Емоції про мінуси і масові розборки

Тема у розділі 'Колектор', створена користувачем Siko, 29 жов 2009.

Статус теми:
Закрита.
  1. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Siko, тобі дали аж забагато можливостей, щоби аргументувати свої звинувачення в бік адміністрації. Тим я показав, що якщо хтось бачить якісь порушення з боку мого чи Мартіні, то може їх виправити. Але ти не робиш цього і тим самим зловживаєш форумом, пишучи про биття лиця, обговорюєш мій стиль висловлювання, чи мої оцінки ситуації. Це вічним не буде.
     
  2. Siko

    Siko Active Member

    Авто:
    1
    Написав в ПП, повторюсь тут:
    повторюсь:Я подякував словесно бо не працював плюсик.
    Згідний з тим що це флуд, але:
    1. наступний допис Мартіні також був флудом і себе він не оштрафував за нього.
    2. Можна було просто витерти з посиланням на флуд. і написати в ПП про те, що "допис я витер, бо..."
    3. Штрафний бал Мартіні нарахував за те, що я звернув увагу Доброго адміна на його флуд.
    Що мене і образило.
     
  3. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Навіть якщо це сталося з причин проблем на компі, тобі як учаснику, слід було заявити про технічну проблему адміністрації. Оскільки ти цього не зробив, Мартіні зробив зауваження про форму поведінки. Замість зробити висновок ти знову почав це це привселюдно обговорювати, тобто смітити приватними проблемами в невідповідних темах. Цим ти займаєшся дотепер. Якщо цього не припиниш, припиню я.
     
  4. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    :haha:)))))))))
    із-за мене такий скандал роздули!!!! :haha:))))))))0
    Я наприклад не беру собі до голови "-". котрі отримував і попередження і штрафний бал від БОРМАНА.
    А допис з подякою мені, можна було б і залишити, всім пофіг а мені було приємно :)
     
  5. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    Для особливо обдарованих:
    З метою висловлення подяк створена СПЕЦІАЛЬНА ЦІЛА ТЕМА "Подяки клубу і клубчан"
    В кожному форумі є правила, які обов*язкові до ознайомлення для кожного юзера.
    Суперечки з адміністрацією як і публічне обговорення модерації, її методів і результатів, не допускаються. Можна зразу бан отримати.
    Нарахунок допису Мартіні і "флуду" то я тобі нагадаю, що Мартіні адмін, і тему потім чистить від всіх зайвих дописів, крім того він не почав ні з того ні з сього писати оффтоп, а попередив тебе у форумі словесно, хоча зразу міг вліпити попередження з балами, щоб не було "флуду". І так і треба було зробити.
    І я це все написав не для того, щоб когось налякати, а для того, щоб народ зрозумів, що на цьому форумі дуууже демократичний підхід до порушень і порушників. Може саме тому і виникають такі безглузді ситуації.
    Форум створено для накопичення корисної інформації з метою допомогти учасникам в тій чи іншій ситуації. Хто чогось незнає - задає питання, хто знає відповідь - пише її в темі.
    В кого немає питань а відповідей на чужі він незнає, але при цьому дуже хоче поспілкуватись - іде в простофорум, колектор і т.д., де можна флудити, оффтопити і просто писати заради писанини.
    Візьміть до уваги, шановні учасники форуму, що модерація форуму з метою допомогти вам же корисною інфою і розгрібання і чищення флуду, яким незмінно завалюється кожна тема, щоб коли треба можна було знайти те що треба - це не сама легка і приємна робота, яка здійснюється адміністраторами і модераторами безоплатно, на ентузіазмі до клубу.
    Тому не будем одні одним життя ускладнювати, прийшли на форум - поважайте його правила.
     
  6. Bodyn

    Bodyn Місцевий

    Авто:
    AUDI 80 Б4 2.0MI
    Ніж прочитав цю тему то аж захекався:))(дурно час на вас потратив:))) панове вам нема що робити?!:)))
     
  7. Siko

    Siko Active Member

    Авто:
    1
    Думаю усі охочі висловились і в кожного склалась своя точка зору на ситуацію, яка зараз має місце.
    За штрафний бал дякую Мартіні особисто. Буде мені наука на майбутнє.
    Хто вважає себе хоч на краплю винуватим в некоректній поведінці і реакції на дії та події - то на його совісті так і залишиться, оскільки винуватих ми в даній ситуації так і не знайшли.:)
    Хто знайшов для себе щось близьке і зрозуміле - суперово, нам це буде корисно навіть просто так, для загального розвитку (як не як клуб за інтересами).
    Хто просто полистав - має урок на майбутнє стосовно флуду і всього іншого, що зачіпалось у даній темі.
    Хто проти моєї точки зору - сорі що потратив ваш час.

    Також дякую всім, хто мене підтримав як тут так і ПП. Ви мені допомогли, чесно.

    Прохання до Адміністрації форуму тему не видаляти, а залишити як наглядний приклад дій і аргументів її (адміністрації) в подібних ситуаціях.

    І ЩЕ ОДНЕ: Хоч це і ОФФ, але все-таки ДЯКУЮ Олегу М. за консультацію стосовно ремонту/заміни рульової рейки.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    ти трохи перебільшуєш важливість своєї теми :) На форумі це все уже є, і про флуд, і штрафи-попередження, і про те як "дякувати", і про плюсики та мінуси в репутацію. Якби тобі то було цікаво, то ти би то давно вже знав і не реагував так істерично на попередження адміністрації. Але ти вирішив вчитися все ж на власних помилках і на рівному місці нагнітати негатив на форумі, хамити адміністрації, піднімати революційну хвилю. Це все ми вже проходили і через це, нажаль, проходять всі форуми в інтернеті.

    Просто є така категорія людей, які люблять піднімати такі кіпіші, виставляючи себе борцями з режимом :) Тому на більшості форумів з такими "чегеварами" не заморочуються і в суперечки не вступають, а такі гілки як ця зарубуються на корню. У нас, нажаль чи нащастя, такої традиції на практиці нема, попри те, що в теорії правилами це заборонено. Тому тобі треба не нарікати на тутешню адміністрацію, а з вдячністю брати до уваги зауваження і спілкуватися так, як тут прийнято, а не так, як тобі раптом захотілося. Бо традиції тутешні складалися нами всіма три з половиною роки не для того щоб в один прекрасний момент хтось все перелопатив під себе. Якщо ти прийшов в спільноту, то мусиш поважати її, підстроюватися під неї, а не підлаштовувати все кругом під себе.
     
  9. Siko

    Siko Active Member

    Авто:
    1
    Хоч конфлікт вичерпано, мені цікаво
    .... В чому моє хамство?
    Я вказав тобі на твою ж помилку. Не любиш правди? Звикай, ти в дорослому житті.
    Я думаю що вистачить "пінитись" на ту тему.
    Я висловив свої думки в попередньому дописі.
    Розумію що тобі то не до вподоби, але ніц ти з того не зробиш...
    Стосовно "Чегевари" то він дійсно був борцем за свободу свого народу і не тобі його критикувати.
    Ти навіть однієї тисячної для своєї держави за своє життя не зробив з того, що він.
    Задумайся над тим.
    Не треба поливати брудом людей, яких памятає історія.
    Хто згадає тебе? Ти просто Мартіні, адміністрація форуму Фольксваген клубу... Принаймні поки що.
    Без образ...
     
    Останнє редагування: 29 жов 2009
  10. Topol

    Topol Аксакал

    Авто:
    VW Corrado G60 1990 Police Interceptor 2007 Yamaha R1 2009
    Клубна карта:
    000006
    Ну то тобі має бути ще приємніше - бачиш як Сіко тебе заповажав за ту тему, аж понервувався троха через то що подяку витерли. :)
     
  11. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Сіко, в мене вже склалося усталене переконання, що ти абсолютно неадекватно сприймаєш навколишній світ і те, що тобі кажуть. Я не казав , що "Че Гевара" поганий, а лише, що не треба з себе корчити "Че Гевару" бо виходить в тебе все це зовсім не в тему, навіть смішно :)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  12. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Все, досить соплів, тему закриваю. Тут вже достаньо написано, щоб робити висновки і вчитися спілкуватися в компанії нормальних клубчан..
     
    • Подобається Подобається x 1
Статус теми:
Закрита.

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)