Кадік червоний 2008 1.4 ГБО IV

Тема у розділі 'Наші авто', створена користувачем marchello, 31 лип 2017.

  1. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    гарно зроблено, супер
    мені спочатку в МРЕО взагалі-то, бо поки що по документах тільки 5 місць... )
    а далі - буду шукати де мені зроблять "під ключ" (вже маю варіант), бо я не маю часу і руки не звідти виросли щоб майструвати ((
     
  2. VWDRIVER

    VWDRIVER VWMANIAC

    Авто:
    VW CADDY MAXI GTD 2012 180bhp
    А як там сидиться 2м пассажирам? І в мрео такий варіант проканав??
     
  3. BASK

    BASK Active Member

    Авто:
    Сaddy
    Серж, сидиться дуже навіть непогано, за рахунок кута сидіння, правда використовуються вони дуууууже рідко оскільки коли вони розкладені місця для багажу практично нема.
    В мрео бачили грузовика.... навіть без вікон стрьомнувато їздити було з документами пасажира, до переробки вже пасажиром...
    До технічної сторони питань не повинно було б бути. Вони зроблені за принципом крісел УАЗ 469 і складаються так само під крісла що стоять попереду. Єдиний мінус - немає ременів на третій ряд - можна поставити - потреби поки нема, Сам знаєш що є коротиші семи місні, і отвори під кріплення ременів там є...
    Для автора теми - десь має бути роздрукована ел книжка де є це все розмальовано, спеціально друкував для мрео, бо знайомі казали що не дозволять 7 місць в короткій базі, але чи це проканає зараз - хз... і чи це буде економічно доцільно?
     
  4. VWDRIVER

    VWDRIVER VWMANIAC

    Авто:
    VW CADDY MAXI GTD 2012 180bhp
    Питання полягало в тому, що вони вужчі по ширині за оригінальний 3й ряд ( в мене їх 2 різних, від кадді, і від турана).
    Щодо доцільності і актульності - наразі дешевше купити турана, чим перероблювати кадді.
     
  5. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    таку ціну за дозвіл можуть заламати в мрео?
    чи йдеться про всю вартість з кріслами і т.д.?
     
  6. VWDRIVER

    VWDRIVER VWMANIAC

    Авто:
    VW CADDY MAXI GTD 2012 180bhp
    Ціна за дозвіл у Львівському МРЕО - це окрема розмова. Я про вартість сидінь та ременів, та то все грамотно поставити.
     
  7. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    Якби хоч порядок цифр хтось назвав, до чого готуватися...
    Мені одні вже сказали до 5 тисяч грн. ззаду каркас + 2сидіння. Ремні безпеки мабуть окремо.
     
  8. VWDRIVER

    VWDRIVER VWMANIAC

    Авто:
    VW CADDY MAXI GTD 2012 180bhp
    Задній кадді диван 3-го ряду оригінал = від 200 євро і до 800 євро. Ремені комплект - 50-60у.е.
    Документи раніше в інституті були 500-700грн. Але питання в тому, чи дасть дозвіл Начальник МРЕО.

    ІМХО, було б доречно відвідати ТСЦ і дізнатися особисто. Це найкраще! Бо треба з 5 на 7 змінити ( заводська версія така ІСНУЄ!)
     
  9. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    Глянув рівень тосолу - міліметр нижче від мінімуму. Значить десь підтікає? ((((( Але під машиною нічого не помічав. Чи міг кудись випаруватися? Думав залити той що маю в багажнику Таврії синього кольору. Добре що придивився уважніше - в Кадіку червоний G12. Куплю - долию. Зимою через міліметр нижче рівня ніби перегріву боятися не варто.
     
  10. VWDRIVER

    VWDRIVER VWMANIAC

    Авто:
    VW CADDY MAXI GTD 2012 180bhp
    оригінальний, і не тільки антифріз - випаровується... А якщо авто отримувало по морді - то радіатори/патрубки ще можуть повільно віддвати рідину.
     
  11. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    Відлягло від серця )
    На морді лиця Кадічка не видно такого і під капотом ознак нема, глибше не знаю, буду вважати що ні.
     
  12. Назар Непийпиво

    Назар Непийпиво Active Member

    Авто:
    VW CADDY 1.9TDI 77kWt
    ем... якщо не помиляюсь то у Caddy завод заливає фіолетовий G12++
     
  13. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    Дякую, придивлюся знов.
     
  14. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    G12 не конфліктують між собою, тому то не дуже важливо і, якщо доливати трішки, то можна любий G12.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. VWDRIVER

    VWDRIVER VWMANIAC

    Авто:
    VW CADDY MAXI GTD 2012 180bhp
    G12/G12+/G12++/G13
     
  16. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Любий G12 не конфліктує ні з чим крім зеленого G 11... Навіть з тосолом.. провірено на практиці
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    Всім привіт, не закривається дверка водія, не знаю що робити :help:
    Було так - щойно прогрівав і поки чистив вікна, не захлопнув дверку, лишив привідкритою.
    Почистив, сідаю, захлопую - а вона як хвіртка, не тримається в положенні "закрито" і відскакує. Подивився, нічого не застрягло ніде, снігу і льоду нема. Дивлюся на зубчик замка - такий самий як і в правій справній дверці. Пробую ключем зубчик туди-сюди, рухається нормально. Попшикав змазкою. Пробував закривати ключем, а не тільки з пульта. Мучився так хвилин 20, лишив на стоянці як є. Може ніхто не залізе (((
    Куди звертатися з таким?
    З дня на день (а може і вночі) везти дружину в пологовий, то там кидати з незакритою дверкою нефайно......
     
  18. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    Зранку плюсова температура, прийшов на стоянку, дверка відкрилася без ключа/пульта, захлопнув і успішно закрив з пульта.
    Надалі постараюся не лишати дверку відкритою на морозі, навіть на пару хвилин - може в цьому справа.
     
  19. RaZoR

    RaZoR No Smoke No Power Diesel

    Авто:
    A6 С5 Avant Quattro (AKE)2002p була)
    A4 B6 Avant (AVF)2004p Ше є!!
    A6 C4 Avant (AEL) 1996p була
    VW G4 (BCA)2003p також був
    При плюсовій температурі рекомендую обробити замки і ущільнювачі силіконовою змазкою!
     
    • Корисно Корисно x 2
  20. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Потрібно розібрати замок, почистити від бруду і силіконової змазки, якщо вже запшикав, і змазати змазкою для шрусів, тобто такою котра не загущується при -30 і буде тобі щастя.
     
    • Корисно Корисно x 2
    • Подобається Подобається x 1

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)