Дороги

Тема у розділі 'Автофорум', створена користувачем MARTINI, 12 кві 2006.

  1. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    Народ, нині вночі збираюся на Київ. Підкажіть якісь нюанси по дорозі "Львів-Київ" (ремонти, вузькі місця...), бо вже добрих пару років туди не їздила. Заздалегідь вдячна.

    :hi:
     
  2. RaZoR

    RaZoR No Smoke No Power Diesel

    Авто:
    A6 С5 Avant Quattro (AKE)2002p була)
    A4 B6 Avant (AVF)2004p Ше є!!
    A6 C4 Avant (AEL) 1996p була
    VW G4 (BCA)2003p також був
    Їздив місяць тому - дорога чудова, тільки від Житомира до Києва (і назад) де-не-де велись ремонтні роботи, відповідно повно знаків обмеження швидкості.
    Рекомендую їх дотримуватись - концентрація гайців там зашкалювала!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. юрий777

    юрий777 Active Member

    Авто:
    VW Passat B3 1.8 ААМ 1993
    сын поехал на Ворохту, так ехал по трассе Киев-Львов до Дубно, сказал, что трасса новая, классная и бомбовая....
     
  4. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    Дуже дякую! Постараюся бути уважною )))
     
  5. JimmyMS

    JimmyMS Active Member

    Авто:
    VW Golf 2 1.3 NZ 1991
    Про швидкість і дайців то правда. Тиждень тому їхав по тій трасі з Києва, і попався на стаціонарному посту (235 км траси Київ -Чоп) не побачив знак обмеження швидкості 50 (їхав 77 км\год) . Ремонти йдуть на проміжку Київ-Житомир. У львівський області "поганенька" розмітка (в порівнянні з іншими областями ) . А взагалі траса добра і після того як я бачив дороги луганської області (а точніше їх відсутність) Е-40 для мене "майже " автобан :D
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Доїхала? Чому не дзвониш?
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    Так. І доїхала, і вже навіть повернулася додому (о 01.30).
    Що вам сказати? Як ніколи, двічі мене зупинили брати наші менші. Про розмову з ними - у відповідній темі.
    Щодо доріг... Дуже дякую всім за поради - вони справді виявилися цінними. ЄДИНОЮ проблемою в дорозі туди і назад була культура їзди і бидло-ксенони, особливо, коли верталася вночі. Твердо вирішила позамітати якийсь гараж (майстерню) і возити зі собою малееееньку торбинку гайок. Рішення оскарженню не підлягає!
     
  8. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Пластиковий стакан, наповнений льодяними кубиками, кинутий в лобове зустрічного авто на швидкостях від 80 км/год пробиває лобове і вщент розносить голову манекена!
    А гайка, думаю, навіть крісло проб'є, тобі того треба???
     
  9. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    Маєш рацію! Є кращий спосіб! Десяток сірників, викинутих на фари тому, хто зізаду, виглядає у світлі фар, як поліна, що летять на нього з несамовитою швидкістю. Упаківку сірників явно простіше, швидше і дешевше дістати... :crazy:
     
  10. rusmaks

    rusmaks Місцевий

    Авто:
    VW T5 1,9 TDI, Golf II 1,6TD JR '84, Passat B4 1,9TDI 1Z '96 - був
    Клубна карта:
    000065
    Я роблю інакше, пропускаю того ідіота що в мене ззаду сліпить, а потім врубаю все що в мене є, і сідаю йому на хвіст поки до нього не дійде.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    І я так роблю! І нині вночі теж! Дальні світла мого Течика, протитуманки і якомога ближче до нього і якомога довше. :gamer:
    Мені - тренування уважности, вміння тримати мінімальну дистанцію і бути готовою до різкого гальмування; сон - як рукою знімає; а йому - привід включити розум...

    :crazy: :crazy: :crazy:
     
    Останнє редагування: 17 сер 2012
  12. Rules

    Rules Аксакал

    Авто:
    Passat B4 2.0AGG
    Lanos 1.5
    Forester SH TURBO
    Клубна карта:
    000097
    в мене для таких що сліплять є спеціальна зброя. називається ксенон в дальнньому (в ближньому в мене галоген). робить єфект такий що огого
     
  13. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    неефективно! Довго розігрівається
     
  14. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Однозначно. Сфокусовані та "правильно" скеровані галогенки для цього набагато краще придаються, ксенон і близько не стояв зі своїм 50%-м коефіцієнтом розсіювання.
     
  15. Rules

    Rules Аксакал

    Авто:
    Passat B4 2.0AGG
    Lanos 1.5
    Forester SH TURBO
    Клубна карта:
    000097
    ше й як ефективно. зустрічному виділяється 3 сек щоб одумався і виключив своє дальнє, протягом яких яскравість швидко наростає
     
  16. Rules

    Rules Аксакал

    Авто:
    Passat B4 2.0AGG
    Lanos 1.5
    Forester SH TURBO
    Клубна карта:
    000097
    порівнював я на своїх фарах галоген і ксенон на ходу. так от галоген і близько не стояв у видимості. фари нульцеві і відрегульовані hella
     
  17. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Російські реалії....))))))))
    Чоловік у Смоленську купив Феррарі
     
  18. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    Цінна інфа. ІМХО

    http://kiev.pravda.com.ua/news/511b79f135925/

    Зверніть увагу особливо на кінець статті, де йдеться про те, що обов"язково треба зафіксувати в протоколі.
    І ще одне мені сподобалося! Те, що одну з описаних справ подала до суду страхова компанія. От! Якби з цього боку взятися, то, впевнена, стан наших доріг значно покращився б!
     
  19. Vexler

    Vexler Аксакал

    Авто:
    Smart ForTwo, VW Golf2 1.8RP `91 white був
  20. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Тим часом неподалік Одеси...

    [​IMG]
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)