гроші за ремонт!

Тема у розділі 'Страхування', створена користувачем zhora, 30 лис 2007.

  1. zhora

    zhora Початківець

    Авто:
    VW Golf 3 93
    скільки орієнтовно потрібно чекати часу поки виплатять страховики бабульки?і від чого це залежить , чи можуть мене зробити винним у ситуації коли я повністю правий? страхова компанія "інпро" що знаходиться по чорновола, хтось мав з нею справи?:

    *** просто я попав в аварію, і мене вдарили збоку і страховка виплачуютья мені по його цивілці!
     
  2. PassatB5

    PassatB5 Active Member

    Авто:
    Passat B5 Saray 1.8 20v
    Відповідь: гроші за ремонт!

    По відгука знайомих компанія нормальна, правда їхня нормальність залежить від того як домовишся з ними :))

    Ну а якщо в тебе повне КАСКО то прийдеться чекати виплати, поки не буде довідки з ДАІ, а її можна чекати як правило 3-4 місяці.
     
  3. Monkey

    Monkey Місцевий

    Авто:
    Volkswagen Golf II
    Клубна карта:
    000023
    Відповідь: гроші за ремонт!

    Можна прискорити, якщо направити запит, чи як там воно зветься...
     
  4. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: гроші за ремонт!

    страховиків завжди треба контролювати
     
  5. McAr

    McAr Місцевий

    Авто:
    Audi B4 2.6 Quattro
    Клубна карта:
    000406
    Відповідь: гроші за ремонт!

    Хто знає по чому страховики висначають степінь зносу . Детальніше- по стандартній угоді КАСКО повна сума (100:wacko: виплачується коли авто до 2 років, після двох мінус ??% в залежності від віку і стану авто, в середньому знецінка 10% в рік. Цікаво якщо розбите авто має 20 р. то сума компенсаціїї буде- тіпо на пиво? Як правило авто старше 10 р, страхувати по КАСКО не хочуть, хоча для прикладу-БМВ 5( 1997р) коштує як нове Чері чи Ланос. Цивілка обовязкова і як тоді рахувати? Цікаво, що мого Гольфа при ринковій ціні біля 5000, при реєстрації в МРЕО оцінили в 1000т.
     
  6. peGas

    peGas Аксакал

    Авто:
    Peugeot 307 2.0 XS '05
    Клубна карта:
    000008
    Відповідь: гроші за ремонт!

    і як їх можна контролювати?
     
  7. Scirocco GTi

    Scirocco GTi Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 1,8i 1986 р.в. EW 112 л.с. 5ст КПП, VW Scirocco 1,8i 1984 р.в. DX ? л.с. 5ст КПП
    Відповідь: гроші за ремонт!

    Вибач за фразу, але кращий їх контроль - це зайобув..ти їх звонками. Телефонуй їм кожний день.
     
  8. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: гроші за ремонт!

    На жаль, таке законодавство. Страховики рахують згідно нього. Найбільш образливо, що не враховується ексклюзивності, тобто ситуації коли взамін втрачених в ДТП за виною інших частин можна купити тільки нові частини за космічною ціною.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)