Кадік червоний 2008 1.4 ГБО IV

Тема у розділі 'Наші авто', створена користувачем marchello, 31 лип 2017.

  1. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    Ну ззаду і спереду більше як для комплекту, бо фари навіть невключені виступають отражатєлями. По боках же нічого не відбиває і в сутінках машину зле видно.
    Взагалі я не розраховую на вигідний продаж свого кадіка в майбутньому, так що не рекламую, тільки ділюся щоб може хто щось підкаже корисне.
     
  2. VWDRIVER

    VWDRIVER VWMANIAC

    Авто:
    VW CADDY MAXI GTD 2012 180bhp
    Краще вже світловідбиваючі наліпки, чим катафоти, бо як не сподобалось - то можна зняти, клей відмити і все добре.
     
  3. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    В даному випадку, якщо комусь не сподобалися бампери мого кадіка з дірками, пробіг, 1.4 і бідна комплектація, то... пропоную звернути увагу на голодаючих ефіопських дітей, котрим така тачіла і не снилася )
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. VWDRIVER

    VWDRIVER VWMANIAC

    Авто:
    VW CADDY MAXI GTD 2012 180bhp
    додайте Хрому, що авто блистіло і вдень здалеко :uaflag:
     
    • Смішно Смішно x 2
  5. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    Все помаленьку. Як гляну на ціни прибамбасів типу хромованих ручок, то жебрацькі отражатєлі і такий подібний сільський тюнінг ближче до серця ) Ще треба заземлення типу жигулівського ззаду примотати, а зверху на лобовуху стрічку з написом RALLY ) Ну в салон вишиванку "щасливого шляху" як в районних автобусах поки що не хочу, може пізніше )
     
  6. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    Які шини всесезонки доцільно брати? На Таврію брав Денбіцу.
     
  7. VWDRIVER

    VWDRIVER VWMANIAC

    Авто:
    VW CADDY MAXI GTD 2012 180bhp
    Не повірите, по Львову їздить чорний каддік. власнив баксів 500 вклав в цей турецький хром, який через роки стає зовсім ніяким... І ображається, що назвали його творіння - циганський колхоз.
     
  8. VWDRIVER

    VWDRIVER VWMANIAC

    Авто:
    VW CADDY MAXI GTD 2012 180bhp
    В мене окремо літні, окремо зимові. Всесезонка була на попередньому авто - ніяке.
     
  9. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    Поки що думаю Денбіцу M+S, якщо тільки не буде просвітлення про суттєві недоліки такого рішення.
     
  10. VWDRIVER

    VWDRIVER VWMANIAC

    Авто:
    VW CADDY MAXI GTD 2012 180bhp
    Це рахується зимова шина. Це в Європі на півдні можна літати на всесезонці... У нас, якщо зима - то зима. Не буду говорити, скільки коштує кузовщина, і що наявність АБС на авто - не панацея, якщо шини не тримають дороги.
    Обсуждение шины Debica Frigo Directional M+S. Отзывы о легковой зимней шине Debica Frigo Directional M+S
     
  11. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    Яке літати, я в зимі на машині тільки в ашан, до церкви і з дітьми в поліклініку під 30 км/год.
     
  12. VWDRIVER

    VWDRIVER VWMANIAC

    Авто:
    VW CADDY MAXI GTD 2012 180bhp
    За останніх 7 років зимовою була Michelin X-ice 2 в різних розмірах, Bridgestone VRX, і ця буде на Hankook
     
  13. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    а бублики накрутити сциш як миша?
     
  14. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    Кому шо. Будеш єдиним, хто заробляє на родину з 7 чоловік, побачим чи бублики схоч ... )
     
  15. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
  16. VWDRIVER

    VWDRIVER VWMANIAC

    Авто:
    VW CADDY MAXI GTD 2012 180bhp
    О, яка знайома шина... Катався взимку на ній. Правда одного разу трішки об ЛАЗ не розбився в місті на швидкості 20км/год. З тих пір - зима-зима, літо-літо. Бо життя дорожче, чим економія на шинах.

    А чому роглядається саме всесезонка?!
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    Поки в роздумах. Жінка просила знов шинами не завалювати балкон. Гаража поки не заробив. Можна в друга в гаражі тримати або в селі. А так як в нас наступає зміна погоди зненацька, то перевзувати треба буде туди-назад пару разів... Шо нє?
     
  18. VWDRIVER

    VWDRIVER VWMANIAC

    Авто:
    VW CADDY MAXI GTD 2012 180bhp
    В жовтні на зиму, в квітні на літо. Що часто? Почитайте тех.документацію про всесезонку і подивіться, який у нас клімат ( офіційно у ВАГа - в Україні - Холодний клімат, типу як і в Швеції, Норвегії і подібним країнам). У нас НЕ німеччина ніразу. Я мав досвід. І моя думка - я таке нікому більше не пораджу. Всесезонка може бути на прицепі, але не на авто!
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Теж не рекомендую всесезонку.
    В мене на Гольфі, як зима - то зимова, а як літо то тоже може бути зимова )))).
    Но ні в якому разі на зиму не став всесезонку.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    Пацани, я поняв, поки що не визначився з зимовою резиною, але ще є час. На Таврії їздив без проблем на всесезонці зимою, ну але то легка машина. Було раз занесло, бо схил + бруківка + лід, але вирулив.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)