як купити авто на польській реєстрації.

Тема у розділі 'Юридичні питання', створена користувачем red_bull, 23 лип 2009.

  1. Crazy

    Crazy Active Member

    Авто:
    Lancer
    Чортопхай дуже дякую за таку вичерпну відповідь:hi:
     
  2. evik

    evik Новачок

    Авто:
    BMW 318
    Детальніщу інформацію про авто з польщі ви знайдете на сайті www.avtozpolshi.com.ua
     
  3. evik

    evik Новачок

    Авто:
    BMW 318
  4. Crazy

    Crazy Active Member

    Авто:
    Lancer
    Вже і сайт зробили))
    Але на жаль там немає нової і тим більше детальної інформації.
    Ціна звичайно цікава, але які документи потрібно від людини, при оформленні авто на фірму?
     
  5. nzi

    nzi Місцевий

    Авто:
    vw passat 1.6 TD був
    якись дуже простий сайт візитка..
    ну доки на 2 роки, а далі що з такою автівкою робити? переоформляється знов за 650 баксів або і більше на наступних 2 роки? чи цю фішку знов просіче наш законотворець і там гарантій ніяких??
     
  6. tarasic

    tarasic Початківець

    Авто:
    Ракета
    Хочу відповісти людям,які дзвонять і задають питання,які є легальні способи кататись на польських авто.Відповідаю,що на даний час є тільки один легальний спосіб - це транзит,тобто 5/10 днів.Він самий простий і самий надійний,не потрібно з собою возити купу документів чи закордонні паспорти.
    Так є варіант реєструвати авто на фірму,але потрібно,щоб він був надійний та легальний, і щоб за вас платили податок,і так далі.Реально колись поляк це робив і брав за це чималі гроші,в три рази більше ніж тут звучать суми.
    Зразу кажу,що я на фірму авто не реєструю,на даний час є тільки можливість реєстрації авто на співвласника,тобто транзит 5 або 10 днів по Україні.


    0967144666
     
  7. fishka

    fishka Active Member

    Авто:
    Seat Toledo, VW Golf 2
    привіт всім хочу порадитись, мені пропонують поміняти мого гольф 2 на пасата В4 який має польську реєстрацію і ще він говорить що тільки один раз на рік потрібно переїжати кордон, що мені робити? Скільки буде мені обходитись на рік така машина? Дякую.
     
  8. Green

    Green Місцевий

    Авто:
    Golf Mk2
    Цікаво. Віддає людина В4 за Г2 ! Якщо все так чудово з тою РL-реєстрацією і тільки раз на рік перетинати кордон, то нах міняти ? ! ? Логіки - нема !
    Значить заграла та реєстрація "по самоє нєхочю !"
     
  9. StalloneUA

    StalloneUA Початківець

    Авто:
    Volkswagen Golf 2
    Моя думка - тебе хочуть "кинути". Просто уже досвід підказує, що, скоріше за все, тобі хочуть підсунути "лівака" з "липовими" документами.

    Хочеш машину на PL - продай Гольфа, за нього 3000-3500 у.е. можеш ще взяти (якщо він дійсно в доброму стані, як на аватарі). На ці гроші поїдь САМ у Польщу чи Германію, куди простіше, вибери собі машину САМ, яку хочеш, купи і зареєструй на себе як співвласника. Більшість тих, що "реєструють авто на фірму", щоб виїжджати раз у рік, займаються видачею липових документів. За людей, які пишуть в цій темі і пропонують свої послуги - не можу нічого сказати, з ними справи не мав, не знаю.

    Тому, все ж таки, десять разів подумай, чи потрібно це взагалі. Маєш машину на українській реєстрації - і їзди без проблем :)
     
  10. Green

    Green Місцевий

    Авто:
    Golf Mk2
    fіshkа ! Не продавай Гольфа ! Він в тебе в нормальному ще стані. Я ж його бачив.
    Не зв'язуйся з тою РL-реєстрацією ! Це тупе попадалово на бабло.
    Єдиний випадок - це якщо живеш поблизу митного переходу, і їздиш в Польщу на гендель. Тоді така машина оправдана.
    Тих 5-10 днів - це час даний виключно на транзит ! І експлуатувати таку машину не можна - винятково як транзит. Поки-що в нас (зх.області) на це закривають очі, але думаю візьмуться і за це. Навіть 10 днів скоротили до 5 ! А я ще півроку тому писав, що це будуть прикручувати. Як у воду дивився.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. fishka

    fishka Active Member

    Авто:
    Seat Toledo, VW Golf 2
    Дуже дякую за відвертість, візьму це до уваги. Бо мені зразу було дуже підозріло ця вся історія з обміном...
    А я зараз свого зробив гольфіка ідеально.
     
  12. Green

    Green Місцевий

    Авто:
    Golf Mk2
    Ну так тим більше !
     
  13. tarasic

    tarasic Початківець

    Авто:
    Ракета
    Він просто тобі дасть "лєві" документи на фірму,без підтвердження в Польщі.Тобто фірма може така і існує,але вже давно не веде ніякої діяльності,є печатка і т.д.,але за тебе ніхто не буде платити ніяких податків і якщо хтось (митниця і т.д.) захоче перевірити на якій підставі ти катаєшся на авто по Україні,то про тебе просто не буде інформації в Польщі в їхній податковій інспекції.Та й митники вже знають які фірми реальні а які лєві,і на митниці можуть бути проблеми.
    Бо є одна закономірність - "скупий платить двічі".Логічно подумати,що не може бути таке,що вартість реєстрації авто на фірму коштує так само,як і реєстрація авто на співвласника,тобто щоб кататись 5/10 днів.

    "Я НЕ РЕЄСТРУЮ АВТО НА ФІРМУ", -зразу пишу,бо зараз будуть дзвонити і питати чи можна зареєструвати.Таке враження,що люди не читають постів до кінця,побачать напис "на фірму" і зразу дзвонять.
    Ще раз кажу:не вірте оголошенням з дешевою реєстрацією авто,бо то в 99% розвод,і потім ви будите мати тільки проблеми.Єдиний безпроблемний та дешевий варіант кататись на польських авто - є реєстрація на співвласника,з терміном перебування авто на Україні 5/10 днів,якщо вам цей варіант не підходить,(немає часу кататись на митницю)то не створюйте собі проблем і не шукайте собі пригод на "дупу".Купіть собі авто на українській реєстрації,бо в Польщі халяви немає і ніхто вам офіційно за копійки не зареєструє авто на фірму.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. red_bull

    red_bull Новачок

    Авто:
    audi a 4
    Всім привіт! я власне той хто розпочав цю тему=) давненько я тут не був і дуже здивований шо тему так сильно роздули=) Але з українським цінами на авто це і не дивно..народ вже не хоче кататись на вбитих жигулях знаючи шо ца цігроші можша взяти непогану іномарку, тому і шукає різних способів. Бачу навіть сайт є з реєстрацією авто=) Народ не ведіться на це.. кожен може собі це сам зробити , у польщі це все дуже просто , не те що у нашом дибільному зкорумпованому мрев.. зрештою вище було уже описано як це все робиться. Єдина проблема є щоб знайти поляка якийпогодиться. Та і з тим можна собі порадити. p.s в перемешлі біля базару крутяться багато охочих поляків які з радістю підпишуться на це=) беруть вони від 300- 500 зл. це вже як ви договоритесь=)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Dino_grey

    Dino_grey Місцевий

    Авто:
    VW Scirocco GTX 1.8 1987;TOYOTA Land Cruiser 2006,2,7 TDI БЫЛ; AUDI A6 AVANT 1996 2,0 16V БЫЛ...
    Клубна карта:
    000411
    На что именно ,уточни!!!!
     
  16. Golf 2

    Golf 2 Місцевий

    Авто:
    Audi a6 2.5 tdi
    думаю він мав на увазі що поляки підпишуться - стати разом з українцем співвласником авто...
     
  17. red_bull

    red_bull Новачок

    Авто:
    audi a 4
    Так я саме це мав на увазі
     
  18. fordmondeo2

    fordmondeo2 Початківець

    Авто:
    ford
    доброго дня! хочу повідомити, що в реєстрації на фірму буду робити паузу на місяць-півтора бо їду в швецію (везу людей на збір ягід) до речі, на другий рік мабудь буде великий набір на роботу... приїду, викладу звіт про подорож і заробітки ;-)
     
  19. Володимир Тацакович

    Володимир Тацакович Новачок

    Авто:
    Golf III 1.9 TDI
    Маю Golf III на польській реєстрації і оформлений на цю нашумівшу у Вас на форумі "фірму". Вже 2 місяці як катаюсь і ніяких проблем ні з митницею ні ДАІ немає ;)
    Просто треба грамотно робити документи і не попасти на бізнесменів, які роблять "липу" ;)
     
  20. Юрчик777

    Юрчик777 Новачок

    Авто:
    bmw
    Якщо когось цікавить можу оформити авто на фірму+пакет документів(трудовий договір,відрядження) для їзди по україні
    0980752520 Юра
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)