keep calm and VAG (18+)

Тема у розділі 'Колектор', створена користувачем Sebastian del Maar, 12 січ 2016.

  1. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    от сука той принцип бля, все що гівно - обов"язково треба впарити комусь іншому... Щоб в тебе за таке машина згнила!
     
  2. exalto

    exalto Місцевий

    Авто:
    VW Passat B5 99" 1.8 20V (ARG), 5МКПП
    Клубна карта:
    000085
    Це що я так написав стосується посту #20 цієї теми "От думаю чи не простіше за 3000 продати і за 6000 нові купити...."
    І для таких як ти розшифрую, що я мав на увазі: по-перше: я знаю яка манера їзди в Шега, і тому виходячи з цього рекомендую продати, по -друге, я знаю, що якщо він буде продавати, то він скаже новому власнику, що диск варився, і покаже і розкаже все. Продавати можна по різному, по-чесному, ну сталося, заварив, і продаю, і ціна відповідна (багато людей їздить на варених дисках, тут нічого страшного немає), на кожен товар в цьому світі є свій покупець, а можна заварити, пофарбувати і казати, диски ідеал (це той варіант про який ти подумав), а можна продати тільки цілі диски, докласти купу грошей і купити інший комплект.
    І ще одне, ти мені таким тоном не пиши !! І взагалі як пишеш то ДУМАЙ ГОЛОВОВ спочатку, бо я бачу ти перед комп'ютером крутий парень, який втік закордон і яблука там збирає.
    Чекаю твоєї відповіді !!
     
  3. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    чоловіче, я 15 числа у львові і за кожний свій висер готовий особисто роздавати всім люлєй! Звертайся, якщо буде бажання отримати ;)
     
  4. exalto

    exalto Місцевий

    Авто:
    VW Passat B5 99" 1.8 20V (ARG), 5МКПП
    Клубна карта:
    000085
    Розумієш як там тебе жаба, культурні люди, якщо не правильно поступили - вибачаються, а ти я бачу до тої категорії людей не відносисшся. І то все, на що тобі хватило сміливості:blush: я відписав 15 числа 23:51, а ти 16 числа 10:14 написав, що 15 будеш у Львові :facepalm:то так, по європейськи напевне, в "кущі тікати", і за комп"ютером ховатись.

    @MARTINI за які такі заслуги ту жабу розблокували? йому тут не місце, розводить срач в кожній темі.
     
  5. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    15го лютого)) часто можна буде зустріти на варениках в "форумі")))

    Та принаймні форум рухаєься) Активність + 30% )
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. baksius

    baksius Місцевий

    Авто:
    Vw Golf4 2001 1.6AVU МКП;
    Україна то срака, все українське - гавно, а вареники українські любить :))).
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    і то за 2 роки ціна з 8 до 13 гривень піднялась, ну не гівно?!
     
  8. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    чоловіче, я б тобі відписав, але біжу "в кущі", приперло...
     
  9. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    во, нормальні люди все знають, а яблука завжди заднім числом думають...

    чека, продам гольфа і переберусь на форум ОООО
     
  10. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    audi-club.ru?))
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. exalto

    exalto Місцевий

    Авто:
    VW Passat B5 99" 1.8 20V (ARG), 5МКПП
    Клубна карта:
    000085
    @MARTINI @scirocco ! Я щось путаю, чи в клубі Правила форуму це так для галочки при реєстрації? Ця цитата це пряме порушення п 2.2, а також в практично кожній темі в якій дописує Sebastian del Maar присутнє порушення п.2.6.1, за які треба приймати міри.
    Я наприклад останнім часом нечасто заходжу на форум, хочу почитати нові дописи, і практично в кожній темі, зустрічається ці беззмістовні дописи Sebastian del Maar і ще й ненормативна лексика, не знаю як тобі @Shaggy , але в мене нема бажання читати флуд, чи як ти там кажеш активність +30%, для такої активності є спеціально відведена тема на форумі, от там нехай і пише.
    Ти не відходь від теми, "як сів на ровер, то крути педалі до кінця". Це мій номер тел. 0977118711 подзвониш, я під'їду подивлюсь, який ти будеш гострий на язик.
     
  12. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    в мене тут безондерте рехте... :)
    то я маю тобі дзвонити? не забагато честі ? :)
    06773027II3 - Агонь!
     
  13. exalto

    exalto Місцевий

    Авто:
    VW Passat B5 99" 1.8 20V (ARG), 5МКПП
    Клубна карта:
    000085
    Номер правильний напиши !
     
  14. baksius

    baksius Місцевий

    Авто:
    Vw Golf4 2001 1.6AVU МКП;
    Не 13 а12 , а повідношеню до долара гівно повне.
     
  15. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    @exalto Все правильно. Учасник Sebastian del Maar отримує попередження, наступне за ним буде супроводжуватись блокуванням. Дякую за уважність, прошу також зрозуміти, що не завжди є можливість оперативно перечитувати всі гілки форума, дміни будуть вдячні за тегання та скарги на дописи, що не відповідають правилам.
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. exalto

    exalto Місцевий

    Авто:
    VW Passat B5 99" 1.8 20V (ARG), 5МКПП
    Клубна карта:
    000085
    @scirocco до Вас претензій не маю ніяких, знаю, що сайт форуму, рідко відвідуєте, але при цьому берете активну участь в житті клубу. На свій рахунок також візьму попередження (згідно правил Форуму) за фразу із прописних букв, в одному із своїх повідомлень в цій темі. Просто трохи дивно, що це упустив Super Moderator @Shaggy в темі, яку він особисто створив і відслідковує, і посилається на 30% активність.
    Ну і чекаю правильний номер тел. @Sebastian del Maar , чи може ти наберешся сміливості і передзвониш мені.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    OMG... @exalto Сприймай все простіше. Чо ти паришся, це ж якийсь форум. Шо тут читати крім купи-продай якщо нема жаби?))
    Коли ти востанннє створив якусь тему чи коментар який призвів до активності на форумі і його коментування... Всі тут деколи матюкаються. Всі деколи пишуть прописними. А так нічого правопорушуючого нема. Де хоче там і пише, ти теж не маєш ніякого права забороняти йому писати де заманеться, а те що його думка не співпадає з 90% учасників форуму не означає шо він пише шось аморальне чи те, що заборонено правилами.

    Keep calm and VAG...
     
  18. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    трохи не по темі свердління пішло в цій темі... нехай мій пост видалять, але хочу підтримати @exalto і подякувати Оресту @scirocco за об'єктивну реакцію на думки учасників форуму!

    Так - це просто форум, і будь які позитивні ноти завжди і всюди вітаються - який би це форум не був... АЛЕ, коли якась гнида пише відверті образи і принизливі пости в сторону країни, в якій я народився - це ніхто інший як іпаний сєпар, який сцуко накуриться якоїсь .уйні і починає тут своїм письмом розумникувати - таких пиз.ити треба, а не банити - просто в чаті забанити, шо людина принижує український народ - не достатньо!
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    чоловіче, ти якщо почнеш перечитувати всі тутешні висери - то голова лопне
     
  20. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    Чоловіче, а може б ти задумався що та країна тобі такого дала крім того що ти в ній "випадково" народився?! Стару 20 річну машину, зарплату в 100 баксів на місяць і ціни дорожні ніж в голандії ?! Всі такі патріоти, а як до діла доходить назвати чого саме патріот - то всі голову в пісок ховають. Можеш мене собі називати як хочеш, сєпаром-хуєпаром - мені похер, просто є націоналістичні фанатики, а є люди які думають за свій добробут і добробут своїх дітей.. Віднеси себе на основі свого посту до правильної категорії. Кінець повідомлення! Живи з миром..

    ----

    як казала одна відома особистість: кожна людина - патріот грошей у свому гаманці, якщо їх там немає або замало то її патріотизм переноситься на щось не існуюче і не досяжне, бо позбутися його повністю не можливо..

    ----
    тепер дам тобі можливість включити мозг, якщо він є і не накурений. Пояснюю тобі те, що ти в школі пропустив, напевно, якщо в неї ходив: Україна - це не лише умовна територія, це історія, культура, територія, національна валюта, мова, президент, як глава держави, уряд, всі державні структури, всі податки, всі закони, всі громадяни.. все що зв"язано з поняттям "держава". Для мене патріот це той хто патріот всієї системи, а не собою вибраних її частин, аля що подобається - то і буду патріотити.
    Де ж ти був такий герой коли президентом був януковощь? Його більшість обрала, він - це і була україна.. Що?! голова не чує бо в піску? До побачення.. як казав дід Панас!

    -----
    Ось тобі патріоте, відео... подивись до кінця не мотаючи чого саме ти патріот.. Україна в цьому плані далеко від росії не втекла.. :sad:
    Гірка правда, но все ж таки правда... і слабак той хто не може її прийняти
     
    Останнє редагування: 21 січ 2016

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)