Яке масло моторне заливати у автомобіль?

Тема у розділі 'Двигун, підкапотний простір', створена користувачем Miha, 30 бер 2009.

  1. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    боюсь 1л тобі замало буде
     
  2. vwiskasha

    vwiskasha Місцевий

    Авто:
    vw passat b2 syncro
    audi s4 c4 2.2 turbo
    vw scirocco 2 tropic
    Небійся , мені достатньо літри на декілька місяців )
     
    • Смішно Смішно x 1
  3. Serh

    Serh Active Member

    Авто:
    VW Golf 2 1.6 TD 1991 р.
    Хочу перейти на реально дешеве масло на г2, через те що не бачу сенсу заливати уже щось дорожче типу бізола (який лив постійно раніше). Може хтось заливає таке)) в ціні до 400 грн за 5 л. Тільки 10w-40, мотор турбодизель 1.6, відповідно щоб і спеціфікація по допусках була з дизелем або турбодизелем.
     
  4. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Я заливав Манол, на долив, (4Л з 5.5, тобто 75 % манолу і 25% ЛіквіМоллі вийшло) - нарікань не маю. І ціновий діапазон якраз.
     
  5. Serh

    Serh Active Member

    Авто:
    VW Golf 2 1.6 TD 1991 р.
    де брали?
     
  6. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Брав на АТЛ на сервісі. 4Л банка коштувала щось в районі 350 грн
     
  7. Назар Непийпиво

    Назар Непийпиво Active Member

    Авто:
    VW CADDY 1.9TDI 77kWt
    як приклад Pennasol Super Light 10W-40 5L- на iMaslo 380грн станом на сьогодні.(не реклама)
    чим не варіант?
     
  8. nazik261

    nazik261 Ha3ap

    Авто:
    Golf 4
    Всім привіт.!
    Пацики на фольчиках, підскажіт но мені - яке ми тра маслj вляти в свого танчика? (мотор зроблений: головка, кольца, шатунні вкладиші, ориг пробіг 270 тис.) Моя бібіка Гольф 4 1,4 16V
    10W40 чи можна 5W40???
     
  9. Serh

    Serh Active Member

    Авто:
    VW Golf 2 1.6 TD 1991 р.
    щось мені здається що реклама))
     
  10. Назар Непийпиво

    Назар Непийпиво Active Member

    Авто:
    VW CADDY 1.9TDI 77kWt
    "вот тє крєст" що без інтересу написав. Сам лию пенасол вже 30тис, але іншої в"язкості і в іншу машину (не гольф). Поки якістю задоволений. Еммм, вроді хтось з клубу також його лиє
     
  11. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Лий шо тобі подобається, аби допуск мало той що тре для твого мотора. Вязкість і склад (синтетика, напівсинтетика) то вже справа релігійних переконань. А фізика каже що якщо лиєш надовго то тре брати з більшим розкидом вязкості, а якщо міняєш шо кварталу (накатуєш по 8-10К км за той час) то можна і з меншим розкидом на літо і з більшим на зиму.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. nazik261

    nazik261 Ha3ap

    Авто:
    Golf 4
    Мммммм.....ото ти мені тут закрутив)))
    "...з меншим розкидом на літо" - то типу на літо брати півсинтетику? а на зиму синтетику?
    я в середньому в місяць 2 тис. км вкатую...
     
  13. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Саме так.
    То виходить що за рік ти маєш міняти 3 рази (кодні 8К км). То сам можеш порахувати щоб на зиму було менш вязкіше бо температура і так низька, тобто синтетика, для мотору ідеально б було 0W15 на зиму.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. nazik261

    nazik261 Ha3ap

    Авто:
    Golf 4
    Ок...спс за роз"яснення....
     
  15. SashulkaB3

    SashulkaB3 Active Member

    Авто:
    VW Passat B3 35I
    Незмінно Repsol 10W-40 Elite ingection кожні 8 тисяч. Доливаю за весь період десь до літри, бо на газу стала більше їсти масла.
     
  16. scrap

    scrap Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3 1989
    Клубна карта:
    000414
    Швагро розжився Шкодою Суперб 2,5 TDI 2006 року, і постало питання по маслах. Що лити в двигун і як часто міняти масло в АКПП?
    Якраз щодо АКПП - хтось порадив йому кожних 15 тис. міняти масло (як на мене то бред). До того масло не було міняне, і я колись читав, що в АКПП рекомендують проводити часткову заміну.
    Власне цікавлять поради, бо він буде робити так, як радять "авторитетні" сервісмени в його краях.

    П.С. на днях в двигуні поміняв масло, 6 літрів по 250 грн, але яке - хз
     
  17. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    В акпп я лив арал на поло бо він мав допуски. Частковими замінами раз в 20 тис.

    Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
     
  18. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Можна лити будь яке аби допуски були ті що вимагає двигун. В коробку не лити нічого якщо рівень достатній. Якщо ж недостатній, тоді долити таке ж саме, яке там залито, до рівня, якщо не знає шо там - тоді злити все і замінити, і записати собі що залив - заливати гіпоідну рідину декстрон(АТF-3 або АТF-4, залежить що вимагає документація на коробку).
     
  19. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    В двигун лити моторне масло в АКПП масло не міняється взагалі, якщо впав рівень то доливати те яке вказує виробник на той тип коробок, можна замінник але на заміннику має бути вказано VW специфікацію, а не універсальне
     
  20. Invictus

    Invictus Banned

    Авто:
    volkswagen passat b5 2003

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)