Ford робитиме автомобілі з коноплі

Тема у розділі 'Колектор', створена користувачем peGas, 18 лип 2007.

  1. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    Відповідь: Ford робитиме автомобілі з коноплі

    Сюди зливається флуд, оффтоп та інші відходи, які не несуть жодної інформаційної цінності-назва розділу колектор, в якому це все понаписувано. В інших інформаційних гілках форуму нічого лєвого ніхто не пише.
    Стосовно обговорень "салату"-хто зрозумів, той зрозумів, необов*язково всім розписувати. А от обговорення того, шо це таке і яке воно шкідливе і погане-почав не я і не Тревел. ми цієї теми взагалі не піднімали.
     
  2. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Ford робитиме автомобілі з коноплі

    Я цілком згідний з Олександрою. Непотрібу всякого у нас забагато, навіть для колектора. Якщо це колектор, то це не значить, що тут можна тупо безпричинно матюкатися і трусити всякий брєд про салат. На форумі є зареєстровані жінки і діти, а скільки незареєстрованих приходить сюди, бачать то лайно і роблять собі висновок про рівень нашої тусовки... Майте стримання, люди добрі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. DEMO

    DEMO Місцевий

    Авто:
    Kia Cerato 2.0 EX АКПП
    Клубна карта:
    000045
    Відповідь: Ford робитиме автомобілі з коноплі

    вони заходять і також бачать шо того непотрібу ніхто не чистить і роблять висновок про рівень модерування на ресурсі ;)

    Чому би не повидаляти ті коменти з матами нафік, або мати позаміняти на Цвірінь (класно читається) ?
     
  4. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Ford робитиме автомобілі з коноплі

    УВАГА! На форумі запроваджується комендантська година! Матюки, непристойності, пропоганда вживання наркотичних речовин, а також натяки на все перелічене вище, будуть видалятися без попередження, а автори будуть покарані. Комендантська година розповсюджується на всі без винятку розділи форуму, в тому числі і на колектор.
     
  5. DEMO

    DEMO Місцевий

    Авто:
    Kia Cerato 2.0 EX АКПП
    Клубна карта:
    000045
    Відповідь: Ford робитиме автомобілі з коноплі

    Ти перебільшуєш Павлуша (с) Подеревянський :haha:

    не треба в крайнощі впадати шановний пане адмін. Ти прекрасно знаєш про шо я кажу.
    Можна ж просто видалити пости з матами видалили або які не несуть жодної смислової нагрузки чи є відвертим оффтопом написавши пояснення за шо видалили. Колектор для оффтопа а не для матів хіба не так ?
     
  6. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    Відповідь: Ford робитиме автомобілі з коноплі

    +1, в нас нема практично ні одної теми без офтопу. Якшо людина питається, як настроїти КЕ-джетронік, а потім в цій темі купа дописувачів пишуть всякий флуд про то, як поміняти коврик в багажнику або просто ля-ля-ля---це хіба нормально? Я притримуюсь такої думки, шо в темах розділу, наприклад, двигун і підкапотне, тільки про це і потрібно писати, а в електриці-про електрику. А то люди зайдуть, шоб знайти цінну інформацію чи відповідь на питання, а знайдуть всякий трьоп. Ну а колектор-на то він і колектор, важливіше тримати вчистоті технічний і клубний форуми.
     
  7. Oleksandra

    Oleksandra Active Member

    Авто:
    VW JETTA 2.0 2001
    Відповідь: Ford робитиме автомобілі з коноплі

    Знаю всіх вас особисто і знаю що салатом промисел і закінчується. Я проти безглуздого переліку на сторінках сайту (у тому числі і колекторі)
    препаратів вже не таких безневинних. Впевнена що і ти Маркеле і ти Травеле обізнані щодо ступеню шкідливості вище Травелом перелічених хімікатів, і читаючи "ЛСДфоревер" розумію це для вас скорше пусте гасло-вигук. Але наголошувала що присутні на сторінках форуму -не тільки дорослі вуйкигуру, а також люди яки особисто вас знаючи розуміють що то чистий блєф- під впливом обаянія вашої крутізни, можуть не зрозуміти що подібні вислови це просто лєво написаний "флуд", пусті вигуки і тп. Як для мене вже за правило стало пояснювати що "дядько Травел просто жартує і розводить публіку від скукоти на форумі" а взагалі в нас серйозний клуб і ми всі дуже раді новим учасникам. :lol:
     
  8. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Ford робитиме автомобілі з коноплі

    Протягом комендантської години дописи з матами , або які не несуть жодної смислової нагрузки, чи є відвертим оффтопом будуть видалятися без попередження і пояснень, у адміністраторів також доба із 24 годин і є справи важливіші, ніж пояснювати очевидні речі і навчати дорослих людей нормам спілкування. Особи, які відбиратимуть час адміністраторів систематично, будуть нести покарання у вигляді обмеження доступу до усіх розділів форуму, окрім колектора.

    Про закінчення комендантської години буде повідомлено додатково
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. peGas

    peGas Аксакал

    Авто:
    Peugeot 307 2.0 XS '05
    Клубна карта:
    000008
    Відповідь: Ford робитиме автомобілі з коноплі

    я думаю для матюків і салатів треба створити закритий клуб, доступ до якого будуть мати старожили і активні члени клубу
     
  10. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: Ford робитиме автомобілі з коноплі

    оооооооооооо ПЕГАС ПОВЕРНЕННЯ ! ! ! ..................
     
  11. peGas

    peGas Аксакал

    Авто:
    Peugeot 307 2.0 XS '05
    Клубна карта:
    000008
    Відповідь: Ford робитиме автомобілі з коноплі

    ;) дякую
    шо тут в вас новенького?
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)