Как работают счетчики в такси ?

Тема у розділі 'Простофорум', створена користувачем abarinoff, 2 кві 2008.

  1. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    Відповідь: Как работают счетчики в такси ?

    повторюсь, блок керування інжектором не бере до уваги швидкість і відстань, йому це не потрібно. Його задача лити правильну кількість бензину враховуючи об*єм повітря, спожитий двингуном, температуру, оберти і нагрузку, а не швидкість і відстань.
    Підключення лічильника до датчика швидкості в коробці або до троса спідометра дуже цікава штука: розмір коліс буде дуже сильно впливати на чесність його показів (просто поставивши замість передбачених заводом 195/65/14 наприклад 175/65/13, при показах спідометра 100 км/год реальна швидкість буде 91 км/год, погрішність спідометра складе 8,37 %, ну і відстань відповідно також буде рахувати більшу ніж реальна). Так само буде впливати шестерня (пласмасова, яка елементарно міняється за півгодини з перекуромбез спец.навиків), установлена в коробку на трос, ставимо з меншою кількістю зубів (просто від коробки з довшою ГП), і маємо більшу кількість обертів троса спідометра і завищений показник швидкості/відстані. Ну і самий справний новий спідометр має похибку від 10 до 20 % в сторону завищення показів, закладену виробником, це загальновідомий факт. Всі ці фактори суттєво (від 10 до 30 і більше :wacko: вплинуть на вірність показів пройденого шляху лічильником, тому:
    При установці і настройці лічильника перевіряється відповідність показів спідометра реальній швидкості/відстані?
     
  2. Rostyk

    Rostyk Місцевий

    Авто:
    Passat B5 1,9 TDI
    Клубна карта:
    000030
    Відповідь: Как работают счетчики в такси ?

    читаю дискусію, і ще раз переконуюсь в тому, що з таксистами нема про що говорити! Ти йому слово - він тобі десять! Наглий і впертий народ!Погоджусь не всі - тільки 99,9% з них... був би ДАІшником забирав би права в половини тих мудаків... а ще краще пропоную скинутись клубом на УАЗ обшити його різними дугами і фігарити всіх маршрутчиків і таксистів, які глибоко ложили на правила дорожнього руху, пасажирів, яких вони перевозять і пішоходів... буде потрійна користь - піар для клубу, гроші і можливо наглоти зменшиться...:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
     
  3. angal

    angal Новачок

    Авто:
    Волга ГАЗ 31105
    Відповідь: Как работают счетчики в такси ?

    При установці таксометра обов'язково автомобіль повинен проганятись по мірній ділянці 1 км від стовба до стовба. При цьому визначається фактична кількість імпульсів відстані на 1 км. Посля того вона программується в таксометр. При коректній установці (коли це зроблено правильно) можлива похибка не перевищує 2-3 відсотка (накачка коліс та їх знос в процесі експлуатації)

    Додано через 21 хвилину
    Читаю цей пост і думаю, що з форумчанами Фольксваген клубу все-таки є про що говорити. Правда не з усіма, а з 99 відсотками з них. А з одним окремим індивідом треба не говорити, а банити відразу:evil:

    За огульне звинувачення кількох тисяч працюючих людей в наглості та впертості. За "мудаків" та "наглоту". За бажання виділити себе обгадивши вкупі всіх тих, завдяки кому вдається не спізнитись на роботу, чи на поїзд і літак, доправити дітей до школи після нічної забави, добратись додому, коли маршрутки вже не ходять, а до власного авто не доробився, та дотягнутись до автосервісу, якщо авто вмерло.

    Таксисти в більшості далекі від інтернету. Не по кишені їм таке задоволення, їм сім'ї треба годувати. Не можуть вони прочитати, що тут про них написано. А могли б - був би битий писок.

    А відтак - Martini, ваш хід.
     
  4. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Как работают счетчики в такси ?

    Банити я, звичайно, не буду, висловлю лише своє ФЕ. Звинувачувати огульно тисячі людей - це навішування ярликів. Таке не личить розумній людині. Чоловік прийшов на форум, потратив уйму свого робочого часу на те, аби дотошно і аргументовано відповісти на наші зпитання, а ти заявляєш шо на основі його дописів всі таксисти мудаки, наглі і вперті.

    У першу чергу це тебе характеризує не з найкращої сторони.

    Я маю декількох знайомих таксистів. Маю нагоду багато з ними спілкуватися поза їх професією, тобто не в таксі. Скажу так - лише один із них підходить під характеристику Ростика "наглий", "впертий", "мудак" і тд :) Причому, я переконаний, що ці характеристики ніяк не обумовлені тим, що він працює в таксі. Просто людина така. Людей всюди багато і різних, в тому числі в таксі, в тому числі і в нашому клубі.
     
  5. Rostyk

    Rostyk Місцевий

    Авто:
    Passat B5 1,9 TDI
    Клубна карта:
    000030
    Відповідь: Как работают счетчики в такси ?

    Тих, через яких на дорогах гинуть люди, тих, які хамлять своїм пасажирам, тих, які здирають за послуги, як не знати за що... Шановні, дивіться на речі об'єктивно! більшість таксистів їздять так ніби везуть когось в роддом і в більшості випадків - це не виправдано... наші з вами діти ходять по тих самих вулицях, де їздять ті шумаХери! Я погоджуюсь з Мартіні, що є і нормальні серед них люди, але хіба за столом. коли сідають за руль все починаються з поатку...

    Додано через 3 хвилини
    Чоловік, про якого ти говориш, зачікавлена особа! Я переконаний, що Підприємець, автор і адмін ресурсу Приваттаксі http://privattaxi.org.ua людина високої моралі та цінностей, але треба під ці стандарти підганяти і працівників...
     
  6. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Как работают счетчики в такси ?

    Категорично незгоден! Як на мене тільки 1 процент таксистів вибирає оптимальну швидкість та оптимальний маршрут, аби привезти пасажирів, цінуючи їх час - одну з основних причин існування таксі. Особисто мене трафляють водії, що "шанують" свою машину, їдучи по 10 кмг бруківкою, заставляючи мене думати, що я за щось недоплатив.
     
  7. misha

    misha Початківець

    Авто:
    Октавія 2.0 2003р газ-пропан
    Одним словом:хочете платити за таксі стільки,скільки насправді нарахував лічильник-користуйтесь послугами таксі 1586.Якщо лічильник буде включений на ваших очах-гарантія вас не намахають!Пояснюю чому:всі лічильники на цій фірмі програмуються в офісі(це роблять самі ж власники фірми,ставиться пароль)і НІХТО більше не має і не може мати доступу до налаштування тарифу!А тариф там один-єдиний без додатків і надбавок.На всіх інших фірмах лічильники програмує той,хто його встановлює або будь-хто,хто має програмку.А за 10-20 грн ставлять будь-який тариф і яку хочеш ціну...:yes:
     
  8. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Додам про 1586. Робота в мене така що дуже часто чуть не кожен третій робочий день доводилось їздити на таксі з точки А в точку Б і ці точки завжди постійні. Відповідно завжди брав чек. За майже 2 роки користування 1586 завжди виходила одна і та сама відстань по лічильнику.
     
  9. ENERGY

    ENERGY Місцевий

    Авто:
    Була Jetta II 1985 1,3 HK 2Е3
    Мобільний телефон в студію, чи 1586 підходить з мобільного?
     
  10. misha

    misha Початківець

    Авто:
    Октавія 2.0 2003р газ-пропан
    Підходить і з мобільного,але не з кожного оператора...
    Ось всі телефони,за якими можна замовити таксі:
    244-60-86
    067-444-1586
    067-67-00-086
    067-341-45-42
    098-622-34-43
    050-94-44-086
    063-102-50-56
    068-136-49-74
     
  11. misha

    misha Початківець

    Авто:
    Октавія 2.0 2003р газ-пропан
    Це твоя субєктивна думка...Ти думаєш таксисти не люди?Ти коли останній раз спілкувався з ДАІшником?Особливим інтелектом він відзначався???А "бидло" ,друже,нас оточує з усіх сторін...і не важливо таксист це чи бізнесмен або чиновник...Ти по місту ніколи не бачив,як "інтелігентні водії" на джипах,бехах,мерсюках гасають на червоне світло,фігарять по зустрічній,по односторонній проти руху,підрізають???!!!!І я,наприклад,частіше чую,шо якийсь "вася" збив людину,а не таксист чи маршрутчик...(пригадай недавню історію з "прокурорчиком",який замочив пацана на девятці,митника,який розчавив мікроавтобус з заробітчанами...) ти їх також вважаєш нормальними,коли вони заливають харю і сідають за руль своїх "УАЗів з дугами" зі значками ВМW X6!Я мовчу проте,як їздять ДАІшники і мєнти,бо це взагалі без коментарів...
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Богдан3212

    Богдан3212 Новачок

    Авто:
    Amarok
    спробуйте таксі 571, з пів року ще не разу не обдурили
     
  13. Goblin

    Goblin Новачок

    Авто:
    Polo
    Зараз все працює по GPS)))
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)