Гарбуз від Bass'a

Тема у розділі 'Наші авто', створена користувачем bass, 12 жов 2018.

  1. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Курва, нині хтось зтирив заглушки з діцків передніх, виглядає тепер ніяк. Не думав що ці заглушки додавали 100500 до карми (вигляду) машині.
     
  2. MrWolf777

    MrWolf777 Аксакал

    Авто:
    Volkswagen LT35 1995 2,4D;
    T4 1,9TD2001;
    Skoda Fabia 1.6V 2008;
    ,Mitsubisi Grandis 2,4 ATD ST 2009
    Скукі
     
  3. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Ітогі падвідьом. 2 місяці тому їхав з києва і посеред траси дав клина ППВТ. Прийшлось кататись а евакуаторі до Львіва (350км)...
    Замінивши ПНВТ ніц доброго не дало, машина сі заводила, але не їхала. Поміряли компресію і приговорили 2 циліндри на обидвох головках. Пробували діагностувати і сі виявило що всі клапани у всіх циліндрах трішки не рівні, а у тих двох зовсім вже тиск не тримают, мабудь так було відколи я взяв машину а попмпа просто то виявила на світ Божий. Щоб сі не махати з ремонтом головок бо там тих клапанів до курвим мами, виріши взяти головки з розборки, благо я знову був у відрядженні і час у мене був ;). Тепер машинка знову бігає і горя не знає. Зате я став на 1.2 Кілобаксів бідніший і став спецом по ПНВТ бош VP44 :) Як раптом комусь тре буде відремонтувати помпу чи будуть розводити на сервісі на помпу - питайтеся у мене. І якщо раптом почуєте від "майстрів" що циклову подачу можна виставити зміщенням датчика положення валу помпи, то бийте в рило і тікайте з того "сервіса".

    З.І. Отрмав завдаток за машинку... Але ще маю поїздити по родичам тиджень, а далі нехай служить новому господарю.
     
    • Подобається Подобається x 6

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)