Якою повинна бути компресія?

Тема у розділі 'Двигун, підкапотний простір', створена користувачем scirocco, 13 кві 2008.

  1. Victorlas

    Victorlas Місцевий

    Авто:
    Seat Leon 1.6 2006, были Mitsubishi Lancer WAGON 9 1.6 ГБО 2007, VW Golf 2 1.3 MH Solex2108 1987
    Відповідь: Якою повинна бути компресія?

    Я пораджу переміряти якоюсь иноземною мірялкою, та самому дивитися показаня прибора. Перший раз мені теж наміряли, і різниця була в 1 атм. якось зламаною лірялкою. Потім її остаточно змамали и я дочекався нову Німецьку і показало:
    Додано через 1 хвилину
    ИМХО: дуже сумніваюся, що це реальні показники! При таких показниках повинна бути висока вібрація, мале прискорення та величезний розхід.
     
  2. Scirocco GTi

    Scirocco GTi Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 1,8i 1986 р.в. EW 112 л.с. 5ст КПП, VW Scirocco 1,8i 1984 р.в. DX ? л.с. 5ст КПП
    Відповідь: Якою повинна бути компресія?

    При 11,5 у всіх ціліндрах, то каже о сбалансованій вироботці. І мотор як раз навпаки твоєму ствердженню буде працювати дуже гарно.
     
  3. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Якою повинна бути компресія?

    я думаю, малася на увазі антохіна компресія
     
  4. Antoxa

    Antoxa Active Member

    Авто:
    VW Jetta II 1.6PN
    Відповідь: Якою повинна бути компресія?

    А все так і є окрім вібрації, сам мотор, я б не сказав шо трусить, вот оберти на холосту чучуть впали то за то трошки вібрує
     
  5. Victorlas

    Victorlas Місцевий

    Авто:
    Seat Leon 1.6 2006, были Mitsubishi Lancer WAGON 9 1.6 ГБО 2007, VW Golf 2 1.3 MH Solex2108 1987
    Відповідь: Якою повинна бути компресія?

    Переміряй, невірю!
     
  6. Newman

    Newman Active Member

    Авто:
    Jetta 1.6RF 2E2 1987
    Клубна карта:
    000026
    Відповідь: Якою повинна бути компресія?

    Їздив в обід до карбюраторщика і заодно поміряв компресію.
    Результат 11, 10,5, 11, 11.
    Я аж здивувався, бо мотор бере масла ~ 700гр. на 10тис. пробігу + картерні гази які в повітряний фільтр кидають масло і засирають карб. Карбюраторщик навіть порекомендував відвести їх бо замахаюсь до нього їздити.
     
  7. Antoxa

    Antoxa Active Member

    Авто:
    VW Jetta II 1.6PN
    Відповідь: Якою повинна бути компресія?

    Зрадістю, дайде адресу, там де довіряєте.
    П.С. Свому майстру я довіряю, йому намахувати панта нема
    П.П.С. Аж самого зацікавело...
     
  8. Pol

    Pol Super Moderator

    Авто:
    VW POLO ClassiC 1.6 98 (1F)
    Відповідь: Якою повинна бути компресія?

    давай на зїзді поміряєм, при всіх, то небуде намашки, і буде верняково, і заодно будем бачити приблизну репутацію твого мастера.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. PassatB5

    PassatB5 Active Member

    Авто:
    Passat B5 Saray 1.8 20v
    Відповідь: Якою повинна бути компресія?

    Двигун ADR 1,8 атмосферник.
    Компресія всюди однакова - 8. (сьогодні міряв)
    Пробіг 150000 тис.

    Що скажете, не замала компресія ?

    По мануалу 7,5 - це мінімально допустима компресія...
     
  10. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Якою повинна бути компресія?

    Самообслуговування :)

    тре дивитися в характеристики мотора. Якщо максимальна, наприклад, 9, то тоді мабуть все ок, хоча не думаю, що все так є. Швидше за все неправильно мірялася.
     
  11. PassatB5

    PassatB5 Active Member

    Авто:
    Passat B5 Saray 1.8 20v
    Відповідь: Якою повинна бути компресія?

    Всі свічки викручені, газ в по максимуму. Міряли мірялкою що закручується в циліндр.

    Що ще пропустили ?

    Додано через 23 хвилини
    Доречі моторист казав, що компресія дуже залежить від гідрокомпенсаторів. І що при моїх 8 на гарячому двигуні, на холодному може бути і 9,5.
     
  12. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    Відповідь: Якою повинна бути компресія?

    На холодному бензиновому двигуні компресію ніхто не міряє. До чого тут гідріки-х/з, моторист якийсь креативний в тебе. Клапана може мав на увазі і різний їх хід в залежності від кількості нагару, мех. пошкоджень і температури-так я описував шо треба робити, шоб визначити через шо відбулось падіння компресії-ГБЦ чи ЦПГ.
    По 8 всюди-мало, добре хоч виробітка рівномірна. Але чомусь здається, шо компресометром поганим міряли або користувались ним неправильно.
     
  13. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Якою повинна бути компресія?

    Наприклад могли робити заміри, не дочекавшись максимального показника на манометрі, а як каже марік, креативно міряти, рахуючи напр. до трьох...
     
  14. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    Маю запитання. Як визначити чи стартер справний? Якщо з півоберта заводить практично завжди - це справний? ДЗ відкрита це означає що педаль газу втискається в полік чи вже має бути натиснута до включення запалювання чи це робиться з моторного відсіку? ДХ - щось туплю не розумію що це. Якщо можна, проясніть. Бо готуюсь ретельно до процедури замірювання.
     
  15. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Справний
    ДЗ відкрита означає - натиснута в полік. ДХ - датчик Холла, але його відключати не потрібно.... бензин відключається іншим методом. Велика точність виміру компресії не потрібна щоб визначитися про ресурс двигуна. Якщо готувати двигун на спортивні змагання то так.... Як будеш крутити стартером з викрученими свічками то треба дати нагрузку на комутатор, а то може згоріти
     
  16. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    Їду міряти і не тільки це. З понеділка дзвоню ок?
     
  17. Master111

    Master111 Новачок

    Авто:
    VW Passat B5
    Всім привіт.
    Цікавить якою повинна бути компресія в бензиновому моторі 1.8 (без турбіни) на VW Passat b5? пробіг 300 тис. без кап ремонту(по словах власника)
    Ну дуже сподобалась мені та машина і ціна підходить але не розбираюсь в моторах.
    В Інеті дуже багато різної інфи, а яка правильна?можливо тось знає?
     
  18. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Потрібно знати букви мотору, і по них знайти характеристики мотора. Там буде вказана компресія. Для моторів які відїздили 200+тисяч компресія може бути на 15-20% меншою - тоді це норма.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Master111

    Master111 Новачок

    Авто:
    VW Passat B5
    Букви, тобто код мотору? на цьому ADR якщо правильно зрозумів)
     
  20. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Угу. Ці самі. Шукай в інеті ттх мотору.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)