Карта шротів львова і області

Тема у розділі 'Шроти', створена користувачем MARTINI, 15 лис 2006.

  1. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    Таке краще новим купувати - старе невідомо в якому стані.
    Юра @Kam@toZ може допомогти із такими запчастинами.
     
  2. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Якось, думав замінити собі на Г2, так от, на шротах ніхто його окремо не хоче продавати, лише з ГБЦ. Шукай новий замінник, бо оріджінал ну дуже дорогий, як для куска трубки люмінійової.
     
  3. електрик

    електрик Active Member

    Авто:
    golf 2
    Хто може підказати за шроти по фордах або по джипах? потрібний форд рейнджер (ford ranger)
     
  4. Exoto

    Exoto Місцевий

    Авто:
    Passat B5
    Десь раніше в вк бачив рекламу шрота 4х4. Там точно був експлорер, за ренжер не памятаю...попробуй в вк пошукати
     
  5. Exoto

    Exoto Місцевий

    Авто:
    Passat B5
    Допишу про ще один шрот. За руднем, як їхати в сторону рясного справа. Бачив там а6с5, і б5. Потрібно було купити ричаг, ціна - найвища у львові, але так як то "горіло" то мусив вже взяти. Дуже спішив і провтикав з пальцями шарової. Хто знає, на б5 в прямих ричагах там є різниця. Стан ричага дуже навіть добрий.
    Подзвонив, пояснив ситуацію, сказали, що поміняють на мій. Приїхав, міняти відмовились, дали втулку, яка забивається в цапфу і ричаг стає (чи мав би стати, перевіряти при такій температурі і при святі не хотів). Я розумію, шрот, гроші не повертають, а лише заміна запчастин. Але блін, нафіга мені шось бити в цапфу і мудрувати? Тепер частинку б5+ чи а6:)
    Такого ж ричага вони не мали, гроші не повертали. Ставлення, як в класичних розповідях - ти приїхав на прийом до королів.
    Мабуть просто звик до ставлення на зеленій, де входять в ситуацію і при потребі підкажуть.
    Коротше кажучи, їхати туди можна, але тільки якшо це крайній варіант.
     
  6. scrap

    scrap Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3 1989
    Клубна карта:
    000414
    Де у Львові є шроти, де розбирають Гольфи 5? Може на Зеленій у Володі?
     
  7. Yan

    Yan Новачок

    Авто:
    A 4 - 1999r
    там доречі не дорого було у Андрія
     
  8. Ajzek

    Ajzek Початківець

    Авто:
    VW Passat b4 1.8 mono ADZ
    Доброго дня. Ще є один шрот в Городку. Координати 49.7801664,23.6411312 . Андрій +38097-843-73-74, дуже адекватні ціни (на passat b5+ жабо для двірників за 150 грн забрав). Якщо не підійшла запчастина, то манібек (правда, якщо не розбирали або побили її). В основному VW, AUDI,SKODA, бачив навіть BMW запчастини. Має дуже багато розходомірів. Є ще один шрот в Городку (в основному passat b5), на місці не завжди +38067-886-69-77 Павло.
     
  9. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Не знаю чи вже писали тут про цей шрот, але найшов його недавно чисто випадково за підказками.
    Шрот на очисних спорудах. Дороги туди немає, є тільки напрямок. Заїхати можна тільки з Пластової.
    Машини переважно новіші після 2005рв і дорогі. Туареги, фаетони, ауді а8 тощо.

    Номер телефону 067 915 67 21

    розміщення тут
    Карти Google
     
  10. Andriy251992

    Andriy251992 Початківець

    Авто:
    jetta 2 1.3 1987 карбюратор
    Ше знаю один в дрогобичі 0987114704
     
  11. nazik261

    nazik261 Ha3ap

    Авто:
    Golf 4
    недавно сусід мені порадив IMG_20180607_143908.jpg
     
  12. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
  13. nazik261

    nazik261 Ha3ap

    Авто:
    Golf 4
    нє...нє....то у Львові, десь бічна вулиця вул.Зеленої))))
     
  14. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Ааа, ну це ізвєснєйший шрот. В цій темі він мабуть теж є.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)