Двигун 1.8 GTI (Golf1)

Тема у розділі 'Двигун, підкапотний простір', створена користувачем Ravel, 10 кві 2007.

  1. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Двигун 1.8 GTI (Golf1)

    Очевидно йдеться не про перекладач а про калічення і російської і української мов одночасно в одному суржику. Але це інша тема для інших форумів. Так що припинимо дискусію.
     
  2. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    Відповідь: Двигун 1.8 GTI (Golf1)

    Так тебе же он и нужен, что б хотя бы по-русски писать грамотно, якшо вже по-українськи не хочеться.
    Я часто спілкуюсь і на англомовних форумах, але зараз по-англійськи не пишу, бо буде не дуже грамотно, і не особливо зручно.
    Хоча, в тебе, видно, своя логіка.
     
  3. Topol

    Topol Аксакал

    Авто:
    VW Corrado G60 1990 Police Interceptor 2007 Yamaha R1 2009
    Клубна карта:
    000006
    Відповідь: Двигун 1.8 GTI (Golf1)

    Let's speak in English! Yeah! :grin: :grin: :grin:
     
  4. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Двигун 1.8 GTI (Golf1)

    класно ви припинили дискусію :)
     
  5. 307

    307 Початківець

    Авто:
    VW Jetta TX 1,6 _ 84
    Відповідь: Двигун 1.8 GTI (Golf1)

    Closed :razz:
     
  6. Ravel

    Ravel Active Member

    Авто:
    VW Golf mk1
    Відповідь: Двигун 1.8 GTI (Golf1)

    друзі, RaveL знову звертаєтся до Вас за порадою... ;)
    по троху починаю колупати свое залізо,яке в гаражі... поки що зупинка на коробці, довго я шукав її букви,але от вчора мив її і знайшов ось такі букви AJ,це і є ті букви? бо коробка повинна бути,якщо я не помиляюсь 2Y... підскажіть,де ті букви повинні бути?
     
  7. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    Відповідь: Двигун 1.8 GTI (Golf1)

    це GTI-шна коробка, на МК-1 1.3 вона не йшла, а ішла на МК-2 1.8 16в (КР, ПЛ).
     
  8. Scirocco GTi

    Scirocco GTi Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 1,8i 1986 р.в. EW 112 л.с. 5ст КПП, VW Scirocco 1,8i 1984 р.в. DX ? л.с. 5ст КПП
    Відповідь: Двигун 1.8 GTI (Golf1)

    букви частіш всього вибивались у нижній точці корпуса коробки. Там є фрезерована площадка і на ній буквенний код коробки і її серійний номер.
     
  9. Ravel

    Ravel Active Member

    Авто:
    VW Golf mk1
    Відповідь: Двигун 1.8 GTI (Golf1)

    то ясно що не йшли,вона в мене для іншого двигуна (1.8 )

    знайшов я ту площадку-на ній тільки 3 цифри 089 знається і все,букв немає ніяких.
     
  10. Scirocco GTi

    Scirocco GTi Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 1,8i 1986 р.в. EW 112 л.с. 5ст КПП, VW Scirocco 1,8i 1984 р.в. DX ? л.с. 5ст КПП
    Відповідь: Двигун 1.8 GTI (Golf1)

    Сфотай ту площадку, яку ти знайшов. Тільки не сам номер, а коробку зняту ціліком. Площадка та якщо стоїть на машині - сама нижча точка до асфальту на цьому вузлі. Тобто найкраще той номер, якщо коробка на машині, дивитись з ями. :)
     
  11. Alex1973

    Alex1973 Початківець

    Авто:
    Scirocco GT mk2 1.6 авто "убите", повністю під реставрацію. Ні, майже повернення з "того світу" чи реінкарнація!)))
    Як з'ясувалось, в мене теж RF 1,6 КПШ 4Т. Хто може підкаже, яки слабкі місця цього двигуна та на що звернути увагу?
     
  12. Kam@toZ

    Kam@toZ Місцевий

    Авто:
    VW Jetta 2 1.8 RF 2e2
    KHS DH 50 Fetish
    Клубна карта:
    000088
    в мене такі ж параметри,катаю з 96 року проблем не було.Тільки поміняв колінвал і поршня від 1,8і,збільшив обєм на 1,8,двигун і кпп файні
     
  13. Alex1973

    Alex1973 Початківець

    Авто:
    Scirocco GT mk2 1.6 авто "убите", повністю під реставрацію. Ні, майже повернення з "того світу" чи реінкарнація!)))
    Дякую. Поки буду приводити до тями кузов, гляну і двигун.
     
  14. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Який кузов?
    покажи!
    ти хто?
     
  15. Alex1973

    Alex1973 Початківець

    Авто:
    Scirocco GT mk2 1.6 авто "убите", повністю під реставрацію. Ні, майже повернення з "того світу" чи реінкарнація!)))
     
  16. Alex1973

    Alex1973 Початківець

    Авто:
    Scirocco GT mk2 1.6 авто "убите", повністю під реставрацію. Ні, майже повернення з "того світу" чи реінкарнація!)))
    Я тільки вчусь користуватись сайтом. Спробую закинути фото. Авто 1982 року, червоний та геть гнилий. Зараз розбираю для реставрації.
     

    Вкладення:

  17. Alex1973

    Alex1973 Початківець

    Авто:
    Scirocco GT mk2 1.6 авто "убите", повністю під реставрацію. Ні, майже повернення з "того світу" чи реінкарнація!)))
    Моє ім'я Олексій, ми спілкувались по телефону про сайлентблоки задньої балки
     
  18. Alex1973

    Alex1973 Початківець

    Авто:
    Scirocco GT mk2 1.6 авто "убите", повністю під реставрацію. Ні, майже повернення з "того світу" чи реінкарнація!)))
    Зараз він виглядає так.)))
     

    Вкладення:

  19. ZTVR

    ZTVR Початківець

    Авто:
    zaz 1102
    добро дня, хочу запитатися, чому на ряді цих моторів такий розброс по потужності ?
    • 1,8л, 8кл, 66 кВт / 90 л. с., моновпрыск Monojetronic (MKB RP)
    • 1,8л, 8кл, 66 кВт / 90 л. с., инжектор K-/KE-Jetronic (MKB GX)
    • 1,8л, 8кл, 72 кВт / 98 л. с., инжектор Digifant (MKB 1P)
    • 1,8л, 8кл, 79 кВт / 107 л. с., инжектор Digifant c катализатором (MKB PF)
    • 1,8л, 8кл, 82 кВт / 112 л. с., инжектор Digifant (MKB PB)
    Механічно це один і той же мотор, діаметр поршня і хід колінвалу той же. там в головці інший вал? чи це тільки через систему подачі палива і вихлопну система такі потужності?
     
  20. marickkk

    marickkk Active Member

    Авто:
    Scirocco
    інші розпридвали + системи вприску
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)