Ford робитиме автомобілі з коноплі

Тема у розділі 'Колектор', створена користувачем peGas, 18 лип 2007.

  1. mylka.i

    mylka.i Active Member

    Авто:
    VW Vento 1.8 1997
    Відповідь: Ford робитиме автомобілі з коноплі

    Тільки чомусь від неї виникає залежність!
    От яблуко, наприклад дійсно не шкідливе, і тому залежності не викликає, ти хочеш сказати, що рівноцінним є з'їдання яблука і куріння тої трави?
     
  2. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    Відповідь: Ford робитиме автомобілі з коноплі

    А хто тобі сказав, шо від канабісу виникає залежність? Це легкий наркотичний засіб органічного походження, який виводиться з організму повністю природнім шляхом і не викликає залежності-саме тому і є дозволеним в багатьох країнах. А трава, яку курять в нас-це навіть не повноцінний канабіс, а лише його "легкий" дикий варіант, який має набагато менший вміст смол.
     
  3. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: Ford робитиме автомобілі з коноплі

    МАРК +1

    Трава залежності не викликає
     
  4. Olena

    Olena Active Member

    Авто:
    VW New Beetle 2.0
    Відповідь: Ford робитиме автомобілі з коноплі

    І що ти хочеш сказати, що її вживання це корисна і хороша річ?
    Моя однозначна думка - НЕ ФІГ БАВИТИСЬ С ТИМ, ЩО НЕВІДОМО КУДИ ТЕБЕ ЗАВЕДЕ!!!:evil:
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: Ford робитиме автомобілі з коноплі

    нічого поганого нема однозначно!


    все життя це штука яка може куда завгодно завести

    головне до всього ставитися с умом!!!
     
  6. Olena

    Olena Active Member

    Авто:
    VW New Beetle 2.0
    Відповідь: Ford робитиме автомобілі з коноплі

    ОК! З цим абсолютно згодна. Кожний визначає сам собі планку для своїх житєвих експериментів.
    Були просто в мому житті знайомі, яких або вже просто нема на світі, або виходять/ сідають ... Все починалось з "нешкідливої" трави. Ці люди перетворились в НІЩО.
    ТОМУ Я КАТЕГОРИЧНО ПРОТИ! Кожен думає, що зможе зупинитись, але ніхто , навіть сам за себе цього гарантувати на 100% не може.
     
  7. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: Ford робитиме автомобілі з коноплі

    Так згоден в мене також були такі знайомі
    але також є люди які нормально себе чухають стоматологи юристи представники закону і так далі ............... багато з них вже мають багато років мають сімї і чудово живуть - все залежить від людини ! ! !
     
  8. Oleksandra

    Oleksandra Active Member

    Авто:
    VW JETTA 2.0 2001
    Відповідь: Ford робитиме автомобілі з коноплі

    Нічого ніякою наукою не доведено, і в Амеріці також.:!: 7штатів легалізували (Каліфорнія, Гаваї ,) вирощування коноплі для власного споживання.
    Але обумовлено лікарями та полісменами, що ніхто відповідальності за наслідки не несе, наукою не доведено. Можна дискутувати питання використання маріхуани а також кокаіну ще з часів Др.Фрейда але тільки дискутувати, наукою так нічого і не доведено, всі висновки дуже суперечні та протележні. Отож, кожному своє. У світовому бомонді мало лишилося алкоголіків, але курців та нюхальників- 90відсоткив, дивно спостерігати у кімнатах відпочинку 5зіркових резортів спец.нюхательні пристрої:? ..А ще в мене на вулиці (центр міста Львів!!) відкрили кальян-паб, запахи зовсім не кальянові:roll: . Цілі ночи напроліт аншлаг, і машини круті таки приїздять!:|
     
  9. mylka.i

    mylka.i Active Member

    Авто:
    VW Vento 1.8 1997
    Відповідь: Ford робитиме автомобілі з коноплі

    Звичайно кожен вибирає для себе сам, як йому жити, але ця "чухня" вже стала звичною річчю в нашому житті, і це найстрашніше!!!!!!!!!!!!!!! мені вже страшно що буде з моїми дітьми, навіть якщо в мене їх ще немає.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: Ford робитиме автомобілі з коноплі

    золоті слова


    правильно нюхіси
    це радує
     
  11. mylka.i

    mylka.i Active Member

    Авто:
    VW Vento 1.8 1997
    Відповідь: Ford робитиме автомобілі з коноплі

    ти просто вибираєш окремі слова і обмиваєш їм кістки, а суті розуміти не хочеш чомусь :roll:
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: Ford робитиме автомобілі з коноплі


    Суть тої тяги я знаю і вона мені подобається (а полягає у тому шо це є спосіб розслабитися побалтати зі знайомими то тіпа замість пива) - може ти хочеш мені якусь іншу суть розказати?
     
  13. DEMO

    DEMO Місцевий

    Авто:
    Kia Cerato 2.0 EX АКПП
    Клубна карта:
    000045
    Відповідь: Ford робитиме автомобілі з коноплі

    Доречі Мілка в нас також чомусь стало нормальною річчю коли жінка палить цигарки...то так... про думки про майбутніх дітей... ;)
    так шо там говорити про нюхісів коли навіть на такому елементарному рівні такі страшні речі робляться.
     
  14. mylka.i

    mylka.i Active Member

    Авто:
    VW Vento 1.8 1997
    Відповідь: Ford робитиме автомобілі з коноплі

    Я не хочу тобі нічого про це розказувати, то ти поясни, чому та "Тяга" (як ти то називаєш), а не те ж саме пиво, воно ж смачніше, приємніше, під рибку взагалі казка, а холодненьке - це пік блаженства, нашо та противна трава і її дим, тим більше що за пивом дійсно можна поговорити десь в барі, або надворі, а з тою травою треба ховатися (на скільки я знаю).
    А ти спробуй пиво, горілочку, коньячок, може сподобається ;)
     
  15. mylka.i

    mylka.i Active Member

    Авто:
    VW Vento 1.8 1997
    Відповідь: Ford робитиме автомобілі з коноплі

    Я також палю цигарки, але тільки під настрій, наприклад на роботі я не маю на це часу, але ти трохи перебільшив, це не на стільки страшно, як трава.
     
  16. DEMO

    DEMO Місцевий

    Авто:
    Kia Cerato 2.0 EX АКПП
    Клубна карта:
    000045
    Відповідь: Ford робитиме автомобілі з коноплі

    От саме у цьому весь цинізм ситуації. Трава погано бо ти її не курила пиво і цигарки хорошо бо ти його любиш :)))
    не думаю шо трава має більш шкідливу дію для організму ніж звичайні цигарки.
    На мою думку пиво, цигарки, трава, горілка то один хрін просто справа смаку...
     
  17. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: Ford робитиме автомобілі з коноплі

    ненавиджу алкоголь тим більше пиво


    мні так само приємний той дим як комусь пиво,
    покурити можна і в машині в дома ! ! !
     
  18. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: Ford робитиме автомобілі з коноплі

    +1 Ріспект!
     
  19. mylka.i

    mylka.i Active Member

    Авто:
    VW Vento 1.8 1997
    Відповідь: Ford робитиме автомобілі з коноплі

    Я думаю і ти не святий, і різниця між тим всім, повір мені, є. Хто сказав, що трава погана, кайф звичайно в тому є, але я стараюся зі всіх зол вибирати найменше.
     
  20. DEMO

    DEMO Місцевий

    Авто:
    Kia Cerato 2.0 EX АКПП
    Клубна карта:
    000045
    Відповідь: Ford робитиме автомобілі з коноплі

    Канечно не святий і не претендую на те :)))

    ти себе переконала шо то найменше зло ? ;)

    як сказала би Олександра та Кіндер то все ганебні стереотипи :))
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)