keep calm and VAG (18+)

Тема у розділі 'Колектор', створена користувачем Sebastian del Maar, 12 січ 2016.

  1. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    ти забув, коли я почав обурюватись і потистояти ) ... тоді коли хтось почав погані речі про мою країну писати... для мене - це дуже болюче питання... тому я висловлювався і реагував так як це було... а ти нічого поганого про Україну не писав, тільки підтакував своєму дружку - це просто кумедно і все )
     
  2. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
  3. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Ну то я тобі напишу)) Я патріот своєї держави і дуже її люблю. Її природу, її географічне положення, її політичний устрій, її мову...
    Але в країні жопа. Всі пиздять бабло. Всі пиздять один в одного. Більшість українців від бідності перетворюються на рагулів які пиздять один в одного. Вся влада пиздить. Мої батьки за пенсію не проживуть, я не маю нормальної роботи за освітою.
    15річна ауді коштує як 5ти річна в Німеччині. Я постійно думаю де взятти бабло на шось. Шоб купити старий айфон мені треба рік відкладати гроші.
    В нас хєрова медецина, в нас хєрові дороги, в нас все куплене. І шо? Донбас 25 років казав шо Україна гівно, расєя фарева. Крим то саме. Крим просрали, де ти був в той час і шо ти для цього зробив?
    Країна в жопі, боремся як можемо. Але все ж я її люблю і шо? От обисраю і люблю, як до мене відноситися??
     
  4. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    цікаво, чи є країна, в якій люди не думають про те саме?
     
  5. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Є країни де айфон коштує 100$ а ЗП 3000$...
    В нас айфон коштує 300$ а ЗП скоро буде 100$ середня. З низ 50$ комунальні
     
  6. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    слухай - тут не в дискусії про ситуацію в країні зараз справа... ти в своєму попередньому коменті не обсирав, а прокоментував приблизно подібну ситуацію з життя, в якій багато, хто себе знайшов...
    але ти покриваєш гівнюка, який реально Україну називав гімном... як ти можеш його в ще виправдовувати ??

    те, що в нас багато такого гівна, як той твій дружок, які звикли тільки пиздіти і срати один на одного - це зовсім інша справа часу ;)
     
  7. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    ти думаєш в Штатах тіп, який взяв GL в кредит - не думає, де взяти бабло, шоб машину не забрали?
     
  8. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    для мене айФон - не показник )
     
  9. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    в мене особисто мін 100зе комунальні :)

    і мені пох, скільки айФон коштує ) бо я не маю часу в ньому бавитись ) мені тел для розмов потрібен, а не для соушалу і додаткового дозвілля )
     
  10. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    То таке саме обсирання, просто я продовжую жити і бідкуватись тут, а нікуди не їду. А буде можливість може і поїду, всі прагнуть кращого.

    GL не ланос.... не рівняй

    Просто привів зразок цін.
     
  11. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW

    побажаю тобі і всім супроводжуючим особам оспіху і щастя ))) і ніколи сюди не повертатись )
     
  12. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    для чого їх рівняти - я явище кредиту порівнюю - воно в обох випадках ОДИНАКОВЕ )
     
  13. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Але покищо я все ще тут, так що не переживай ще мене побачиш.
    Амінь.
     
  14. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Таке нах явще кредиту. Всі ж хочуть їздити на GL а не на ланосі. А в Україні за чесно зароблені грошій його купити дуже важко...
     
  15. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    :)

    хай так буде!

    в наших широтах вже пора спати, щоб завтра пробувати знову якусь гривню заробити - тому всім добродіям - - - надобраніч !
     
  16. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    В наших широтах люди досі працюють...
     
  17. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    хто ще працює - терпіння і витримки лише бажаю - все так не буде!

    БУДЕ І НА НАШІЙ ВУЛИЦІ СВЯТО! - вірте в це!
     
  18. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    [​IMG]
     
  19. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    ти шо шуганий, шо морду від камери ховаєш ???
     
  20. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    в тих країнах люди вкалують на ту зарплату як папа карло, а ти раз попробував легкі гроші і тепер носом крутиш то буду робити, а то не буду. А потім плачеш шо бабла нема :)
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)