Яке масло моторне заливати у автомобіль?

Тема у розділі 'Двигун, підкапотний простір', створена користувачем Miha, 30 бер 2009.

  1. ЙурКь

    ЙурКь Місцевий

    Авто:
    продано
    в хадо є присадка ревіталізант... десь тут хтось писав про цю присадку і про масло.. сам нічого путнього не скажу..знаю що Хадо завод якись не того..завод в харкові, про бренд скрізь розкручували що Голандський, а я в Росії бачив рекламу, так тама казали масла Хадо ето чіста рускає масла)...
     
  2. denis1600

    denis1600 Початківець

    Авто:
    Golf2 1990. V=1,8 Mono-injector. RP 3 door
    Я трохи працював Торговим Агентом на ХАДО. На тренінгах в мене скільки інформації вперли що я також почав вірити в чудо властивості масла. Сам ніколи не користувався - але ПЛАНИ робили нормульні.....народу подобається.
    Чіє воно 100% стверджувати не можу але точно знаю що ТАРУ не так то легко ПІДРОБИТИ. І виготовляють її далеко не на Україні. Так що масло не подвальне 100% і якщо туди щось хороше попало то воно там і залишиться.

    Я колись також бачив рекламу ХАДО на НТВ та щей під час НОВИН (там скільки капусти 5сек коштує що важко уявити) типа: "Хадо то шо надо".
     
  3. RomanoProddi

    RomanoProddi Місцевий

    Авто:
    WVPassat B3 SYNCRO 1990 Variant 2,0 SIMOS ADY. КПП 5 CRU 95р.в.
    Клубна карта:
    007)))
    воно зроблене з нафти з Північного моря. це рахується хароша нафта. і ще знаю Хадо використовують в ракетній галузі. сам заливав - ефекту ніякого не скажу. але на запах класне - якби не знав мо й пийнув.)))))
    я вже в новий двіг буду таке лити.
     
  4. Куліч

    Куліч Active Member

    Авто:
    Golf mk1 '78 JB
    якогось одіколону зафігачили туди)))
     
  5. RomanoProddi

    RomanoProddi Місцевий

    Авто:
    WVPassat B3 SYNCRO 1990 Variant 2,0 SIMOS ADY. КПП 5 CRU 95р.в.
    Клубна карта:
    007)))
    не знаю, але солодкуватий.....
     
  6. ярик

    ярик Місцевий

    Авто:
    jetta c
    1,Зазвичай впливу масла на роботу двигуна важко відчути (виключення -"откровенне гуано").Низькоякісне масло впливає на ресурс,чистоту двигуна,і без розборки двигуна це важко виявити!
    2.в Г2 лив Хадо 15-40
    в В-3 Хадо 10-40
    тому,що:брав у "офіціала",що виключає підробку і 15%-тну знижку.
    До речі:знайомий з Прибалтики говорив,що в них Хадо дорожче як в нас у два рази,і його там дійсно купують!
    3.про гелі від Хадо:
    знайомі заливали в жигулятори в КПП - 95% допомогло
    знайомому "світила" капіталка на "крокодилі" 1,8 - залив повний курс(3тюбіки)
    ,рік відїздив сам,до цих пір катається його батько!
    ну і те,що пережив на особистій шкурі: згоріла на моєму G60 прокладка ГБЦ,майстер, знявши голову -взявся "за голову" - такої виробітки він ще за свою практику не бачив!Вже і там руці "горекулібіна" побували,тобто стояла вже звичайна прокладка від 1,8і(на G60 вона інша).
    Поставивши знову ж звичайну прокладку від 1,8 майстер пророкував максимум 2-3тис.Я ризикнув і влив курс Хадо,відїздив 8тис. - так і продав.Змін не відбулось в жодну сторону,але до погіршення також не йшлось!
    Не буду говорити,що Хадо - якась панацея,а в житті бувають чудеса,ну і звичайно жоден моторист вам не скаже нічого доброго про хадо,просто це реальні випадки з мого досвіду/спілкування!
    Я не є представником Хадо і жодної копійки за все вищенаписане не отримав!
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. dima1405

    dima1405 Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3і 1985 Reno Symbol 1.4(16v) 2006
    Я заливаю собі півсинтетику Леол, чито Кременчуцького чи то Лисичанського(вже непам"ятаю) заводу. Користуюся вже більше року, а чому купив бо однокласник який працює в автомагазині порекомендував сказав що їм привозить офіційний представник завода. А вибір мастила, я вважаю, це справа кожного , якщо хочеш отримати якість то купуй у офіційного дилера звичайно за вищою ціною!
     
  8. Kam@toZ

    Kam@toZ Місцевий

    Авто:
    VW Jetta 2 1.8 RF 2e2
    KHS DH 50 Fetish
    Клубна карта:
    000088
    я заливав Шел 10-40,Кастрол 10-40 двигун чорний Їзда переважно по місту,майстер порадив перейти на Лікві молі перед тим залити промивку тоЇж фірми(скоро буду міняти)ціна на Городоцькій 1л.-45гр.на розлив + промивка 19гр.+-
     
  9. RomanoProddi

    RomanoProddi Місцевий

    Авто:
    WVPassat B3 SYNCRO 1990 Variant 2,0 SIMOS ADY. КПП 5 CRU 95р.в.
    Клубна карта:
    007)))
    перечитав тему і не знайшов відповіді на таке питання:

    яке лити масло відповідно до пробігу двигуна????

    я наскільки знаю:
    100 000 - синтетика
    100 000 - 200 000-300 000 - полусинтетика
    300 000 - ..... - мінералка.

    чи то є так????
     
  10. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    я лию півсинтетику Ельф іминяю масло кожні 8 - 10 тис.
     
  11. RomanoProddi

    RomanoProddi Місцевий

    Авто:
    WVPassat B3 SYNCRO 1990 Variant 2,0 SIMOS ADY. КПП 5 CRU 95р.в.
    Клубна карта:
    007)))
    а пробіг в тебе який?????

    я ж задав питання - відповідно до пробігу. я лью ХАДО
     
  12. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    недочитав, Як що мотор зроблений і добре працює то можна і на буть який пробіг синтетику лити. На цій машині пробігу незнаю бо коли купував то пробіг був 8 тис. Власник казав шо шось там ремонтував і пробіг збився. А на другому гольфі в мене був вже понад 400 тис і я півсинтетику лив також Ельф.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Vova$

    Vova$ Місцевий

    Авто:
    G4 2002 AVU
    В мене пробіг майже 210 тис., перейшов на Мегуін 10W40 півсинтетику - політ нормальний, нічо ніде не капає, масла майже не хаває.
     
  14. nzi

    nzi Місцевий

    Авто:
    vw passat 1.6 TD був
    не знаю є то так чи ні.але вже скільки перепитав народу то кажуть що 100 000-250 000 синтетика
    250 000-500 000 напів-синтетику або мінеральне.
    500 000 + - мінеральне.
    тепер скаже реальний приклад в друга на с220 мотор пройшов 300 000 заливав напів-синтетику то воно кудась дівалося і лампочка масла постійно блимала через 2 000 .залив мінеральне відїжджає повний цикл.
     
  15. rusmaks

    rusmaks Місцевий

    Авто:
    VW T5 1,9 TDI, Golf II 1,6TD JR '84, Passat B4 1,9TDI 1Z '96 - був
    Клубна карта:
    000065
    У мене пробіг 250 000 км на В4 заливаю вже другий рік Кастрол полусинтетику для дизеля(порекомендував мені майстер по диз.двигунах) політ нормальний....
    На Г2 пробіг 150 000 км( чи скручували не знаю) пригнав було 28 000 км заливаю Манол полусинтетику(дизель) вже 10 років вроді теж не погане(але до мотора вже потрібно заглянути).
     
  16. RomanoProddi

    RomanoProddi Місцевий

    Авто:
    WVPassat B3 SYNCRO 1990 Variant 2,0 SIMOS ADY. КПП 5 CRU 95р.в.
    Клубна карта:
    007)))
    не в тему я пишу, але скрутили полюбому. В мене на старому двигуні писало 330 тис. але коли я розбирав двигун, то знайшов етикетку по заміні масла. ще німецьку. і на ній писало - 280 000 і дата 25.06.2006. Як за три роки можна наїздити лише 50 тис. км??? коли наклейка ще німецька, а до мене було вже 2 власники. і я всередньому наїзжджаю 30-40 тис. в рік.
     
  17. Kam@toZ

    Kam@toZ Місцевий

    Авто:
    VW Jetta 2 1.8 RF 2e2
    KHS DH 50 Fetish
    Клубна карта:
    000088
    В мене 1.6 бензин пробіг 260000 постійно лив напів синтетику,привезли мені з німців повну синтетику за халявну ціну ну думаю оріджинал за такі гроші і почало мені масло лізти через сальники,злив поміняли сальники залив знов напів синтетику правда лікві-молі і все гуд.Я думаю повну синтетику можна лити тільки у нові двіжки або високо оборотисті(з турбінами)
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Vitali

    Vitali Початківець

    Авто:
    B3 1,8 91р.
    Скажіть хто знає шось про Q8 (полусинтетик)?
     
  19. RaZoR

    RaZoR No Smoke No Power Diesel

    Авто:
    A6 С5 Avant Quattro (AKE)2002p була)
    A4 B6 Avant (AVF)2004p Ше є!!
    A6 C4 Avant (AEL) 1996p була
    VW G4 (BCA)2003p також був
    Хороше масло!
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Siko

    Siko Active Member

    Авто:
    1
    Можу порадити Shell ultra extra 5w30.
    Там і ціна відповідна і дам гарантію шо взяте в офіційного представника марки.
    Якщо тре то можу дістати 4л. за 405 грн.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)