Допоможіть з порадою. По правах.

Тема у розділі 'Інше', створена користувачем hooliganlviv, 11 сер 2017.

  1. sash2307

    sash2307 Active Member

    Авто:
    Peugeot 3008 II
    Audi A6 Avant C5 1.9tdi(AWX) 2003р-була
    vw_passat b4 2.0 '96-був
    На скільки знаю - між Україною та рядом країн Європи підписана конвенція про визнання укр прав, тобто всі водійські посвідчення які визнаються та діють на території України - так само діють і в тих країнах (у випадку короткочасного перебування, здається до 6 місяців). Із свого досвіду - із ламінованими правами - проблем немає.
    Це у випадку, коли на своєму авто...
    Свої був змушений замінити через оренду авто, компанія, яка здає авто в прокат захотіла додаток до прав у вигляді паперової книжечки "міжнародні водійські права", ціна питання ~18грн, але мрео не захотіло їх видавати в додаток до ламінованих, аргументуючи тим, що "відсутній термін дії прав, так не можна :)". Довго із ними сперечався/вияснював, але був змушений все-таки обміняти :) При тому, що на гарячій лінії та онлайн підтримці сервісного центру казали, що ламіновані теж підходять для цього, підтверджуючи це відповідними наказом МВС. Але начальник мрео сказав "колись на початку ми так робили, але потім були певні проблеми і зараз видаємо лише до прав, котрі мають термін дії".
     
  2. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    скажи, які категорії маєш? і які плануєш відкрити?
    якщо Д чи Е, то чи маєш на собі авто (тех.паспорт на тебе чи доручення) і який термін.

    Кароч, якщо цікавить, то звертайся. Якраз в даний час, я приймаю під своє керівництво одну із автошкіл Львова. Тому, зможу тобі все розяснити. )))
     
  3. Prime

    Prime Новачок

    Авто:
    VW Passat B5+ 1.9 tdi(AVF)2004р.
    Renault Megane 2 1.5dci 2003р.(був)
    В мене тільки В.Хотів би А,С(не памятаю яка то категорія,ну вище 3.5т,великогабаритний бус,або легка вантажівка)
     
  4. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    При наявності В, можна відкрити А, А1 - то є фігня. А також, можна С і С1.
    Зара, якраз набирається група на С-шки, одразу дві С-шки. Тобто перепідготовка з В на С. Якшо цікавить, то деталі в приват.
     
  5. Golf 2

    Golf 2 Місцевий

    Авто:
    Audi a6 2.5 tdi
    Народ, я вже в по Європі майже 9 років з ламінованими правами їжджу. Вони претензій жодних не мають права висунути коли ти не живеш у них на пмж чи внж ...
    Якщо прописка українська то гуляй Вася. Ну ржуть іноді
     
  6. Puken_Innokentij

    Puken_Innokentij Новачок

    Авто:
    Е35
    Нужны только документы, на которые ты получал эти права
     
  7. Васьок або ZiK

    Васьок або ZiK Active Member

    Авто:
    VW Golf 4 1.6 99 SR V8
    одна знайома загубила права , ми прийшли вона написала заяву 2 дня перевірка на 3-й прийшла і забрала , я думаю в них в базі даних ви мали б числитися , але я б старі права не віддавав , класно мати 2 пари прав ;)
     
  8. Puken_Innokentij

    Puken_Innokentij Новачок

    Авто:
    Е35
    Да кстати, я уже и забыл о базе :)
     
  9. Васьок або ZiK

    Васьок або ZiK Active Member

    Авто:
    VW Golf 4 1.6 99 SR V8
    в тому і прікол , які б права не були ти в них числишся , єдине шо можуть попросити то сертифікат з автошколи не більше , але якщо не помиляюся , тує ще один прікол , мені одного разу пропонували роботу в Польшу на бусик , то сказали шо мають бути нові права з терміном дії щоб їх отримати йдеш в Мрев , здаєш старі , платиш 200 гривень чи скільки там бланк і тобі друкують нові
     
  10. Oleg8

    Oleg8 Новачок

    Авто:
    1.6 tdi. Cayc
    Чи когось колись у Європі штрафували за водійське старого зразка?
     
  11. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Від багатьох чув, що робили зауваження (піддавали сумніву, чи дійсні). Бо, ті ПВ рожевого кольору в ламінаті були також кульковою ручкою заповнені та пошарпані, як правило. Але не чув, щоби хтось був оштрафований.

    А хіба є проблема їх замінити на теперішнього взірця??? Ні нема!!!

    Щоби замінити ПВ, вам потрібно:
    - діючу мед.довідку водія (вартість від 300 до поза 500грн.)
    - ваше діюче ПВ (котре здається / знищується), + мати в наявності паспорт та ідент.код для пред'явлення.
    - оплата за послуги (бланк ПВ, фотографування, і т.п.) 220грн., робиться там на місці.

    У Львові на сьогодні можна зробити у двох місцях:
    - ТСЦ (по старому типу - мрео) на вул.Д.Апостола
    - вул.Левицького - ЦНАП біля Личаківський райадміністрації. (рекомендую цю адресу).
    В порядку живої черги - до 30хв. часу все займає.

    Примітка, якщо старий взірець має категорії А, В, С, D, E .... відповідно по новому буде
    А = А1, А
    В = В1, В
    С = С1, С
    D = D1, D
    E = її наявність добавляється до відкритих на той момент (В, С, D), а саме ВЕ, С1Е, СЕ, D1E, DE.

    Виникли питання? Пишіть/дзвоніть - підкажу/проконсультую.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)