Кадік червоний 2008 1.4 ГБО IV

Тема у розділі 'Наші авто', створена користувачем marchello, 31 лип 2017.

  1. Serh

    Serh Active Member

    Авто:
    VW Golf 2 1.6 TD 1991 р.
    а якщо по темі, то тут пішов якийсь квест з тим багажником. На мою думку дуже дорого обійшовся той багажник, в ціну причепа по суті, хоча робота по виготовленню причепа, по суті, теж ручна робота в більшості випадків зараз.
     
  2. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    Зробив глушник - замінив гофру і хомут. Було рррин-дин-дин! Стало ж-ж-ж :)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    Вчора заправився газом і часом чув запах по дорозі додому. Нині на сто по газу!
     
  4. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    Купив цепуру на колеса. В принципі зимою ніде дуже не їжджу. То мені для Карпат. Минулого року буксував коли був навантажений багажем ззаду. Якщо буде відпочинкова база на сильно крутій горі і дорога з щебню, то щоб не буксувати, планую надягнути ланцюги на проїзд тих пару сотень метрів.
     
  5. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Незнаю як в тебе, але в мене на кантріку якщо я поставлю цепі на перед то вони будуть дерти мені по аркам і лонжеронам в повороті... Так що пропоную приміряти щоб не було несподіванок.

    Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
     
  6. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    Якраз сам продавець мав ініціативу вийти з магазину і приміряти. Правда, повертати руль не пробували коли одягнули. Але буду знати, що до кінця крутити руль не варто. То взагалі допоміжна штука на горбок вибратися. За підказку дякую!
     
  7. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    По газу. Біля редуктора шланг мав трошки тріщину, майстер підрізав шланг і вдягнув на місце. Ще знизу пізніше подивиться, коли буде вільна яма.
     
  8. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    Таке вікно поставив ззаду за водієм. Неоригінальне турецьке. 2800 грн з роботою. Не тонував, жінка подивиться і скаже чи треба, мені все одно. Тонування буде +100 грн.

    Маршрутка-стайл. Але треба виходити з положення. В душогубці їздити літом не варіант.
    Ззовні ще скотч до завтра, тому сфоткаю пізніше.
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 1
  9. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    тепер всі пасажири поділяться на тих, кому жарко, і тих, кому дує
     
    • Смішно Смішно x 1
  10. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    головне щоб передавали за проїзд!)))
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Смішно Смішно x 1
  11. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    Вікно маршрутка-стайл, вигляд ззовні!
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 2
  12. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Акуратно, як на мене. Мені подобається.
     
  13. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    Поставив вітровики. 700 грн пара, виробництво Корея. З боку водія продавець мусив добре попшикати силіконовою змазкою, щоб вікно вільно ходило. Тепер в дощ не мушу до кінця закривати вікно )
     

    Вкладення:

  14. BASK

    BASK Active Member

    Авто:
    Сaddy
    бачив тебе біля податкової післявчора, бібікнути не встиг бо задивився на багажник :) по ньому і впізнав, ще бачив вікно з "форточкою" а за ним дітятко, про ціни писати ніц не буду, добре що тобі підходить, нехай радує машина тебе і близьких тобі людей :uaflag:
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    тепер машина мічена ))
    :good:
     
  16. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    Заїхав на яму в сто по газу. Майстер облазив все, обмазав мильним розчином, продіагностував комп'ютером, все ок! Порадив як закінчиться газ, то пару днів не заправлятися і їздити на бензині, побачити як буде.

    Сказав що то може бути запах вихлопних газів, можна як варіант вивести вихлопну щоб стирчала ззаду за бампером. Тільки тоді може зачіпатися, якщо буду заїжджати на бордюр. Думаю над таким варіантом.
     
  17. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    250 грн за все разом з роботою, бо насадка вживана. Допомагає якщо під кузовом виникає завихрення, то без цієї насадки вихлопні гази можуть теоретично йти в вікна і тоді чути запах водієві з пасажирами. Тільки тепер на бордюри треба обережно заїжджати, а краще цього взагалі тепер не робити. Бо не хотів підрізати задній бампер під насадку. Поїжджу, побачу як буде.
     

    Вкладення:

    Останнє редагування: 1 чер 2018
  18. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    Сьогодні такі спостереження:
    1. На підземну парковку в Кінг Кросі вже не вміщаюся, бо там висить штанга-обмежувач на два метри, якраз по висоті мого багажника. Ну я так і підозрював раніше.
    2. Пасажирська дверка на роликах сьогодні не відкривалася, так як колись зимою замерзала, але влітку там нема як замерзати. Ну я не пасажирів садив, а хотів сумку покласти, поклав спереду і поїхав. Через пару сотень метрів чую - клацнула дверка на роликах, коли приїхав додому, то попробував і вже відкривалася нормально. Так думаю, що щось з контактом від центрального замка. Поки що не знаю куди з цим звертатися.
     
  19. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    Сьогодні знов. І через пару сотень метрів не відкривалася далі. Відсунув передні сидіння ближче до лобовухи і пасажири мусили вийти через перед. Це вже напрягає :sad:
     
  20. VWDRIVER

    VWDRIVER VWMANIAC

    Авто:
    VW CADDY MAXI GTD 2012 180bhp
    шайби підкласти під трос та й все...
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)