Як назвати магазин?

Тема у розділі 'Простофорум', створена користувачем Bodyn, 1 гру 2016.

  1. Carlsson

    Carlsson Місцевий

    Авто:
    Skoda Oktavia A5
    Ex: Аudi A6C5
    Passat b5,
    Audi A6C5 avant
    Ми не посередники, ми від компанії Данон. Тому ціна була та що встановлена заводом. Протерміновка вся забиралась. Є варіант що ти робиш сам замовлення але протерміновка вся твоя.
    Бджілка асоціюєтсья з солодощами...
     
  2. baksius

    baksius Місцевий

    Авто:
    Vw Golf4 2001 1.6AVU МКП;
    То не ціни були відповідні, а завмаг чи то власник - лашара. Я б таких торгових в шию гнав які мені б диктували що в них і як маю купляти.
    Встав в чергу за тими торговими
    Нє - пішов нах.
     
  3. Carlsson

    Carlsson Місцевий

    Авто:
    Skoda Oktavia A5
    Ex: Аudi A6C5
    Passat b5,
    Audi A6C5 avant
    Друже, компанія данон займає 65% ринку йогуртів. Посередників нема. Хіба що на оптовому шуварі поїдеш і купиш собі що захочеш (Данону все одно, бо він і Шувар тарить без посередників) з націнкою. Повір, вся Україна так працює на цих умовах (з Даноном) і ніхто фраєра не включає. Дуже мало магазинів хотіли самі робити замовлення і класти собі в кишеню прострочку. І ще меньше магазинів немає продукції Данону. Це ті магазині в яких або нічого не продається і не вигідно тратити час на туалет в який можна запхати на 100 грн і забрати прострочки на 50, або той якого компанія перевела на самообслугу через велику кількість прострочки і вони відмовились від цього.
    Була в мене одна така не лошара завмаг, що була як ти "стань за торговими" але через 1,5 місяця просила забрати прострочку, а коли почула відповідь "НІ" то вже лагідніше починала спілкуватись і казала - набивай сам! При тому що цей магазин я тарив на 500 грн. без прострочки (майже), а вона брала товар на 300 і була прострочка. При знятті залишків в мене в планшеті було видно що і скільки магазин продає по кожному виду товару (навіть кількість по смаку одного і того ж йогурту), тому я давав те що беруть і в тій кількості скільки беруть. Продавець чи власник цього не знає, бо фізично не може цього запамятати...
    Захочеш Растішку чи Активію в свому магазині - сам попросиш щоб торговий прийшов...
     
  4. Bodyn

    Bodyn Місцевий

    Авто:
    AUDI 80 Б4 2.0MI
    Повір, любого торгового мона на місце поставити, навіть сигаретного...
     
  5. Carlsson

    Carlsson Місцевий

    Авто:
    Skoda Oktavia A5
    Ex: Аudi A6C5
    Passat b5,
    Audi A6C5 avant
    Поставити на місце якщо робить щось не правильно, а якщо робить все по правилах компанії...
     
  6. Bodyn

    Bodyn Місцевий

    Авто:
    AUDI 80 Б4 2.0MI
    Правила компанії можуть не співпадати з політикою магазину, от тоді і конфлікт..
     
  7. Carlsson

    Carlsson Місцевий

    Авто:
    Skoda Oktavia A5
    Ex: Аudi A6C5
    Passat b5,
    Audi A6C5 avant
    Конфлікту нема. Торговий свалює. Бо якщо почнуть диктувати йому свої умови і він буде ще й забирати просрочку - то хапне від керівництва. Є варіант що в магазині попросять щоб дов меньше, бо суми не буде, чи чогось не давав. Але це все на умовах погодження між магазином і торговим, а не в наказному порядку від магазину...
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)