Їжа від VWгеноводів

Тема у розділі 'Простофорум', створена користувачем diesel757, 3 вер 2015.

  1. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    На нашому форумі є багато різних тем. От і вирішив створити тему про кулінарні шедеври. Не знаю, хто як?, але поїсти я люблю! Дуже рідко, щось готую сам (для цього є жінка :) ), але все що приготовлено руками чоловіка, воно, чомусь вважається смачнішим.
    Може в когось є якісь файні рецепти смачої їжі, то закидуйте, діліться. Маю намір, також закидувати сюди те, що приготував сам.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    О, форум розвивається в бік фейсбуку )) Тут таке питання, на любителя... "Ми живем не для того, щоб їсти, а їмо, для того, щоб жити" )) Я можу і 3 рази в день гречку їсти. Але коли щось особливо смачне - то бажано під 100-150 грам, тоді і смачніше, і відчуття свята приходить.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    мені жінка теж саме каже, але я живу для того щоб їсти. Нонсенс, але вже так є.
     
  4. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    3.jpg

    Ще питання?
    І взагалі, кого не цікавит, проходимо, або заходьте в розділи куплю-продам.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    Та я ж не проти... Тому і вдписав першим, щоб тема не загнулась відразу. Якраз думаю, які б то ще цікаві теми створити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Банка сардини + два яйця + зелена цибулька + майонез. Перемішуєм, накладаєм тлустим шаром на чорний хліб, кайфуєм :) Ідеальна закусь як під горілку, так і під пиво.

    Сам, правда, ту страву не їв вже декілька місяців, намагаюсь привести тєло в форму :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Elza

    Elza Місцевий

    Авто:
    VW Golf III
    о_О TINI...ти мєня пугаєш. Що ся стрисло з твоїм тілом??? Ти, вроді, така дошка сороківка як і я...Ой :blush: перепрошую, мала на увазі такий же хфегуровий, красавєц, актівіст, спірцмен...Чи вже відростив пивний трудовий мозоль???
    А що до теми, то я, як жінка, не дуже люблю готувати (то мене в дружини не беріть, бо погибнете з голодухи) Мля...нафіга я то написала...шо я наробила, то катастрофа!!!:facepalm::))) Але часом пробиває, коли в холодильнику є з чого готувати. Бо коли з гі..на треба зробити чукулядку, то мене напрягає таке готування.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    та яка сороківка, був кабан вже на 93 кіля :)
    зара 83 і прогресую далі
     
  9. Elza

    Elza Місцевий

    Авто:
    VW Golf III
    Доброго кабана має бути багато :))) Ммммм...та.... давно я тебе, мабуть, не бачила....Знаю, знаю, зара скажуть "треба на з"їзди приїжджати" і бла-бла...Я вже сама скучила за ними, але щось не "клєїтся" ніяк :cry:
    ну молодця! Але я не розумаю як ти можеш бути кабаном, якщо ти пєдалі крутиш???
     
  10. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    педалі крутити мало :) треба крім ніг решту м"язів тримати в тонусі і ше харчуватись нормально

    от я зав"язав з пивом і картоплею фрі кожен вечір, перестав хавати канапки і булочки, от і результат, за літо мінус 10 кіло
     
    • Подобається Подобається x 4
  11. Elza

    Elza Місцевий

    Авто:
    VW Golf III
    Ну картопля фрі і пиво кожен вечір - це смерть хфегурі, однозначно. Тому правильне харчування - один з ключових моментів до успіху! А ще трохи більше піднажмеш на педілі і ого-го!!! :dirol:
    пи.си. тема плавно від жрачки перейшла до спорту...Ще трохи і ми сі домовим з адміном на новий бізнес - відкриєм VWспортзал :drinks:
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    не такий сташний чорт, як його малюють, а ще якщо його правильно поєднати......... інколи можна, влаштувати удар "по пЄчЄнІ". Ну і тепер по суті, коротко, їжа бендеро-європейців (все готував сам):

    Розморозив креветки, почистив картопельки (свіжої, цьогорічної, 4 штуки), розігрів олійку до майже кип'яченого стану
    DSC01241.JPG DSC01242.JPG DSC01243.JPG
    картопельку порізав соломкою, приправив сіллю, перцем (в т.ч. паприка) та спеціями на власний розсуд, креветки почистив
    DSC01244.JPG DSC01246.JPG DSC01248.JPG
    поки картопелька жариться до вигляду "фрі", приправляємо криветки і також на сковорідку, щоби жарились (але для них олії зовсім трошки, щоби дно покрити і головне - довго не жарити, бо будуть тверді, орієнтуватись по тому, коли порум'яніють)
    DSC01249.JPG DSC01251.JPG DSC01252.JPG
    готуємо соус: звичайний салатний майонез і якийсь там соус (можна томатну пасту), змішуєм 1:1 і доводимо до кипіння
    DSC01253.JPG DSC01254.JPG
    під кінець (коли креветки помінялись в кольорі під час обжарювання), додав сік лимона і видавив кілька зубчиків часнику, (імпровізація), а в соус також додав лимону, а саме, одне плястерко розрізане на чотири частинки (теж імпровізація)
    DSC01255.JPG DSC01257.JPG
    далі, все це знімаємо з плити, розкладуємо в окремі посудини, креветки - ще разочок приправляєм часничком (без спецій), і картопельку приправляєм - часничок + спеції (кому, як подобається***)
    *** - каррі, рукола, базилік, кріп, петрушка, м'ята etc...
    DSC01256.JPG
    ФФФФффффсьоооооо, готово, + додав домашні квашені помідори - ОБАЛДЄННО СМАЧНО!
    DSC01263.JPG DSC01264.JPG DSC01265.JPG DSC01266.JPG

    ціна питання та кількість інградієнтів:
    - креветки - не купував, були в морозілці з незапам'ятних часів - 700-1000 гр.
    - свіжі петрушка, кріп та інші спеції - не купував (дещо з села від бабусі, дещо було)
    - картопелька і помідори квашені - із села від бабусі
    - соус томтний - приблизно 15 грн.
    - майонез салатний - приблизно 5-8 грн.
    - лимон - 8 грн.
    - олія 1л - 34,50 грн. Ціну запам'ятав, бо жінка сказала, що нормальної оливкової олії на ту "бурду" не дасть, а я думав, що олія коштує 12-17 грн., але виявилось що найдешевша 34,50 грн.
    До речі, олія залишилась і не споганилась, тому сьогодні, знову картопелька фрі, під пивасік. Олії пішло 3/4 літрової пляшки.

    П/С/ всім смачного готуйте смачно, діліться рецептами............
    П/С/С/ після такого сЄкАс - 100%, перевірено!
     

    Вкладення:

    • DSC01246.JPG
      DSC01246.JPG
      Розмір файлу:
      118,8 КБ
      Переглядів:
      271
    • Подобається Подобається x 6
  13. Bosh

    Bosh Місцевий

    Авто:
    VW B3 2.0 9A був
    VW B5 1.6 AHL був
    Клубна карта:
    000039
    Що тут сказати "МАСТЕР-ШЕФ"))))
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Senia

    Senia Active Member

    Авто:
    VW Jetta II 1.8 GX 87" була
    Fiat Doblo 1.3 MJTD 05"
    Поки читав чуть слиною не вдавився :)
    Чотко!
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Elza

    Elza Місцевий

    Авто:
    VW Golf III
    Ото повезло дружині - не муж, а мєчьта!:dance3:Смачно готує і ще й супружий обов"язок виконує...:good:
     
  16. MrWolf777

    MrWolf777 Аксакал

    Авто:
    Volkswagen LT35 1995 2,4D;
    T4 1,9TD2001;
    Skoda Fabia 1.6V 2008;
    ,Mitsubisi Grandis 2,4 ATD ST 2009
    бляяяяя я повечеряв огоогогогогогогого,приліг тут і п о ч и т а в ш и ,зрозумів,я не чаю хочу ,а шеісти.Дізель ти засранєц!
    Ріспект!
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. rvm

    rvm Місцевий

    Авто:
    vw В5
    Ми ше такого не їли на зїздах!!!!!!!!
    Ромік, треба виправляти!!!!!!!!!!!
     
  18. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    питань немає Вовік, можна організувати, головне бажання!
     
  19. MrWolf777

    MrWolf777 Аксакал

    Авто:
    Volkswagen LT35 1995 2,4D;
    T4 1,9TD2001;
    Skoda Fabia 1.6V 2008;
    ,Mitsubisi Grandis 2,4 ATD ST 2009
    бажання вже є
     
  20. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    місце?, час?, що з собою мати? робимо любе та різне..... справа в тому, що із самих типових продуктів, можна замутити ну не вишукану, але дуже смачнющу їду.
    Як казав мій дружбан, коли був по-п'яні: "..... паспорт Є!, гроші Є!, куди їдем???"

    п/с/ зараз жарю грибочки "гливи" (ще називають "вєшанки"), буде підливочка до картопельки, юо так її люблю, шо ну. Якщо цікавитеме рецептик, то іншим разом засандалю.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)