Як вибрати перший велосипед початківцю?

Тема у розділі 'Простофорум', створена користувачем MARTINI, 7 лют 2011.

  1. Gurkha

    Gurkha Місцевий

    Авто:
    Caddy British 1.9 TDI. 02. ALH 90hp
    Если кто хочет себе велосипед GT за адекватные деньги! То пройдите по ссылке
     
  2. nzi

    nzi Місцевий

    Авто:
    vw passat 1.6 TD був
    та вроді класний вел, але дійсно нам немає резону його купувати. арифметика проста вел новий зараз коштує 3360-40%(зарза знижка на літню колекцію) виходить 2016 грн. + я так розумію вел не у ЛЬвові тому доставку потрібно буде ще оплатти до Львова. тому б/у вел за 1900 якось дорого ні?
     
  3. Gurkha

    Gurkha Місцевий

    Авто:
    Caddy British 1.9 TDI. 02. ALH 90hp
    Если одноклубникам нужно, то помогу с доставкой. Решайте сами. Я сейчас не в теме со скидками на летнюю коллекцию) Доставка его обойдется в 70 гривень+-. Нужно рассчитать по деливери или интайму.
     
  4. Gurkha

    Gurkha Місцевий

    Авто:
    Caddy British 1.9 TDI. 02. ALH 90hp
    Хо-хо как такое можно было пропустить :russian_ru:
    [youtube]9EtsXrPIBb4[/youtube]
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
  6. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    трьохколесний:
    [​IMG]
     
  7. WANTED

    WANTED Місцевий

    Авто:
    VW Golf mk2 1.8 GU Pierburg 2E2 1991, Fire and Ice remake
    Підкажіть може хто знає нормальні перевірені сайти з оригінальними бу запчастинами до велосипедів, або може хто сам займається таким? Ну ніби шрот.

    Отправлено с моего Inspire 4G через Tapatalk
     
  8. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Вперше про таке чую. Є велофоруми чи групи в соцмережах де люди часом продають свій непотріб. Але шоб прям велошрот.... Не знав шо таке буває :)
     
  9. WANTED

    WANTED Місцевий

    Авто:
    VW Golf mk2 1.8 GU Pierburg 2E2 1991, Fire and Ice remake
    Буває) У Івано-Франківську колись знайшов такий магазин, там куча всього по вело і бу і нове і самі вели бу і нові. Але то ще було позаминулого року і не знаю чи зараз ще є. Не маю можливості туди поїхати, але як буду, то обов'язково зайду.

    Отправлено с моего Inspire 4G через Tapatalk
     
  10. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    напевно розбирають пижжені ровери і так продают

    galaxy SIII
     
  11. WANTED

    WANTED Місцевий

    Авто:
    VW Golf mk2 1.8 GU Pierburg 2E2 1991, Fire and Ice remake
    Швидше за все, що саме так і є, бо щось таке говорили ніби мають з дня на день привезти свіжі зп десь з Польщі, чи з Німеччини. та по любому, що частина там крадені. А ще частина, то з того, що десь там за межами України вже своє від"їздило і його викидають або дешево віддають. Бо ж наш Український хлоп з того ще діло зробить)))
     
  12. RaZoR

    RaZoR No Smoke No Power Diesel

    Авто:
    A6 С5 Avant Quattro (AKE)2002p була)
    A4 B6 Avant (AVF)2004p Ше є!!
    A6 C4 Avant (AEL) 1996p була
    VW G4 (BCA)2003p також був
    Куплю ровер. Бо вже 123 кг. б*Я.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Краще бігати почни;-) По 30хв через день. Ефекту більше буде. І правильне харчування. Я 107 важив. Кинув курити і почав нормально жерти і вдома прес качати. - 20кг за 10міс.
     
  14. RaZoR

    RaZoR No Smoke No Power Diesel

    Авто:
    A6 С5 Avant Quattro (AKE)2002p була)
    A4 B6 Avant (AVF)2004p Ше є!!
    A6 C4 Avant (AEL) 1996p була
    VW G4 (BCA)2003p також був
    Курити кинув, вроді до**я не жеру, бігати почну, коли скину до 110 - зараз с*ка коліна болять.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Тоді міняй харчування. Не в кількості справа. Я не їв пізніше ніж 18-30 як приходив з роботи. Іто багато овочів і м"яса. Мінімум хліба і будь яких вуглеводів.
    Треба шось робити полюбе. Бо далі тіки важче буде
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. ора

    ора Active Member

    Авто:
    cady 1,9 ТДІ,
    немає такого їзжу переважно по асфальту плюс трохи бруківки як потепліло пересів на ровер, ніякого дискомфорту головне правильно налаштувати, в колеги без заднього аморта то по бруківці скажу я вам не дуже весело їхати особливо бо Б.Хмельницького, а так Ж не болить і приємно коли немає тудух якшо випадково в яму влітаєш, ще звернути увагу потрібно на сідушку для початківця це особливо важно бо з непривички і неправильно підібраної сідушки буде як в кавказькій полонянці " спасіба я пешком постою". Решту не такий вже гемор навіть середні бренди нормально виїзжають, а взагалі в нас в клубі є Славко він же Gurkha займається професійним ремонтом веліків, має гаржик на торпедо тож якшо не важко підїдь і виясни все шо цікавить він розкаже і покаже як воно все має виглядати і на що звернути увагу не завжди дороще краще
     
  17. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    посони, їдем кудась, погодка шепче
     
  18. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    краще ровер бери, коли буде 110 :)
    не знаю як у кого, а мій досвід говорить, що ровер не сприяє похуданню, а лише сприяє не набиранню ваги. Я херачу кожен день, намотую по 150 км в тиждень і вага не спадає. Але і не зростає вже три роки, шо я катаюсь. Ну там є незначні коливання +/- 3 кіло, але шоб я скинув завдяки роверу бодай 10 кг - такого нема. Правда я ніяким боком себе не обмежую в жратві, особливо ввечері, і пиві :) Правий Шег, треба комплексно до того підходити, братися за себе по-серйозному. Не жрать, не бухать, поменше користуватися автом, більше ходити пішки, ну і ровер
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    [OFF]ех, мені би пару кіло набрати )[/OFF]
     
  20. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    їдем на чебуреки! :nyam2:
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)