Дороги

Тема у розділі 'Автофорум', створена користувачем MARTINI, 12 кві 2006.

  1. vovik07

    vovik07 Active Member

    Авто:
    Passat B3
    доброго дня. Хочу поділитися своїм враженням від доріг західної України. Минулих вихідних їздив в Солотвино. Дорога Львів-Мукачево добра, в порівнянні з іншими дорогами то взагалі чудова. Якщо не зважати на те що в Тухольці люди перекривали дорогу , де я втратив годину часу. І на закарпатьській стороні ліплять дорогу, кладуть зверху шар десь 5-7см. Не знаю для чого , як для мене то там дорога не була катастрофічна , а вже як ремонтувати то капітально...Дорога Мукачево-Солотвино терпима . Як їхав туди , то щоб не заїжджати в мукачево , їхав через Кольчино . Є місцями погана дорога , але відрізок не великий , тому терпимо. Бо назад мене навігатор повів через Чинадієво. Там дорога ге...Вроді дорога нормальна а потім як кажуть нежданчік.

    Цих вихідних я їздив Львів - Камянець-Подільський - Зарваниця - Львів. Початок дороги мене порадував. Давно в цей бік не їздив , то радість була не довго. Блище Тернополя дорогу роблять але як, частину здерли , частину засипали щебнем , трохи заліпили асфальтом. Такий ремонт культурними словами не опишеш. Далі Тернопіль-Теребовля , якщо коли я їхів на Мукачево то тримав кермо однією рукою , то тут треба двома бо вискочить. Дорога не в ямах але є колійнісь і провалини . Так що всю дорогу дик-дик. Далі мене навігатор вів такими стежками: в Копичинцях на Гусятин і Чемерівці.Дорога не ахті. Далі Їхав на Зарваницю через Чортків і Бучач , дорога терпима. З Зарваниці до Львова вирішив не їхати на Тернопільську трасу а їхати на Франківську , на Гулич або Рогатин. Тут навігатор мене повів через Монастириська де я не довіряючи навігатору вирішив запитати людей , куди краще їхати на Галич чи Рогатин через Підгайці , Бережани. Люди сказали на Галич, мій штурман ( моя кохана ) підтвердила , не дивись га той нафігатор і їдь де люди кажуть. То поїхав я на Галич . Спочатку 10 км доброї дороги я зрадів а радість закінчилась ще швидше ніж на Тернопіль. Далі 20 км повної жо......Ні назад вертайся ,ні далі їдь.. Далі з Галича на Львів дорога гарна.
    Висновок я зробив що надіятись на навігатор не варто на жінку тим більше а маршрут варто планувати заздалегідь. Вибачте що вражень на пів сторінки....
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Смішно Смішно x 1
  2. AlexW

    AlexW Початківець

    Авто:
    VW PASSAT B7 Variant Highline, Diesel 2.0 CFFB, NFU, Model 2012
    Клубна карта:
    000092
    Недавно теж їздив Львів-Тернопіль-Чортків і назад. Дорога до Тернополя на зробленому відрізку дуже хороша, а от там де ще доробляють - абзац повний... При переходах із простеленого асфальту і навпаки можна не тільки авто пошкодити а й самому об кермо пом'ятись, якщо не скинути майже до 0. Відрізок Тернопіль-Чортків зовсім таке собі... Багато латок, хвиль і колій. Поки дорогу до Тернополя не дороблять - їздити не буду. Хоча сам Тернопіль сподобався! :)

    Також часто катаюсь до батьків маршрутом Львів-Рогатин-Галич-Івано-Франківськ-Коломия. В загальному дорога нормальна, хоча сама закрученість дороги іноді дуже вибішує. Буває знайдеться якийсь тазік, який фуру не може обігнати, а за ним ще такий самий, і "усьо"... Через сліпі повороти можна іноді і по 40 км так в колоні тягнутись (раз на таке попав). На околицях Івано-Франківська дорога найгірша на всьому маршруті. А от відрізок Івано-Франківськ-Коломия найкращий. Вже поближче до Коломиї навіть є де 180 покотити з відміннолю проглядністю дороги та відчуттям повного контролю авто. Можна й більше, але краще безпечніше!
     
    • Корисно Корисно x 1
  3. Elza

    Elza Місцевий

    Авто:
    VW Golf III
    Минулого тижня на тернопільській трасі,на відрізку ремонту дороги, хапнула якусь металеву хрєнь і в 2-х місцях колесо пробила.Було весело.Особливо коли ти одна,в багажнику мішок картохи, який треба витягнути,щоб дістати запаску і жоден "жентельмен" не зупинився а тільки по рагульськи фафакали,мол " дивисі,баба колесо мінєє..."
     
    • Сумно Сумно x 2
  4. tertaras

    tertaras Новачок

    Авто:
    volkswagen touareg
    Доброго вечора, не знайшов нажаль відповідної теми, потрібно доставити volkswagen touareg, з Києва до Львова, він не на ходу, я звертався сюди Головна, але вони зайняті, можливо хтось підскаже куди можна звернутись з данним питаням? Терміново!
     
  5. andreypetrov

    andreypetrov Новачок

    Авто:
    renault kango
    Евакуатор в будь яку точку України,Послуги Евакуатора
     
  6. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Треба трактор перевезти з м.Яворів до м.Броди (+7км). Шо то буде коштувало?
    Трактор Т25, на ходу.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)