Кадік - спєка нєможліва, асфальт порепаний, горобці захекані

Тема у розділі 'Довідка', створена користувачем marchello, 27 лип 2017.

  1. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    Всім привіт.
    В мене в Кадіку "жебрацький кондюк" - вентилятор на присосці. Ну ще є рідна дуйка, котра на четвірці сильно шумить, а мало що дує. Ну і бічне шкло виручає, але в бошку сильно дує. Питання - хто як вирішує питання кліматизації? Ще понафігачувати вентиляторів - варіант. Кондюк взагалі реально поставити, чи це пів машини треба розбирати? Ну за кондюк то я так ради інтересу, бо малі діти і ставити не буду. І то я водій коло вікна кажу, а особливо як будуть ще пасажири на задньому сидінні (котрого ще нема), то там же душогубка, бо навіть шиби не спустиш. Ну добре що літо не цілий рік. Кароч це я жаліюся просто, але може хтось щось скаже цінне.
     
  2. vwiskasha

    vwiskasha Місцевий

    Авто:
    vw passat b2 syncro
    audi s4 c4 2.2 turbo
    vw scirocco 2 tropic
    А що , малим дітям кондюк шкодить ? Як на мене , навпаки .
     
  3. Exoto

    Exoto Місцевий

    Авто:
    Passat B5
    не знав, що в кадді буває відсутність кондюка.
    по темі, в себе повністю перебирав систему кондиціонування, ще місяць тому і все ніяк не було часу, хоча швидше морозився її заправити.
    казав собі, та літо не літо, та нах воно мені треба, та часу нема.
    І заправив пару днів тому. Це не порівняти просто, кайф.
    Всі ці приколи, про шкідливість і бла бла бла - дурня повна.
    коротше кондюк рішає, а ше коли жарко і дощ, що останнім часом дуже вже актуально...
    коротше маст хев.
    ДУмаю систему цілу можна купити на шроті, ніц там дуже складного нема. Єдине шо треба нове, то всі кільця ущільнюючі на трубках, осушувач і дроссель.
    кільця шось по 2 грн, осушувач 600, дроссель 50.
    і красота
     
  4. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Кондюк то зло, не став. А от кліма то файно, і дітям не шкодить.
    Сьогодні в офіс не пішов ізза того кодюка в машині, продуло вухо і, курче, болить і доводить до сказу :sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    А яка різниця між клімою і кондюком?
    Бо як на мене то кліма є той же кондюк.
     
  6. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Принцип той самий, але регулювання інше. На кондюку ти можеш виставити холодніше чи тепліше і якщо більше ніц не міняти то в залежності від зовнішніх температури і швидкості авто в салоні буде захолодно або надто жарко. А в клімі виставив тримати 24 градуси і вона їх буде тримати, сама підрегульовуючи коли потрібно і потік повітря буде тримати відповідний.
    В машині з кондюкам ти відчуваш що зробив захолодно коли вже пізно і ти своєю "шкурою" відчув це, добре якщо лише шкірою а не легенями чи нирками;)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. VWDRIVER

    VWDRIVER VWMANIAC

    Авто:
    VW CADDY MAXI GTD 2012 180bhp
    Можемо поставити двухзоний автоматичний кондиціонер - Climatronic - ціна питання 1000$ і 2 дні роботи.
    І да, Кадді бувають в комплектації барабан, коли перший власник великий жлоб. Правда 1.4 і з включеним кондиціонером їде взагалі печально.
    Кондиціонером ще треба вміти користуватися... Я дуже багато разів бачив, як ним користуються тупо не правильно, а потім жаліються, що хворіють і шкіливо.
     
  8. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    А кліму де поставити і за кілько? Поки що питаю заради інтересу, бо відкладаю на народження нового громадянина.
     
  9. VWDRIVER

    VWDRIVER VWMANIAC

    Авто:
    VW CADDY MAXI GTD 2012 180bhp
    Ми ставимо в Житомирі. Ціна за комплект з роботою - вище в посту.
     
  10. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    Ну в офісних кондюках правило - не ставити набагато нижчу температуру. Тобто з 30 до 18 не так здраво, як з 30 до 25, наприклад. Тим більше в машині, де сидиш біля самого потоку. Сів здоровий, вийшов хворий. Ліпше сімома потами зійти.

    А що, ближче в нас тут ніде не роблять, що треба аж в Житомир гнати машину?
     
  11. VWDRIVER

    VWDRIVER VWMANIAC

    Авто:
    VW CADDY MAXI GTD 2012 180bhp
    В мене є одноклубник зі Львову на каддіку, який так само кричав, що йому не треба кондиціонер в його каддіку. Через рік і дорого лікування - приїхав і поставив клімат до нас. І вже 1.5 роки їздить задоволений.
    А що, 400км - це така далека відстань? 4 години в дорозі - це довга дорога?
     
  12. VWDRIVER

    VWDRIVER VWMANIAC

    Авто:
    VW CADDY MAXI GTD 2012 180bhp
    Файно роблять так, що потім приходиться перероблювати.
     
  13. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    Це відносно. В моєму випадку це означає, що треба кликати няньку (бабу чи діда з села) на поміч жінці. Плюс на один день відпрошуватися з роботи. Так що поки зберу грошенят на важливішу подію, то вже і спека мине, тож на другий рік щось будемо думати.
     
  14. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    Це незалежно від машини, встановленння кондиціонера там, де його нема - 1000$ ?
     
  15. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    розкажи вже тоді , як користуватися, може я теж неправильно це роблю.... :scratch_one-s_head:
     
  16. Exoto

    Exoto Місцевий

    Авто:
    Passat B5
    не знаю, ніколи не простуджувався від кондюка. Треба просто з головою до того підходити. В неті масса інфи як не простудитись. Кліма однозначно краща, але в мене тільки кондюк, тому маю шо маю.
    Цікавить, скільки б коштувало поставити клімат замість кондюка?
     
  17. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    +1
     
  18. VWDRIVER

    VWDRIVER VWMANIAC

    Авто:
    VW CADDY MAXI GTD 2012 180bhp
    Дивлячись, як саме користуєтесь.
    Так у Вас взагалі нічого немає.
     
  19. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    Так а я цікавлюся вартістю кліми з встановленням з нуля.
     
  20. VWDRIVER

    VWDRIVER VWMANIAC

    Авто:
    VW CADDY MAXI GTD 2012 180bhp
    різниця при встановленні простого кондиціонера і повного клімата - в середньому не більше 100$. Сьогодні приїжджав черговий каддік з бердоса після кривого встановлення кондиціонера. Все треба перероблювати...
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)