Як підвищити кліренс на B7?

Тема у розділі 'Ходова і кузов', створена користувачем Qndriy, 19 кві 2017.

  1. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Я бачив інакші ... іменно бублики з металічним стаканом в середині що одівається на амортизатор, замість чашки, а чашкан ставиться зверху на бублик... ну але принцип той самий... конструктивно інакше зроблено
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. galushka

    galushka Новачок

    Авто:
    volkswagen passat b7
    По він коду стоїть пакет спорт, взимку їздити неможливо постійно чіпав дндом, по наших дорогах теж. Оригінальні пружини і амортизатори щоб замінити порахували близько 40 000грнг.Замовив проставки під пружини на сайті Проставки для увеличения клиренса, полиуретановые втулки, сайлентблоки | Интернет-магазин Prostavochka перед і зад 3см ціна питання 1200 грн. Ставив на Джереман Авто робота 1900грн, вроді супер навіть стики на дорогах і дрібні ями менше відчуваються поки, що задоволений, але треба трохи поїздити подивитись. Все що говорять про погану динаміку і погане управління при підвищенні кліренсу - брєд.
     
  3. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    то капец 3100 за те що проставки на машині....Насправді ціна питання не більше 310 грн. Це або реклама або боюсь образити
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. galushka

    galushka Новачок

    Авто:
    volkswagen passat b7
    Згіден, що в гаражах поставити проставки було б значно дешевше. Купити дешевче ніж 1200 перед і зад я не знайшов нігде
     
  5. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Блін... ставлять не гаражі і СТО, а люди і є нормогодини. На СТО ти ще платиш за 1000м території
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Roman26

    Roman26 Новачок

    Авто:
    Wv passat b7
     
  7. Васьок або ZiK

    Васьок або ZiK Active Member

    Авто:
    VW Golf 4 1.6 99 SR V8
    Б7 пасат , а хіба в тих машинах кліренс не регулюється кнопками з приборної панелі то ж нова машина , хіба там такого пріколу нема , бо бачив якусь передачу то там спорт режим машина мінімальний кліренс , бездоріжжя максимально висока , шось таке ма
    є бути в тих машинах , якщо не регулюється то все просто , замість оригінальних пружин , ставляться на пару мотків більші тай всі тут діла в мене от від венто стоять , то 3 бугаю ззаду , ше й мішок бульби в багажнику , а колеса об арки не труть ;) Ще одне якби я мав гроші на Б7 пасат , то я б купив таурег або транспортер
     
  8. nazik261

    nazik261 Ha3ap

    Авто:
    Golf 4
    нарахунок проставок, бубликів і ще якихось блінчиків...
    Якщо стало капусти на Б7 - то при тепер до офіціалів, а в них можна взяти пружинки з стаканчиками і стойочками - так сказать, для підвищення кліренсу або для наших "автобамів"...правильно підібрані пружини плюс стойки - будеш мав норм кліренс....
    правда - буде це коштувати не малу копійочку бо то ж Бл@ офіціали.
    в мене знайомий си так зробив, але зразу при покупці авто в салоні Джетта 2009 р.в. (в нього кліренс більший ніж в мене на Г4, до слова, я си тоже збільшив кліренс, тіко правильно підібраними пружинами...після пригонки моєї бібіки з Фріц-ляндії, я підрамніком черкав все гімно на наших дорогах і жорстка була, а тепер ДЖИГІТ, кліренс збільшив порядка на 3-4 см.)...
     
  9. vlad88

    vlad88 Новачок

    Авто:
    Passat B7
    заказував собi приставки з Одеси, алюмiневi червоного кольору, результатом дуже задоволений, всiм раджу, тепер катаюсь де хочу i не чiпляю пузом. знайшов у гуглi, аутопроставка.ком
     
    Останнє редагування: 15 жов 2018
  10. Васьок або ZiK

    Васьок або ZiK Active Member

    Авто:
    VW Golf 4 1.6 99 SR V8
    до речі ,є ще один троха банальніший спосіб , " Гума " там десь 16 -ка стоїть , поставте 17 або 18 а то добрі 2-4 сантиметра
     
  11. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    ні, розмір диска і шини повинні давати в сумі однаковий зовнішній розмір колеса: більший диск - тоньша гума, меньший диск - вища гума, інакше може терти колесо при вивертанні керма і вже точно, що буде брехати спідометр.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. thestarnataly

    thestarnataly Новачок

    Авто:
    Golf 4
    А є ще люди, які там замовляли? А то читаю відгуки, і дуже багато не задоволених ними…
     
  13. UpMaroon

    UpMaroon Новачок

    Авто:
    Golf 4
    А ви де дивились відгуки? Бо я їх найбільше знайшов на сторінці на гугл картах. Усі перечитав, там є і погані, я думаю, завжди знайдуться незадоволенні, але більше відгуків позитивних і їх там більше ста. Щоб перестрахуватись мав досить тривалу розмову з їх менеджером Дмитром. З моїм допитом він справився, тому ми разом вже підібрали проставки на гольфа. Посилка прийшла вчасно, запчастини підійшли, тому я там теж залишив позитивний фідбек.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)