Карбюраторне питання

Тема у розділі 'Колектор', створена користувачем Antoxa, 20 лют 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: Карбюраторне питання


    мені також чомусь неясно чого Соляріс так поступив, тому також чекаю пояснень!
     
  2. Antoxa

    Antoxa Active Member

    Авто:
    VW Jetta II 1.6PN
    Відповідь: Карбюраторне питання

    підтримую слова Ореста за те шо зробили з теми, я просто цікавився, питав поради, консультації людей які знають більш ніж я, а шо получив наєзди і вияснювання інтересів, прошу адмінів прийняти міри в тому числі до деяких модераторів.
    П.С. Дякую людям які шарять і давали толкові поради, а не наєзди!!!
     
  3. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: Карбюраторне питання

    мене цікавило в чому заключається твій прямоток ? ? ?
    я неотримав відповіді.

    шош ти фраєр здал на зад ?
    почав тему - розгрібай.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    Відповідь: Карбюраторне питання

    ОФФ-топ
    то Антоха:
    В цій темі тобі написали вже більше ніж треба, при чому я особисто навіть повторювався в тому, шо тобі треба зробити. Якшо вважаєш себе розумнішим за інших, тоді для чого питаєш поради? Я потратив час шоб пояснити тобі принципи тюнінгу ДВС, з чого починати і шо таке прямоточний вихлоп, так само Пол намагався довести до твого відома ШО таке принцип роботи ГРМ і ЯКЕ значення має висота прокладки ГБЦ...
    Свою вдячність ти виразив пониженням рейтингу-мені особисто не принципово (хоча ти єдиний хто натиснув мені мінус за все моє перебування на форумі). Тому я більш ніж впевнений, шо в майбутньому на твої питання в технічних розділах будуть відповідати такі самі спеціалісти як і ти, я особисто часу на твої теми тратити більше не збираюсь, і думаю шо не я один. Складається враження, шо дана тема створена тобою для "потовкти воду в ступі" і пакалатіть панти на тему твого аццкі тюнінхованого мотору, робити шось реальне ти не збираєшся.
    То адміни: починаючи з 40 поста викидайте тему в колектор
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Antoxa

    Antoxa Active Member

    Авто:
    VW Jetta II 1.6PN
    Відповідь: Карбюраторне питання

    То Марк, я в твоїй компетентності в данних питання і не сумніваюсь, іменно тобі мінус я поставив шоб ти звернув увагу на прохання моє в першому добесі без офф топу, мінус знімлю зрадістю, якшо ти таки звернеш увагу на прохання
    П.С. дякую шо звернув увагу, "-" за оффтоп вже забрав, надіюсь шо в майбутньому його буде менше, вже не прошу шоб без нього, просто дійсно дратує
    П.П.С. "-" за оффтопу познімав, надіюсь дальше такого не буде

    Додано через 3 хвилини
    ТО треба зразу пояснювати шо маєш на увазі а не починати "колись давно..."
     
  6. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: Карбюраторне питання

    Пол тобі нормально написав про прокладку!
    а ти шо відповів
    ти сам запутався (таке враження шо сам незнаєш про шо пишеш) а на другиг наїжаєш.

    а ти взагалі знаєш де говова в двигуна? бо наскільки мені памятається то літом ти ше того незнав
     
  7. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Карбюраторне питання

    Ура! Ми в колекторі! Тепер можна продовжувати! :)

    Народ, не сваріться. Ну непорозумілися, з ким не буває. Антоха може зробити висновок про те, що питання треба ставити коректніше, я зроблю висновок не влазити в чужі суперечки, а інші мабуть зроблять висновок об'єктивніше користатися private time management :) Всім гарних вихідних і справних моторів!
     
  8. Antoxa

    Antoxa Active Member

    Авто:
    VW Jetta II 1.6PN
    Відповідь: Карбюраторне питання

    стріть цю тему, а то розвели...
     
  9. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Карбюраторне питання

    Я думаю, що для Пола проблеми не буде щоб рейтинг його тут зростав , бо його дописи дійсно корисні, доречні і інформативні. А от деякі персонажі показали, що вони і хто вони.
     
  10. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: Карбюраторне питання

    повторююся ше рас бо пебачу відповіді

    Додано через 2 хвилини
    і тут також.

    Додано через 4 хвилини
    Р.С. як я і думав весь тюнінг закінчився так же як і заміна коробки.
     
  11. Antoxa

    Antoxa Active Member

    Авто:
    VW Jetta II 1.6PN
    Відповідь: Карбюраторне питання

    To Тревел, слухай ти мені вже надоїв, немаєш чого вчипитись???
    зробили з теми чорт і шо, тільки то і робите шо наїжджаєте, я вас рухав???
     
  12. Pol

    Pol Super Moderator

    Авто:
    VW POLO ClassiC 1.6 98 (1F)
    Відповідь: Карбюраторне питання

    так рухав.
    ти розумієш шо панти ганяти кожен може, а от зробити шось то ніхто, хіба обрізати вихлопну і поставити простий кусок труби, назвати то всьо прямотоком, і казати шо самий модний парень не селе.
    якщо ти не розумієш нічого в моторі то нетреба тут всім рейтингу знімати, зрозумій одне просте правило життя,( мудрий той хто не показує публічно шо дурний).

    аналіз цитатами:

     
  13. Antoxa

    Antoxa Active Member

    Авто:
    VW Jetta II 1.6PN
    Відповідь: Карбюраторне питання

    ви шо озабочені, шо вчипились "банки", собі таку постав і пантуйся, схарили вже тема хто зна шо, до рейтингів дорвались, короче я вже писав і просив закрити ту тему і хватить наїжати, я то розцінюю як неповагу, кілька людей з розуміння віднеслись то запитання, може навіть і не коректно заданого а інші роздули бучу
    П.С. Шо пробило мінуси ставити, та хоть всі зніміть не в тому щастя життя!!!

    Додано через 12 хвилин
    тема закінчилась ше на першій сторінці!
     
Статус теми:
Закрита.

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)