Двигун від мопеда... :)

Тема у розділі 'Інше', створена користувачем KIT, 22 тра 2007.

  1. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    Відповідь: Двигун від мопеда... :)

    Чоппер і спортбайк-це як Мустанг 3.8 автомат (амерікос) 176 к/с, і Міцуба Ево 2.0т 265 к/с. Хто шо любить, на швидких машинах також швидко їздять, і частіше попадають в аварії, полюбому спорткар як і спортбайк-це джерело підвищеної небезпеки, яким треба керувати вміючи і з головою (тверезою і холодною).
    Пропоную більше не сперечатись в даній темі над перевагами тих чи інших т/з, думаю, написано вже досить, шоб юний КІТ зробив висновок, шо йому до душі.
     
  2. Scirocco GTi

    Scirocco GTi Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 1,8i 1986 р.в. EW 112 л.с. 5ст КПП, VW Scirocco 1,8i 1984 р.в. DX ? л.с. 5ст КПП
    Відповідь: Двигун від мопеда... :)

    Дуже гарно, що ти це розумієш, але то не всі розуміютьі, хто спортбайка купив, а навчитись на ньому їздити і правильну екіпіровку - Ні. От і б*ються. Все, що хотів сказав. Нехай КІТ робить вибір. Але ймовірнисть вижити, попавши в ДТП машиною у рази більше, ніж на спортбайку. Тьфу тьфу тьфу. Хай усім щастить на дорозі!!!
     
  3. KIT

    KIT Аксакал

    Авто:
    ВАЗ 21013
    Клубна карта:
    0011
    Відповідь: Двигун від мопеда... :)

    Хм-м... Думаю моя мама підтримає тебе. Вона, як і всі мами, дуже хвилюється за мене. На моє шістнадцятиліття (рік тому) у нашій сім"ї була ідея купити б/у скутер, але спинило те, що моя мама не хотіла відпускати мене за кермом двоколісного коника (хоть і з об"ємом 49,5 см3). Аргументувала: "Подорослішаєш, получиш права, тоді подумаємо".
    Тоді на неї дуже злився, а зараз також підтримую! :)

    Дякую за інфу про категорію А, тепер я знаю чим займусь цього літа!

    Отримаю права на мотоцикл, але всетаки почну з мопеда... :)
    Буду йти по наростаючій від мопеда до гавто...

    Думаю так краще/легше вчитись і їздити і ремонтувати свої колеса!

    Погоджуєтесь?


    2Sava Мені тре поговорити з мамою про гараж, тоді я зв"яжусь з тобою і подивлюсь на той мопед. Тобіж не горить? Правда?..
     
  4. peGas

    peGas Аксакал

    Авто:
    Peugeot 307 2.0 XS '05
    Клубна карта:
    000008
    Відповідь: Двигун від мопеда... :)

    повністю погоджуюсь
     
  5. svistun

    svistun Active Member

    Авто:
    VW Passat B3 1.8 1989 Fiat Doblo 1.3 multijet 2007
    Відповідь: Двигун від мопеда... :)

    to Markell: Слухай в мене також давно бажання купити мото.
    Що порадиш до 250 куб. з нуля, в кредит, недороге, середнє між байком і чоппером?
     
  6. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Двигун від мопеда... :)

    Імхо не варто в даній ситуації радити скутера. Це мопед з обмеженим кайфом - малі колеса закривають доступ до бездоріжжя, обмежують заїд на тротуари, навіть на далеких дистанціях заставляють їхати тільки по асфальту. До того ж обмежене проходження поворотів, тупа з точки зору стійкості посадка ітд. Це як радити тролейбус для людини, що хоче машину. КІТ, купи собі "Карпати" за 300 грн - воно, звичайно, ламається, але ремонт тобі додасть багато знань, які однозначно придадуться в майбутньому. Ну і як на мене - 50 кубіків це нормальний початок і підготовка до більших обємів. Ну і мама буде спокійна, максималка 60 кмг :)

    Я колись на такому їздив навіть в Карпати - звичайно, мука, але це початок свободи, про яку писав Markell.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. KIT

    KIT Аксакал

    Авто:
    ВАЗ 21013
    Клубна карта:
    0011
    Відповідь: Двигун від мопеда... :)

    Певно так і зроблю! З твого допису я не зрозумів, що краще купляти готове, чи всетаки майструвати самому?
     
  8. Scirocco GTi

    Scirocco GTi Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 1,8i 1986 р.в. EW 112 л.с. 5ст КПП, VW Scirocco 1,8i 1984 р.в. DX ? л.с. 5ст КПП
    Відповідь: Двигун від мопеда... :)

    Купляти готове. А потім ставати майстром. Майстром станеш плавно, коли будеш то те то друге робити по мопеду.

    ЗІ А про права.... Навіщо тобі зараз отримувати права категорії "А"? Ти вже зараз можеш навчатись на категорію "В" і "С". А за кермо сядиш, як тобі стукне 18. Але то дуже скоро. Тобі зараз 17. Курси вибери собі від 3 до 6 місяців. Ну а через півроку стукне 18... Да, я б радив сходити у воєнкомат і запитати у них, є чи ні у них курси для призивніків. Якщо радяньська система зосталася, то ти права зможешь отримати, не копійки не спалативши з свогого гаманця.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    Відповідь: Двигун від мопеда... :)

    Є така фігня як Хонор (китайський закос під Хонду), 250 кубів, 20 чи 25 к/с, з вигляду типу міні-чоппер-турист-мопед (на Липинського перед поворотом на вагеновський шрот є площадка, де їх продають), ніфіга не їде, короче, не раджу я тобі таке купувати, бо ацтой повний. Краще Яву панельку знайти в хорошому стані (300-700 у.е)., або Апрілію 125-ку (бриє так, шо капєц, ціна питання в районі 1.5 касаріка енотів), а ше ліпше кросачок взяти 250-ку і переробити його в ендуріка (шосейну гуму, пожорсткішу вилку і задню підвіску, оптику і поворотніки поставити, ціна питання від 1000 до 2500 і далі, в залежності від стану і фірми кросака, якого візьмеш за основу, зате для нашого убітого в штоц міста саме той всюдихід вийде, і по трасі для такого чуда 120-140 потолок, хоч сотню буде рєзво брати, машини майже всі з світофора натяне).
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. KIT

    KIT Аксакал

    Авто:
    ВАЗ 21013
    Клубна карта:
    0011
    Відповідь: Двигун від мопеда... :)

    А хіба не можна отримувати А, В, С? Разом? І навіщо мені категорія С?;-)
     
  11. Scirocco GTi

    Scirocco GTi Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 1,8i 1986 р.в. EW 112 л.с. 5ст КПП, VW Scirocco 1,8i 1984 р.в. DX ? л.с. 5ст КПП
    Відповідь: Двигун від мопеда... :)

    Про курси А В С не чув. С - то професіонал. Машини масою більше 3,5т. Якщо підеш на курси від воєнкомату, там скоріш усього і будуть курси по категоріям В и С.
     
  12. KIT

    KIT Аксакал

    Авто:
    ВАЗ 21013
    Клубна карта:
    0011
    Відповідь: Двигун від мопеда... :)

    Чи часом не скажуть мені лишатись в армії водієм?
     
  13. Scirocco GTi

    Scirocco GTi Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 1,8i 1986 р.в. EW 112 л.с. 5ст КПП, VW Scirocco 1,8i 1984 р.в. DX ? л.с. 5ст КПП
    Відповідь: Двигун від мопеда... :)

    Якщо хочеш, оставайся! ;)
     
  14. Romko

    Romko Active Member

    Авто:
    VW Vento
    Відповідь: Двигун від мопеда... :)

    Здоров Маркел, тут наткнувася на твій допис, я саме шукаю шолом, бажано мотоциклетний (хоч на мотоциклі ганятине збираюсь..), відкритого типу, тобто щоб лице було відкрите, можна без шкла, козерків, підійде б/у, но щоб був робочий. Вмене є один шолом типу колокол, но мені не зручно, не маю повного обзору з брків і зверху (не зручно)..., якщо щось лишилось то пиши nutskovskiy@gc.lviv.ua
     
  15. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    Відповідь: Двигун від мопеда... :)

    Є Levior, для шосейно-кільцевих гонок, з склом (скло піднімається і фіксується в будь-якому положенні, можна зняти його) і двома вентиляціями, б/у в доброму стані, сам в ньому їздив, віддам за 70 баків.
    Ше є якийсь старий совдеповський, я в ньому на тренування їздив на крос, але він без козирька (поліг в боях) і пошкробаний , віддам за пиво якшо найду в гаражі.
     
  16. Romko

    Romko Active Member

    Авто:
    VW Vento
    Відповідь: Двигун від мопеда... :)

    Мені нового не потрібно, і шкла також і козерків, я так зрозумів що і того савдепівського борода закрита?. Розумієш, милулої неділі літав на пароплані в шопках, як завжди в свому колоколі, но на той раз воно мене вже дістало, так гепнувся що до сих пір чую, через то що не бачив що збоку, булоб супер якщоб шлем був відкрититй з лиця повністю.... Колись були такі савдепівські шлеми, для мопедів іт.д, простий і надійни...
     
  17. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    Відповідь: Двигун від мопеда... :)

    Купи собі тоді новий лісапіпєдний шлємафон в спорттоварах і не парся.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Romko

    Romko Active Member

    Авто:
    VW Vento
    Відповідь: Двигун від мопеда... :)

    Скоріше всього що так і прийдеться робити.
     
  19. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Продовження про мопеди

    Не буду відкривати нову тему, продовжу цю.
    На мопед типу "Карпати" потрібні якісь документи?
    Зараз це перевіряють на дорогах?
    Чи варто купувати такий мопед без документів?
    Скільки б вартував мопед "Карпати" 15 річної давності з пробігом 25 кілометрів (новий)?
     
  20. holubets

    holubets Місцевий

    Авто:
    OPEL Vectra 1998 1.8 X18XE, VW Jetta 1987 1.6 EZ була
    Клубна карта:
    000095
    Якщо хоч їздити по дорозі і щоб до тебе не чіплялися гайці, то треба документи, щоб можна було зареєструвати і отримати номера. Але на такий мопед навряд чи найдеш документи у власника. І реєстрація теж потягне до 1000 грн. Краще вже їздити без номерів.
    А щодо ціни на мопед, то тут як повезе від 500 до 1200 грн.
     
    • Подобається Подобається x 1

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)