first international Scirocco meeting in Poland

Тема у розділі 'Клубне життя', створена користувачем mixonoff, 30 січ 2009.

  1. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Остання заправка екіпажів перед в'їздом до польщі
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 26 тра 2009
  2. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Фотосесія коло магазину АШАН
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  3. Ilgmar

    Ilgmar Початківець

    Авто:
    Scirocco 16v
  4. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    цей сірко і переміг в голосуванні Зайняв
    1-ше місце (чехія) серед мк2
    [​IMG]
    2-ге місце (Польща)
    [​IMG]
    3-тє місце Німечина
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
  6. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    власне, з тої точки зору наші три представника дуже виділяються, практично повний оригінал. А більшість машин я бачу у всякому тюнінгу, причому не завжди у вдалому. Загалом , скірокко, як на мене, тюнінгу ніякого не потребує, треба зберігати їх в оригіналі для історії
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Scirocco GTi

    Scirocco GTi Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 1,8i 1986 р.в. EW 112 л.с. 5ст КПП, VW Scirocco 1,8i 1984 р.в. DX ? л.с. 5ст КПП
    Таке враження, що поїхали фотокор, журналiст ну й сам мандрiвник зi своїми пригодами. :) З поверненням на Україну! Чекаю на звiти усiх, а не тiльки Ореста.
    ЗI Я ж казав, що вони у вiвторок з'явяться! :)
     
    Останнє редагування: 27 тра 2009
  8. mixonoff

    mixonoff Місцевий

    Авто:
    VW Scirocco GTI'82 KAMEI, Skoda Fabia ' 07 1.2
    Клубна карта:
    000422
    Я після подорожі ледве дихаю, вражень купа, пригоди є, навіть містичні. Як назбираю сил і розгребусь після відпустки на роботі то розповім про все що траплялось.
     
  9. mixonoff

    mixonoff Місцевий

    Авто:
    VW Scirocco GTI'82 KAMEI, Skoda Fabia ' 07 1.2
    Клубна карта:
    000422
    Я через 20 км закипів, зупинився на обочині, мене і дружину підібрав Міхал (один з організаторів), а машину залишили в лісі пр дорозі, тому мою машину не видно на загальній збірці біля заводу VW.
     
  10. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Ну, мабуть і настала моя черга відписатися :)

    Що казати - дотепер щелепи не зводяться від побаченого. Стільки здійснених людських мрій із вкладеною в них душею в одному місці я ще не бачив. Забігаючи наперед, відповім Мартіні, що в стоковому стані машин там було немало. Причому хтось навіть приїздив на власному автопричепі за кермом буса, аби не наїзджувати пробігу, казали поляки, що на спідометрі було менше 10000 :). Тим не менше, найбільше захоплювали машини, в яких було вкладено сотні годиноробіт їх власників. Відполіровані двигуни, фарби, вартістю понад 1500 баків, білі шкіряні салони, ультрадорогі музичні системи ітд ітп робило враження, що ти не так на відпочинку за шашликом, як в музеї по якому можна ходити днями. Причому у всіх експонатах можна сидіти, багато добрих людей давали покататися.

    Тим не менше, мабуть найбільшим відкриттям для мене це були люди. Не зважаючи на мовні бар'єри, ми розумілися в будь-яких темах, нікому не хотілося спати раніше 3:00, завжди було про що поговорити. Особливим відкриттям для мене були латвійці та поляки, особливо краківська scirocco-банда. Дуже цікаво було поспілкуватися з Імгларом та його друзями, з краків'янами домовилися про клубний прийом у Львові за певний час. Також були і неабиякі особисті знайомства, зокрема з членом Правління концерну Volkswagen, президентом заводу Volksvagen AG. Настільки приємний і простий чувак, який сам приїхав до нас і не зважаючи на дзвінки його секретарці, пробув з нами біля півгодини. Правда спілкування було обмеженим, я не володію німецькою. Відразу згадується паралель з місцевими ділерами, які за три роки існування клубу навіть не завважали за потрібне подзвонити :) Також відкриттям була сімейна сірко-пара з Нідерландів, обидвом поза 60 років, неменш унікальним знайомством був чувак з Бельгії, що має величезний старовинний будинок, в підвалі якого... 13!!!!! Scirocco! Чоловік завернутий на гонках, на одній з його машин на ABF головці стоїть 3 компресори Eaton, по черзі. Казав, що заміри показали 720 коней якби не фотки, я б не повірив :) До речі приїхав на точно такому самому бусі як в krilov-a :) Блін, от не знаю в чому справа, але виникло враження, що всі мають якусь спорідненість, здавалося, що всі то велика родина, де кожен знає кожного вже не один рік.

    Далі закинутрішки фоток.
     
  11. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Класно було б у Львові з"їзд такий провести. В програму можна включити поїздку колоною до дилера і під дружне фа-фа закидування вітрин помідорами і яйцями :)
     
  12. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Обіцяні фотки:

    [​IMG]
    Західна Польща поволі стає Європою - звукобар'єри на трасах, ідеальний асфальт, наклони на поворотах, як шкода, що нам ще так далеко до ЄС...

    [​IMG]
    Набір симпатичних дупок :)

    [​IMG]
    Особливо привабливим елементом на зльоті були кольори машин

    [​IMG]
    Особливо цей синенький - буквально світився в потоці машин. Каже німец, що той колір є дуже і дуже рідкісним, таких машин в світі буквально кілька (наскільки я зрозумів польсько-німецьий діалект, використовується якийсь особливий пігмент).

    [​IMG]
    Декому заниження мало, треба ще додати спойлер :)

    [​IMG]
    Як в концепт-карі :)

    [​IMG]
    Яка культура водіння! Виділився тільки фотограф :)

    [​IMG]
    на стоянці тільки свої!

    [​IMG]
    Вся колона чекає на Міксона :)

    [​IMG]
    Машина польської банди

    [​IMG]
    Одне з найгарніших творінь. Я голосував за нього.

    [​IMG]
    Колега Олега :)

    [​IMG]
    Ще один бомбовий колір

    [​IMG]
    І хрін хтось туда мішок бульби запхає :)

    [​IMG]
    Машини часу. Кожна свого.

    [​IMG]
    Картина іноземних колег. Не стримався, щоб не перепостити тут.

    [​IMG]
    Машина Імглара. Зауважу, що прапорці мали тільки латвійські та українські машини. Респект друзям!

    [​IMG]
    Ультра-мега-супер бістро. Машини та фото - прибалтійські :)

    [​IMG]
    Який гордий погляд!

    Далі буде.

    P.S. Попри мої та Олегові М. фотки цьому пості було використано кілька фоток латвійських та польських друзів, за що їм велике дякую.
     
    Останнє редагування: 30 тра 2009
    • Подобається Подобається x 3
  13. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    [​IMG]
    всі ми

    [​IMG]
    Нікель рулить :)

    [​IMG]
    Спеціальний гість зльоту - новий Кадді Трампер (зауважу, що на ньому до нас приїхав керівник маркетингу заводів групи VAG). Ми просто були в захваті від машини. В комплектації окрім повноцінного ліжка, душу, тисячі прибамбасів типу лежаків, грілок, кухонь, коців, мільону інших прибамбасів є ще намет на двох з кухнею, який імплантується в кришку багажника і з якого можна прокласти ще коридор в інший, величезний чотиримісний намет на повний ріст. Коротше я так прикинув, що в цій машині можна жити комфортніше ніж в готелі:)

    [​IMG]
    Ми на нейтральній території, всі в очікуванні пригод

    [​IMG]
    перші метри Польщею

    [​IMG]
    Шрек - активний усаник чеського фв-клубу. Зверніть увагу на емблему...

    [​IMG]
    Злий погляд трійки


    [​IMG]
    Вогні ксенона

    [​IMG]
    Перший scirocco-ранок

    [​IMG]
    Виїзд на фабрику

    [​IMG]
    Виїзд на фабрику


    [​IMG]
    переможниця

    [​IMG]

    Ще одна колега Олега

    [​IMG]
    Познань
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    [​IMG]
    Girl in advertising is wery amasing :)

    [​IMG]
    Something wrong in my mind

    [​IMG]
    Заїзд в підземне царство Сірків

    [​IMG]
    Citylights

    [​IMG]
    Underground winds

    [​IMG]
    Plasa of happy roccoowners

    [​IMG]
    The past and future - who is who?
     
    Останнє редагування: 30 тра 2009
  15. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    [​IMG]
    One more

    [​IMG]
    A happy faces

    [​IMG]
    A happy asses

    [​IMG]
    Mafia parking

    [​IMG]
    Quiet conversation

    [​IMG]
    Ilgmar's kitty
     
  16. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    [​IMG]
    A happy citizens meet scorocco guests

    [​IMG]
    Police too

    [​IMG]
    The city of the dream - only scirocco can run there

    [​IMG]
    Next page of this dream

    [​IMG]
    And one more :)

    [​IMG]
    Windows is used too

    [​IMG]
    [​IMG]
    The general city guests is coming back

    [​IMG]


    [​IMG]
    Last car is not a scirocco but wery want to be :)

    [​IMG]
    Polish friends - very good people

    [​IMG]
    Good night!
     
  17. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    And few pics more:

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)