Як вибрати перший велосипед початківцю?

Тема у розділі 'Простофорум', створена користувачем MARTINI, 7 лют 2011.

  1. ENERGY

    ENERGY Місцевий

    Авто:
    Була Jetta II 1985 1,3 HK 2Е3
    Вже голова пухне від вибору ровера.
    Знайшов таких три варіанти - що скажете?
    http://rovno.rov.slando.ua/obyavlenie/velosiped-iz-germanii-ID9Ec2h.html#c834ec5eb8
    http://lvov.lv.slando.ua/obyavlenie/velikiy-nmets-ID71k61.html#b59af9e78a
    http://sarny.rov.slando.ua/obyavlenie/velosiped-skott-ID9NeUj.html#737e25b046
    Також був на Торпедо і за Метро - реально якийсь шрот і шмельц продають, знайшов лише один достойний апарат за 1750 і то трохи він бачив життя.
     
  2. Rules

    Rules Аксакал

    Авто:
    Passat B4 2.0AGG
    Lanos 1.5
    Forester SH TURBO
    Клубна карта:
    000097
    краще збільши бюджет. вели непогані всі три, але перших 2 вже дуже старі і під древні 1" вилки, та й старі вони вже дуже, треба дивитись на стан вузлів
     
  3. ZVER

    ZVER Місцевий

    Авто:
    Audi 80 B2 Coupe - була,
    Audi 100 С3 quattro turbo - була,
    Audi - A6 C5 2.8 V30 AQD 2000 - була
    Клубна карта:
    60
    Теж задумався про вел, а то сидяча робота, от зараз шукаю, і цікавлять думки людей, які знають деталі. Зараз задумався над GT Avalanche 2.0 http://drive-sport.com.ua/goods/51516/757712.html або аналог GT Avalanche Elite http://drive-sport.com.ua/goods/51516/848243.html. Щось нижче класом не хочу, так як планую досить не мало їздити. Хто що думає? Можливо є аналоги трошки дешевші чим переплачувати за назву GT? Можливо дешевше буде зібрати самому з запчастин?
     
  4. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Байки норм і вистачить позаочі. Але ціна 12к ппц... Я б краще за такі гроші пошукав шось вживане з крутішим комплітом.
    В велобарахоці на фейсбуці проскакують класні варіанти по 350-450$.
     
  5. ZVER

    ZVER Місцевий

    Авто:
    Audi 80 B2 Coupe - була,
    Audi 100 С3 quattro turbo - була,
    Audi - A6 C5 2.8 V30 AQD 2000 - була
    Клубна карта:
    60
    Знаю, але не дуже хочу вживане і без гарантії, перший хочеться новий, а там вже побачу (просто поки не знаю всіх нюансів механічних частин, тому і не резикую купляти б/у, щоб не купити барахло і впотім в нього вкласти ще $100-$200 на ремонт). Дякую за відповідь
     
  6. Kam@toZ

    Kam@toZ Місцевий

    Авто:
    VW Jetta 2 1.8 RF 2e2
    KHS DH 50 Fetish
    Клубна карта:
    000088
  7. ZVER

    ZVER Місцевий

    Авто:
    Audi 80 B2 Coupe - була,
    Audi 100 С3 quattro turbo - була,
    Audi - A6 C5 2.8 V30 AQD 2000 - була
    Клубна карта:
    60
    Та неа, віддати за вел як за гольф 2, я би не зміг/не захотів, тай для моїх потреб це просто ідіотизмом би було купити такий вел, щоб в більшості своїй кататися по місту :)
     
  8. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Виглядає круто) Але в плані простої їзди містом і пересічною місцевістю плюсів ніяких))) Важко)
    А і ше за такі гроші я б краще купив шось таке:
    [​IMG]
     
  9. ZVER

    ZVER Місцевий

    Авто:
    Audi 80 B2 Coupe - була,
    Audi 100 С3 quattro turbo - була,
    Audi - A6 C5 2.8 V30 AQD 2000 - була
    Клубна карта:
    60
    Я ж велик шукаю для того, щоб трохи мати розминку перед і після сидячої роботи в офісі (10 км в одну сторону і 10 назад), плюс десь на природі покататися. Я мав мот і дуже люблю моти, багато їздив (років 8) на моті, але зараз ще мот собі позволити не можу, бо вел полюбе собі хочу купити. Але мот зачьотний, як би купляв то би теж брав такого типу (типу ендуро).
     
  10. ZVER

    ZVER Місцевий

    Авто:
    Audi 80 B2 Coupe - була,
    Audi 100 С3 quattro turbo - була,
    Audi - A6 C5 2.8 V30 AQD 2000 - була
    Клубна карта:
    60
    Доречі питання на рахунок сідла, є сенс залишати стандартне чи може зразу купити, якесь комфортніше, чи і стандартне в такого класу велах не погане для їзди в джинсах, а не в спец одязі?
     
  11. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Ну яке ти хочеш сідло? Від України на пружинах? Уяви як воно виглядати буде.
    В плані їзди на роботу, з досвіду кажу. Краще мати змінний одяг... Поки приїхав на роботу то весь мокрий, краще передітися.
    Сідла нормальні для їздив в джинсах будуть. Хіба шо це шоссер чи шось таке...
     
  12. ZVER

    ZVER Місцевий

    Авто:
    Audi 80 B2 Coupe - була,
    Audi 100 С3 quattro turbo - була,
    Audi - A6 C5 2.8 V30 AQD 2000 - була
    Клубна карта:
    60
    Ага точно, знаєш як круто воно поскрипує по дорозі, кайф, зразу згадується дитинство. А якщо серйозно, то я вважав, що є різні типи сідел і з пружинами теж (не такими як в україні) і дуже жорсткі для їзди тільки по асфальту, бо там сильно амортизації не треба (типу для шосейників) тому і запитав. Ок значить можна не паритися на рахунок цього і стандартне підійде.
    Не дуже хотів би передіватися, але дійсно може бути в цьому потреба, треба попробувати і тоді буде ясно)
     
  13. Rules

    Rules Аксакал

    Авто:
    Passat B4 2.0AGG
    Lanos 1.5
    Forester SH TURBO
    Клубна карта:
    000097
    Краще бери гібрид
     
  14. ZVER

    ZVER Місцевий

    Авто:
    Audi 80 B2 Coupe - була,
    Audi 100 С3 quattro turbo - була,
    Audi - A6 C5 2.8 V30 AQD 2000 - була
    Клубна карта:
    60
    Дивився, теж про це думав, але вони досить дорогі і за ту саму ціна гібрид з нормальним навісним не вийде.
     
  15. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Я теж парився, шукав, вибирав... Так взаагалі можна роками вибирати, перебирати, і завжди буде мало. Тут основний критерій - бюджет. Якщо вже вирішив брати новий, то я підтримую - я саме так і зробив. Пішов нна південний в Команч і купив новий ровер маючи в кишені 400уо. Можнна було дешевший, але мені саме цей припав до душі коли я в магазині розглядав наявні ровери.

    З.І. Сідло купив собі китайське (на базарі за 70грн), для шосейника, бо стандартне спортивне не для моєї жирної дупи в джинсах, повір. Ну і всеодно прийдеться ще капельку докласти, щоб на тому ж базарі докупити потрібні дрібниці, як то "бортовий комп", ліхтарі, розвідний міні ключ, трос-замок, ремкомплет для камери, флягу.
     
  16. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    www.facebook.com/groups/velobaraholka/permalink/407870159394572/
     
  17. ZVER

    ZVER Місцевий

    Авто:
    Audi 80 B2 Coupe - була,
    Audi 100 С3 quattro turbo - була,
    Audi - A6 C5 2.8 V30 AQD 2000 - була
    Клубна карта:
    60
  18. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    закину ще сюди ))

    Продаю TREK 3500 вібрейк, куплений в квітні 2012 р. у Львові новим, я перший власник, є документи і навіть диск з якоюсь інформацією про нього.
    Рама 19,5" (49,5 см) Їздили на ньому то син, то я, тільки по Львову. Все ще оригінальне, 1 раз недавно замінили гальмівні колодки. Шини не з"їзджені, предня як нова, задня трошки зношена, можна їх поміняти місцями.
    Візуальний стан 4+, є незначні подряпинки на рамі.

    Ціна 6600 грн.

    Детальний опис на сайті. http://www.trekbikes.com.ua/bikes/2012/trek/mtb-hardtails/3500.html
    Причина продажу: купули синові шосер.
     

    Вкладення:

    • trek.jpg
      trek.jpg
      Розмір файлу:
      117,3 КБ
      Переглядів:
      176
  19. Gurkha

    Gurkha Місцевий

    Авто:
    Caddy British 1.9 TDI. 02. ALH 90hp
    Берия бомба! Гидра, вилка с локаутом. Да и на 2ом фото, у Zundapp комплектация не плохая как для простых покатушек. Эти велики хорошо подойдут для езды на дальние дистанции. 28 и 29 дюймовый колеса. Пробежался по сландо, за такую цену не нашел что-то похожее.
     
  20. ZVER

    ZVER Місцевий

    Авто:
    Audi 80 B2 Coupe - була,
    Audi 100 С3 quattro turbo - була,
    Audi - A6 C5 2.8 V30 AQD 2000 - була
    Клубна карта:
    60
    Всім дуже дякую за поради, так як я не люблю дуже довго зі всім затягувати, тому сьогодні забрав свій вел, зібрав до купи і навіть катнутися пару метрів встиг, більше не було як, так як дощ моросив. Ось так от, тепер ще би по доброму треба би було зїздити до майстра, щоб все правильно настроїв, так як я ще поки не докінця знаю всі нюанси, а їздити хочеться вже і безпечно. Підкажіть когось толкового в районі галицького перехрестя?
     
    • Подобається Подобається x 3

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)