GPS КАРТА

Тема у розділі 'Електрика і сигналізації', створена користувачем cadilak, 13 жов 2010.

  1. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    Щось нагуглив, там просто вставляється новий cd диск.

    Що на диску - не показали. Якби мені то було треба, то би залив що є на диску на якийсь файлообмінник і спитав би на форумі OSM, як створити потрібний образ з безкоштовними картами. Кажуть, що навіть якщо тебе зжерли, то в тебе все одно є два виходи ))
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    це вже ближче - ти нарив для Audi MMI 2G - ось це 2G і є покоління ядра. я цікавився для свого авта- так от щоб закинути нові карти треба оновляти ядро. пробував просто писати нові карти на диск - не читає..
     
  3. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    Ясне діло, що на любій дрібниці хочуть заробити )) Тільки гарміни колись тоже були платними, а тепер вже їхні карти нікому не потрібні, якщо 2 хвилини погуглити )) Всьо що одними залочене, іншими буде колись розлочене )) Інша річ, що в основному німцям якщо хватило на машину, то хватить і на карти, а може в них це все входить в вартість гарантійного обслуговування.
     
  4. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    ось є відео оновлення 3G
    там є посилання на інструкції. я перечитав - є багато нюансів, а ще більше зробити цеглу зі свого любимого папєлаца.
     
  5. Julia

    Julia Новачок

    Авто:
    Golf Mk7 Sportwagen
    Знайшла в бардачку SD карту на якісь написано VW North America Maps. Я так підозрюю, якщо її замінити на європейську, то можна буде мати наші карти. Буду шукати.
     
  6. JaguaR

    JaguaR Початківець

    Авто:
    Passat b7 variant
    Найперше Вам треба визначити, яка саме у Вас модель навігаційної системи.
     
  7. Julia

    Julia Новачок

    Авто:
    Golf Mk7 Sportwagen
    Маю номер прошивки, як з нього визначити що в мене за система?
     
  8. napets

    napets Початківець

    Авто:
    Б7
    Невийде,бо ця прошивка підходить до багатьох систем.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)