Яке масло моторне заливати у автомобіль?

Тема у розділі 'Двигун, підкапотний простір', створена користувачем Miha, 30 бер 2009.

  1. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    не відіграє. В ідеалі тре міняти масло по сезону а не лити універсальне. Ну і не пердбачиш яка зима буде наперед ;)
     
  2. Exoto

    Exoto Місцевий

    Авто:
    Passat B5
    ну це так.
    Дякую, що зорієнтували новачка)
     
  3. Рус

    Рус Active Member

    Авто:
    Passat B6 1.8 TSI
    Зі всією повагою, але на цьому форумі не порадив би людину з сумнівною репутацією.
     
  4. RaZoR

    RaZoR No Smoke No Power Diesel

    Авто:
    A6 С5 Avant Quattro (AKE)2002p була)
    A4 B6 Avant (AVF)2004p Ше є!!
    A6 C4 Avant (AEL) 1996p була
    VW G4 (BCA)2003p також був
    Звісно, Я мав на увазі не Вашу пораду.
    А магічне "привезене з-за кордону"
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. bodya999

    bodya999 Active Member

    Авто:
    AUDI 80(B3) 2.0(½ 3A, ½ AAD) '91
    привіт! Є в мене також питання по маслу. Наскільки знаю після переходу з мінералки на напівсинтетику треба робити промивку бо звариться, а чи потрібно робити промивку після 10в40 напівсинтетика на 10в60 синтетика?
     
  6. Рус

    Рус Active Member

    Авто:
    Passat B6 1.8 TSI
    RaZoR, :drinks:
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Ні. Більше - навіть після мінералки не тре то робити. Промивка лише після ремонту маслопроводів, поршневої групи, заміни помпи і.т.д, коли можливі металевий чи інший твердотілий осад в маслі.
     
  8. Виталий Пинчук

    Виталий Пинчук Початківець

    Авто:
    VW Golf2
    Шановні гольфоводи ! Знайшов масло TOTAL RUBIA POLYTRAFIC 10W40 . Чи можна його лити в мій Гольф-2 дизель 1,6 ? Зараз використовую уже 2 сезони Nanoprotec 10W-40 Diesel .Мотор масло бере - доливаю близко 1л на 2тис. км . Міняю кожні 10 тис .

    Спецификации:
    ACEA A3/B3/B4, E5/E7, API CL-4/ CH-4 /SL, MB 228.3, 229.1, VOLKSWAGEN 505.00, MAN M 3275, VOLVO VDS-2 , RENAULT TRUCKS RLD/RD-2, DAF, IVECO, SCANIA: E5

    Характеристики:
    Плотность при 15º С, Кг/м3 872
    Вязкость кинематическая при 40º С, мм2/с 94
    Вязкость кинематическая при 100º С, мм2/с 14,1
    Индекс вязкости 152
    Динамическая вязкость при -15 ºC, мPa.s(cP) 6600
    Температура вспышки, ºC 223
    Температура застывания, ºC <= -39
    Щелочное число T.B.N., mgKOH/g 10,6
     
    Останнє редагування: 29 жов 2014
    • Подобається Подобається x 1
  9. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Уже 9-10 років лию ТОТАL дизель півсинтетику в свій 1,6Д на Г2.
    Якщо не помиляюсь, то масла в наш двигун з допуском 505,00.
     
  10. Виталий Пинчук

    Виталий Пинчук Початківець

    Авто:
    VW Golf2
    Дякую , значить буду брать , якщо получиться .:hi:
     
  11. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Мав ситуацію.... Людина дуже чомусь хотіла Кастрол... я відраджував бо знаю що Кастрол на нашому ринку роблять в Дрогобичі на маслозаводі і якість його дуже підозріла... Чоловік замовив щоб привезли "з за кордону". Бо насправді Кастрол "не наш" доволі добре масло. Коли дав мені в руки те що "з за кордону" я по упаковці впізнав дрогобицький розлив ))))). Ситуація можлива у двох варіантах - перше - наші вже або експортують, або контрабандять до Польші.... другий варіант - колега того чоловіка напевне забув купити "з за кордону" і купив на першій ліпшій заправці в Україні - але так чи інакше рекомендував замінити через 3-5 тис
     
  12. ZVER

    ZVER Місцевий

    Авто:
    Audi 80 B2 Coupe - була,
    Audi 100 С3 quattro turbo - була,
    Audi - A6 C5 2.8 V30 AQD 2000 - була
    Клубна карта:
    60
    Підніму тему, так як зараз задумався про заміну масла, зима на носі. Машина Ауді A6 з підпису. Ситуація наступна, коли купив машину масло було Motul 8100 x-cess 5w40, жору масла не помічав, майже не доливав. Цього року весною залив Liqui Moly Top Tec 4100 5w-40 проїхав вже на ньому 4500 +/- км і вже зжерла 1 літр мала (вже долив в мотор бо рівень падав). Думаю змінювати масло, хто, що порадить з власного досвіду (чи повернутися на motul, якщо так то де купити оригінал)?
     
  13. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    @ZVER motul може і збс, принаймні я йому довіряю, як і ліквімолі. Якшо фінанси дозволяють - мож лити. Не забувай шо на наші двигуни допуск по витраті масла 5л на 10000км. Тобто 1л це взагалі нормально.
    Я заливаю в обидві машини Statoil, як і Олег @RaZoR. Ніяких нарікань на масло і ціна адекватна.

    В мене правда десь 1.5-2л пішло на 10тищ. Але то мому стилі їзди. Ну і сальники клапанів трохи вже прохудились...
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. ZVER

    ZVER Місцевий

    Авто:
    Audi 80 B2 Coupe - була,
    Audi 100 С3 quattro turbo - була,
    Audi - A6 C5 2.8 V30 AQD 2000 - була
    Клубна карта:
    60
    Ну от і я думаю чи варто тратити лишні гроші, ще би не було такого розходу масла, то ще би може не вагаючись лив далі мотул чи ліквімоллі, але при такому розході (2 літра на 10000) то трохи не вигідно (ще думаю може теж сальники клапанів або ВКГ треба чистити тому такий розхід). А де береш масло, бо по ціні воно дійсно досить приємне, від мотула майже в два рази дешевше і від лікві моллі теж дешевше?
     
  15. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    В Олега і беру масло))) Пиши йому)
    Дешевше звісно. Як на мене хороше масло дуже. Олег не один десяток тисяч на ньому вже відкатав.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Ти собі гониш. Може в с4 таке є - хз. Дай якусь офіційну інфу покурити. Бо в мене виникає справедливе запитання: що з моєю машиною не так коли вона їсть 0 масла на 5000км?
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Десь колись чи в ельзі чи в автодаті чи ше десь бачив... Зараз не маю жодної з програм на компі тому і не найду.
    По витраті масла в мене теж може не жерти якшо їздити як людина врівноважена. Ну хай там 0,5л візьме на 10тищ.
    Але по факту Львів-Київ-Львів я підливаю грам 200. Ну вже підустали сальники клапанів, але то не заважає мотору їздити. 30клапанів все ж! 30, Карл!))
    Ось така фігня коли сальники клапанів треба буде міняти. Масло з"являється зверху на свічках після нормального валіва.
    Clip2net_151028235650.png
    Питання не в тому чи це нормально чи ні. Справа просто в допуску. Витрата масла фактично ніяк не впливає на їздові характеристики. От і все.
     
  18. ZVER

    ZVER Місцевий

    Авто:
    Audi 80 B2 Coupe - була,
    Audi 100 С3 quattro turbo - була,
    Audi - A6 C5 2.8 V30 AQD 2000 - була
    Клубна карта:
    60
    Теж на багатьох форумах по цих моторах зустрічав великі цифри по допусках. Зустрічав навіть 1 літр на 1000 км, але це вже, якщо такий розхід то означає, що пацієнта треба вскривати (тобто максимально допустимий до ремонту мотора).
     
  19. RaZoR

    RaZoR No Smoke No Power Diesel

    Авто:
    A6 С5 Avant Quattro (AKE)2002p була)
    A4 B6 Avant (AVF)2004p Ше є!!
    A6 C4 Avant (AEL) 1996p була
    VW G4 (BCA)2003p також був
    Хто шпрехає по німецьки? Хоча, і так вроді зрозуміло.
    Взято з моєї сервісної книжки на А6
    20151029_091440.jpg
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. ZVER

    ZVER Місцевий

    Авто:
    Audi 80 B2 Coupe - була,
    Audi 100 С3 quattro turbo - була,
    Audi - A6 C5 2.8 V30 AQD 2000 - була
    Клубна карта:
    60
    Таке ще теоретично може бути, якщо прокладка голови пробита.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)