандартна шенген-віза. Тип С, ціль видання 20 - NA ZAKUPY (на візі в паспорті так і пише). Перша одноразова на 7 днів.
    Для отримання наступної мультівізи для шопінгу подаються оригінали іменних чеків до інших документів.
    Документи, які потрібно здати:
    1. Анкета.
    2. Дві фотографії.
    3. Копія внутрішнього паспорта + показати оригінал.
    4. Копія закордонного з попередніми шенген візами + оригінал.
    5. Старий закордонний паспорт, якщо є, оригінал + копії.
    6.Заява-прохання на видачу візу для закупів (безкоштовні бланки є в візовому центрі).
    Жодних бронювань не потрібно. Дають всім на 7 днів перший раз
    Документи подавали в середу вкінці дня 7-го грудня, забирали - в візовому центрі після обіду 13 грудня, тобто розгляд зайняв менше ніж 5 робочих днів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Golf 2

    Golf 2 Місцевий

    Авто:
    Audi a6 2.5 tdi
    Вкажи будь ласка адресу даного візового центру!!!
     
  6. nzi

    nzi Місцевий

    Авто:
    vw passat 1.6 TD був
    Львів Садова 2А. колись там були меблі VOX. якщо їхати по Кульпарківській в сторну центру поворот ліворуч на наступному світлофорі після лікарні(наповороті шиномонтаж) і рухаєтеся в сторну любінської по праву руку після гаражів і будівництва великий 2 поверховий візовий центр.
    П.С. Якщо побачите базар"Маршала рибалки" то ви вже проїхали.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Golf 2

    Golf 2 Місцевий

    Авто:
    Audi a6 2.5 tdi
    Ітак звітую
    був на новорічно - різдвяні свята на Україні
    Вирішив зробити приємний сюрприз коханій дружині ( а конкретніше собі, бо спочатку хотів для неї відкривати бізнес - шенген, що в рішал коштує від 150 - 250 єврів), тому почувши про візу на закупи і став постійним дописувачем цієї теми.
    Що можу сказати з досвіду - сама сума в 225 грн за послуги візового центру не є великою на мою думку, зважаючи на колишній досвід купівлі черги... ( все одно це коштувало 150 грн мін )
    В візовому центрі , приємне обслуговування і привітні менеджери які все пояснять навіть початківцю....
    З підводних грабель і камінців! - фото на візу краще зробити зазделегідь в будь якому фото - ательє - так як фото в віз. центрі завищено в 3 раза і становить 30 грн, також варто подбати зазделегідь про страхівку " Зелена карта " - вартість якої також суттєво завищена в візовому центрі...
    Загалом перша закупочна віза обійдеться в приблизно в 500 - 600 грн ( шоб не думали що зовсім безкоштовно, бо не забуваєм що треба ще заплатити 35 євро консульського збору)))
    За 5 днів дружині візу відкрили, першу на 7 днів, віза шенгенська!!! Тому ми мотнулися через польщу до Чехії в Прагу і провели кільки класних днів разом...
    В Польщі спеціально ставав біля магазину з бутіками, купили деякий одяг і попросив написати іменний чек. Пані написала чек від руки і поставила печатку...
    Вот тут дальше не знаю!!! Дуже багато людей говорять по іншому!!! Не знаю який той чек повинний бути , для того щоб відкрили вже повторну візу на рік або пів...
    З своєї сторони обовязково відпишусь!!! А як хтось щось знатиме то давайте знати!!!
     
  8. naty

    naty Новачок

    Авто:
    Volkswagen
    Скажіть, будь ласка, чи можуть звертатись до візового центру у Львові жителі Волинської області? І чи спочатку потрібно реєструватись на якомусь сайті а тоді вже їхати з необхідним пакетом документів по запису чи як?

    і ще, який тип страхівки мені потрібен, якщо я не подорою власним авто? Зелена карта не підходить, так?
     
  9. rusmaks

    rusmaks Місцевий

    Авто:
    VW T5 1,9 TDI, Golf II 1,6TD JR '84, Passat B4 1,9TDI 1Z '96 - був
    Клубна карта:
    000065
    Може є сенс запитатися у Луцьку в консульстві?
    Мене це теж би зацікавило, оскільки сам з Волині.

    П.С. Я з Волинською пропискою робив собі звичайну візу 2 роки тому тут у Львові, то скажу відверто ледве зробив. Простояв у черзі цілу ніч, а потім тільки в обід попав до віконця, щоб здати документи, а далі отримав відповідь "ні", потрібно робити у Луцьку.
    Добре що люди підказали підійти в інше вікно, що я і зробив, і ще мав документи, що маю у Львові бізнес, тому і повезло. А так відповідь була відразу - робіть у Луцьку, там черги менші, і без проблем.
     
  10. Golf 2

    Golf 2 Місцевий

    Авто:
    Audi a6 2.5 tdi
    В даній темі мова йде лише про так звану візу " на закупи " - за спрощеною схемою. На скільки мені відомо жителям Волинської області таких віз не видають.


    На мою думку звичайну робочу або бізнес-шенген візу краще робити у Луцьку у кого прописка Волинська.
     
  11. Newman

    Newman Active Member

    Авто:
    Jetta 1.6RF 2E2 1987
    Клубна карта:
    000026
    Поясніть чим шоппінг-віза гірша від звичайної бізнес-візи?
    Для бізнес-візи, яку я робив раніше потрібно запрошення, що тягне додаткові витрати.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)