ДОПОМАГАЄМО ФРОНТУ

Тема у розділі 'Флеш', створена користувачем diesel757, 18 сер 2014.

  1. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Всім вітання, хто читає....
    Суть: в мене є товариш, родом з Київської обл., служить в м.Яворів (0998, 24ОМБр) там і одружений, в даний час знаходиться в зоні проведення АТО. В зону АТО відбув в той час, коли під Зеленопіллям знищили наших бійців, він у званні капітан (1983 року народження), вибув з Яворова з технікою та особовим складом. Зв'язку з ним не було до сьогодні.
    Нарешті, сьогодні з ним зв'язався (в телеф.режимі), він живий, здоровий (відносно), в бійців настрій бойовий, готові до перемоги відстоювати кордони нашої держави.... Є в них одна потреба - дизель-генератор... любий генератор на дизельному паливі, бо як він мені повідомив, що мають АБешку (агрегат бензиновий), але його немає чим заправляти, бензин бадяга, гена не стягує і душиться від бадяги.
    Звертаюсь до всіх та прошу допомогти хто скільки може....
    А поскільки, я такими зборами ніколи не займався, також буду вдячний за:
    - якщо хтось зголоситься зібрати вказані кошти (може відкрити якийсь рахунок, чи є в когось картка "дебет"-ова, не "кредит"-ова, чи може знає як зробити простіше);
    - якщо хтось підкаже як це зробити (збір коштів);
    - купити дизель-генератор (де?, іт.п.);
    - відправити той дизель-генератор адресату (може якісь волонтери є, що доставлять певному (вказаному) підрозділу?)
    Більшість людей мене з форуму бачили і знають, і навіть знають де я працюю і проживаю (це так, на всяк випадок, щоб не думали, що я хочу "нагрітись" на біді...)
    Прошу допомогти, як фінансово, так і організаційно!
    Дизель-генератор приблизно коштує 7-9 тис.грн., якщо не получиться купити того "гену", а будуть якісь кошти зібрані, то пропоную купити те, що вирішать ті хто долучились.
    Зі слів товариша: ".... носків, зубної пасти, зубних щіток іт.п. нам не потрібно, маємо вдосталь.... звичайні люди передають, якби не вони, то ..... Вода і їда теж є, але проблема в зарядках мобільників, щоби спілкуватися з рідними, та й електрика потрібна для роботоздатності інших засобів.... Вчора нас черговий раз "накривали градами", тут такі бліндажі, що ....." - корочче, якось так.
    Тому, прошу всіх (хто має можливість і не байдужий) допомогти! В першу чергу організаційно, далі - фінансово, і знову - організаційно, звісно, якщо буде результат.
    Я, вважаю, що всім, потім (після того як) буде приємно почути слова вдячності від наших хлопців, котрі там...
    П/С/ номери телефонів маю (Лайф, Київстар, МТС), прізвище, підрозділ, в/ч також цю інфу маю, але тут писати не буду! Хто бажає знати - скажу тет-а-тет, або тел., тим кого знаю з форуму.
    П/С/С/ DomInIc з нашого форуму, того хлопця (командира підрозділу) бачив і спілкувався з ним на Яворівському полігоні в травні, тобто - це дійсно реальне прохання про допомогу, бо мені така сума не підйомна.
    Всім вдячний!
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. holubets

    holubets Місцевий

    Авто:
    OPEL Vectra 1998 1.8 X18XE, VW Jetta 1987 1.6 EZ була
    Клубна карта:
    000095
    Роман, візьми паспорт і ідентифікаційний код, у будь-якому відділені Приватбанку (напр біля Магнусу) за 15 хв отримаєш картку. І на цю картку тобі зможуть кинути гроші.
    По-друге дай посилання на цей генератор в цій темі і можливо хтось зможе такий дешевше роздобуде.
    А з приводу доставки, то про це можна буде вже думати, коли він буде в наявності.

    З.І. Доставка теж буде проблематичною, бо такі генератори важать близько 100 кг.
    http://rozetka.com.ua/forte_fgd6500e3/p1024469/
     
    Останнє редагування: 18 сер 2014
    • Подобається Подобається x 1
  3. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    [Size=+2]Я зголошуюсь на збір коштів ![/Size]
    [​IMG]
    Гроші надсилайте на номер: 067-7302723 з поміткою: пожертва від... ХХХ
    Всім хто приведе ще 3х пожертвувачів - 10% від їх загальної пожертви!
     
    Останнє редагування: 18 сер 2014
  4. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    картку маю, але вона називається "кредитка", хоча нижче 0,00 гривень не заходить, бо кредиту ніколи не брав, но користуюсь нею. Тому, якщо мені довіряєте, пишу номер своєї картки.
    5211 5374 0817 9716 (власник картки Роговський Роман Романович)
    тут зобов'язуюсь звітуватись про надходження коштів та про кінцевий результат акції
    методом пошуку в Гуглі, ось:
    http://rozetka.com.ua/generators/c152564/23668=12676/
    http://www.praktiker.ua/produkty,1328/c197:Дизельный/gyenyeratory.html?fw=&cn[od]=&cn[do]=
    Ось ці, начебто, дешевші
    http://in-green.com.ua/kentavr/kentavr_dizelnyiy_generator_kentavr_ldg-283
    це вірно!
     
  5. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    [OFF]
    Я все розумію, але давай, хоч в цій темі утримайся від флуду. Я з тобою спілкувався вживу, ти вроді нормальний чел, але тут просто хлопцям потрібно допомогти. Краще утримайся від дописів такого плану, - особисто тебе прошу.[/OFF]
     
  6. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    головне, щоб "гєна" був, а доставку, будемо якось вирішувати. Є ж волонтери які "працюють" по адресній доставці. На них надія, або на пропозиції.
    Я думаю, що половину суми сам зберу (день-два), а на решта покладаюсь на всіх вас.
     
  7. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Завтра закину гроші.
    Щодо гєни...
    Мені подобається http://in-green.com.ua/bulat/bulat-bdg6000cle
    + має колеса і ті 100 кг не тре носити; потужний.
    - електростарт...сяде акум і хер заведеш.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    дякую (поки що від себе), буде сума на покупку, буду радитись з вами всіма щодо покупки та відправки.
     
  9. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    Кажуть нова пошта доставляє в зону АТО, дещо навіть вроді безкоштовно. або дійсно додати тим, хто туди щось повезе. але теж не так просто. чув про випадки, до людей не доходили адресні передачі з бронежилетами і т.д. в силу неможливості доступу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    Так може ваш тут данєцкий коріш теж на бензин для армії збирав ?! )
     
  11. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    не знаю для кого і що він збирав, але ця епопея була в мирний час та й не пов'язана з армією, та й взагалі, нЄхYй приплітати сюди якесь кидалово чи свої домисли....
    [​IMG]
    на фото я посередині у пісочному бушлаті (це для тих, хто мене не знає), а по ліву руку від мене мій товариш, за котрого я писав.
    На фото зліва направо, фамілії не буду писати з особистих міркувань:
    - Сергій - 30 окрема гвардійська Рівненська Новоград-Волинська орденів Червоного Прапора і Суворова механізована бригада місто Новоград-Волинський;
    - Вова і я - 72-а окрема гвардійська Красноградська Київська ордена Червоного Прапора механізована бригада м.Біла Церква;
    - Сергій - 24-та ("Залізна") окрема механізована Самаро-Ульянівська, Бердичівська, Залізна, ордена Жовтневої Революції, тричі орденів Червоного Прапору, орденів Суворова та Богдана Хмельницького бригада імені князя Данила Галицького м.Яворів;
    - Сергій - 1-а окрема гвардійська Новгородська орденів Червоного Прапора, Кутузова, Богдана Хмельницького, Олександра Невського, Червоної зірки танкова бригада м.Гончаровськ.
    Вот тобі Себастьянчику вже 5-ть "дАнЄцких"... :shok:, хотя, хулі тут тобі доказувати, ти ж і так за бугром.....
    Колись, в якійсь темі, я цитував адресуючи тобі слова філософа Ніцше, і мені не лінь повторити їх, знову адресуючи їх тобі але цього разу напишу так: «jedem das seine»!
     
    Останнє редагування: 18 сер 2014
  12. електрик

    електрик Active Member

    Авто:
    golf 2
    Думаю краще брати те що не дешевше а краще, надійніше+може якийсь мінімальний ремкомплект+набір інструментів для нього+фільтр-відстійник для соляри
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. exalto

    exalto Місцевий

    Авто:
    VW Passat B5 99" 1.8 20V (ARG), 5МКПП
    Клубна карта:
    000085
    Долучаюсь до збору коштів, гроші на тижні передам.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Організую доставку до адресата.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Sebastian del Maar з тебе мінімум 100 євро за піз....ш інакше бан в Україні навічно
     
  16. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Вже є 200 грн. - мої співробітниці. Їм вдячний.
    Карточки не дивився ще, ввечері напишу.
    Свою суму напишу (добавлю) завтра-післязавтра.
    На це орієнтуємось.
     
  17. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    підключи собі смс-сповіщення, будеш знати про рух коштів
    закинув там копієчку тобі
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    дякую, ввечері відкрию виписку і прозвітую.
    Оскільки це мі товариш, однокурсник, і т.д., то одразу додаю 1000 грн. від сім'ї. Далі буду ще вишукувати.
    Всього: 1200 грн. + (карточка).
    І уточню такий момент, цей генератор не моєму другу потрібен, а підрозділу в котрому він знаходиться чи можливо безпосередньо керує. Тому нехай хлопцям допомагає, адже від електрики залежить не тільки зарядка мобілок, а й організація звязку, роботоздатність РЛСок, чи РПКшок, та й таке інше.
    А щоби запобігти розкраданню ввіреного майна, то пропоную передавати по акту прийому-передачі з подальшою постановкою на облік у підрозділ в/ч (зенітний дивізіон 24 ОМБр). Якось так.
     
  19. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Закинув трішки тобі на картку, як і казав вище...
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. BASK

    BASK Active Member

    Авто:
    Сaddy
    Також долучаюсь, при зустрічі передам
     
    • Подобається Подобається x 1

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)