Карта Сто Львова І Області

Тема у розділі 'СТО і майстри', створена користувачем MARTINI, 25 січ 2015.

  1. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    На 2.5 ТДІ з його чотирма розпредвалами і двометровим ГРМ зводити з шнурка великий ризик. Арихметика проста ... стартер дає 180-200 об, на на любій передачі двигун дасть мінімум 800 об от і порахуй який удар іде на все що крутиться. Поламати рокера раз плюнути... Тож не трактор Белорусь чи КАМАЗ
     
  2. keep_smiling

    keep_smiling Новачок

    Авто:
    Audi A6 C5 2.4 AGA
    Дякую за відповіді.
    Я в профілі вказав що то 2.4 AGA( тобто бензин). Наразі виглядає так, що потрібен сервіс поблизу де знімуть стартер і вже далі стартер везти на ремонт?
     
  3. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Не додивився але історія з зйомом така сама і ГРМ довгий...хіба рокерів нема і то вже легше
     
  4. keep_smiling

    keep_smiling Новачок

    Авто:
    Audi A6 C5 2.4 AGA
    То невже немає у Львові серсіву куди можна під"їхати і де знімуть стартер і відразу( або поряд) відремонтують?
     
  5. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    я вище писав.... ось )))
    на тобі контакти
    Львів Вулиця Джерельна, 69
    +38 (067) 323-26-54
     
  6. keep_smiling

    keep_smiling Новачок

    Авто:
    Audi A6 C5 2.4 AGA
    Дякую. Правда я вранці вже заїхав на Повітряну( Левандівка) і за 2 години забрав авто. Замінили втягуюче реле і щіткотримачі( бо вже мало лишилося).
     
  7. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Що по ціні вийшло?
    Цікавлюсь інформативно.
    Окремо з/ч і робота, пліз.
     
  8. keep_smiling

    keep_smiling Новачок

    Авто:
    Audi A6 C5 2.4 AGA
    Вийшло 600 за втягуюче( заміна на нове), 250 грн за щіткотримачі( також нові), 250 грн за зняти-поставити стартер і 200 грн за безпосередньо ремонт стартера( я так розумію то різні люди робили). В цілому то зайняло біля двох годин і 1300 грн.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Михаил

    Михаил Новачок

    Авто:
    VW Golf 3 1.9 TDI
    Добрий день, підскажіть СТО(з більш-менш нормальними цінами) яке працює до 21-00 або по вихідним. Дякую.
     
  10. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Ціни у всіх +/- однакові.
    В свята чи НД - можливо хтось 1 працює, і то.... бо як то кажуть, - в свято не доробишся.
    А от точно знаю, що де-які раніше в СБ працювали, наприклад:
    - МПП "Тріал"
    - СТО на виїзді із Зеленої, перед поворотом на туб.лікарню.
     
  11. Михаил

    Михаил Новачок

    Авто:
    VW Golf 3 1.9 TDI
    Я не зануда але почитав відгуки по МПП Тріал, досить багато негативних, у тому числі від "експертів"
    По другому варіанту не можу зоріентуватись, не місцевий, але все одно дуже дякую.
     
  12. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    І від мене в моїй темі був негативний відгук про одного з майстрів.
    Але тут вже 50/50 не всі майстри на одному сервісі хрєнові.
    По другому варіанту пропиши в гуглі "вул.Зелена-Дорожня, 1 автодром" повинно дати, якраз поруч то СТО і там же де СТО є мотель/сауна, навіть електронна вивіска при дорозі. Це, як виїзд із Сихова в напрямку Бібрки.
    Скажу так, що колись вони вночі працювали, і приїхав до них щоб поміняли сайленти (їхав з Києва в Ходорів транзитом), був не один і поки міняли, то відвідав сауну і поласував чанахами. Як зара - х.й.з. І ціни демократичні були.
     
  13. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    І від мене в моїй темі був негативний відгук про одного з майстрів.
    Але тут вже 50/50 не всі майстри на одному сервісі хрєнові.
    По другому варіанту пропиши в гуглі "вул.Зелена-Дорожня, 1 автодром" повинно дати, якраз поруч то СТО і там же де СТО є мотель/сауна, навіть електронна вивіска при дорозі. Це, як виїзд із Сихова в напрямку Бібрки.
    Скажу так, що колись вони вночі працювали, і приїхав до них щоб поміняли сайленти (їхав з Києва в Ходорів транзитом), був не один і поки міняли, то відвідав сауну і поласував чанахами. Як зара - х.й.з. І ціни демократичні були.
     
  14. satyr_alex

    satyr_alex Новачок

    Авто:
    VW Passat B6 1,8TSI BZB Aisin 09G 2008
    Доброго дня, шановні!

    Підкажіть, будь ласка, нормальний сервіс у Львові або поряд, де зможуть якісно продіагностувати і зробити ремонт двигуна/коробки за адекватні гроші =) Авто - VW Passat B6 1,8TSI (BZB) + Aisin 09G, 2008 р.в.

    Сиптоми наступні: коробка при переведенні з D на N тикає досить відчутно, на 4 передачі і хх періодично спостерігається нерівномірна робота двигуна (щось типу як підтроює, але дуже мінімально); сьогодні вискочив чек - на Ауді Захід по діагностиці побачили помилку по збідненій суміші, після скидання - машина сильно троїла ще хвилин 5-10, після чого стабілізувалась, чек не горить; сказав кататися далі і приїжджати якщо знову чек буде. Фільтр повітряний міняв пів року тому, ДМРВ/лямбди не чіпав поки що. Поміняв свічки + масло десь 150 км назад.
    Мені трохи стрємно так їздити, то хочу розібратися з проблемою до того як все погано стане; в інтернеті знайшов дуже схожі ситуації, міняли задній сальник колінвала і все ставало супер, але знову ж таки, немає впевненості що в ньому проблема.

    Дякую заздалегідь, дуже чекаю порад!
     
  15. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Підсос повітря.. таке найти не просто... тому і сказали їздити поки не буде більший підсос щоб побачити де він...по симптомах буде дуже нерівномірна робота двигуна але їхати буде
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)