keep calm and VAG (18+)

Тема у розділі 'Колектор', створена користувачем Sebastian del Maar, 12 січ 2016.

 1. Sebastian del Maar

  Sebastian del Maar Аксакал

  Авто:
  Golf 4 Highländer
  [​IMG]
   
  • Подобається Подобається x 1
 2. Sebastian del Maar

  Sebastian del Maar Аксакал

  Авто:
  Golf 4 Highländer
  Правильно! Але не варто казати що це погано чи добре.. це рішення іншої людини і якщо ти адекватна людина - то треба з повагою ставитись до чужих рішень. Для мене життя дорожче ніж будь-яка умовна країна, що в мому розумінні виражається як звичайний конфлікт 2х і більше інтересів..
  Тут всі такі захисники батьківщини позбирались, но всі чомусь проти януковоща були. Ребята, вам нагадати, що даунбас за нього 99% проголосував. Ось це суперечка самому собі! Всі на словах патріоти, але бачення самого поняття батьківщина чомусь у всіх в тумані.. Може варто задуматись? Тому і відео показую такі не приємні.. щоб туман розвіяти.. від сірих буднів мозги вже не думають?
   
 3. Sebastian del Maar

  Sebastian del Maar Аксакал

  Авто:
  Golf 4 Highländer
  Друх, ти повний mooo duck як і автор цого роліка, якщо порівнюєте ситуації в цих країнах, і в окремих містах.
  Що я тобі скажу... я поважаю твою думку, але рекомендую глянути в дзеркало.

  1) Швидка. На відео видно що ще задалеко до проїзду швидкої авто вже стоять на обочинах, рех попереду перекритий копчиками. В Росії кадри з перших секунд. І що якщо ти хотів порівняти можливості і обладнання однієї з багатших країн Європи і якогось с. Чувашия, то я тобі дивуюсь ще більше.
  Чоловіче, не рубай лебідя, там все було сказано, через скільки часу приїхали в Німеччині(15хвилин) всі і через скільки часу приїхали пожежники з Чебоксар (2години). Відносно "однієї з найбагатших країн" - ти останні кадри дивився, про кількість мільйонерів в росії і в німеччині? А про кількість жителів? А про кількість доріг і відношення кількості смертей? Про що ти взагалі говориш.. брєд!

  2) В Україні, бо ти говориш що ситуації одинакові, ситуація на рахунок пропуску автомобілів швидкої допомоги кардинально помінялась.
  Ой, що ти не кажеш, ситуація помінялась.. вона завжди такою мала бути + тобі розказати як швидкі по селех їздять? Коли сам за бензин платити маєш.. не заплатиш - не приїде..
  Зараз якомусь мудаку який би її не пропустив, напевно як мінімум винесли лобове.
  Ну от, це принцип африки, а не правової держави!
  Та й реформування медицини також дала результати. В нас швидку вже не чекають годинами, а здаєтсья до 15 хв. І ця свідомість появилась завдяки протестам, завдяки майданам, попри те, що політичний результат яких все одно не влаштовує людей. І допоки будуть патріоти які будуть критикувати окремі частини поняття Держава - буде якись рух. Якщо цього не буде, то буде точно як в Росії - всі довольні, а міліардерів 92
  Про швидку я вже написав
  3) Завдяки таким особам, як на відео з Росії, коли зауваження роблять поліції - буде йти
  короче, мене схарило цей брєд твій читати, висловлюйся конкретніше і менше тексту..
  рух в напрямку, що не народ боїться влади, а влада повинна боятись народ і йому підпорядковуватись. Не тільки в Конституції, а й в житті. Якщо ми всі зігнем голови, то на шиї сядуть Яцики, Петі і т.д.... Зрозуміло, що весь бал профодиться з Вашингтону, але люди все більше роблять висновки, вчаться на помилках і рано чи пізно все стане на свої місця. Поки людина не наб"є шишку на голові - нічого не навчиться. В тебе була можливість свалити - молодець, живи і насолоджуйся. Проте, я бачу що і ти катаєшся на авто не 2015 року випуску...
  4) СРСР переміг Німечину - бо були патріоти своєї держави, хоча при владі був Сталін, Берія і т.д. Крім цього перемогли бо життям солдат ніхто не переймався, проте з стик-ножами йшли проти Шмайсерів...
  5) Щоб писати про правду - треба бути на місці. Якщо ти не тут, то ти точно не відрізняєшся від москалів, які краще знають що в нашій Державі відбуваєтсья. Так, проколів багато, недоліків і помилок ще валом, але рух йде, і йде він вперед...[/QUOTE]
   
 4. Sebastian del Maar

  Sebastian del Maar Аксакал

  Авто:
  Golf 4 Highländer
  ну кому cool, а кому як гівно в дирці... в кожного свої вимоги до життя :)
   
 5. Sebastian del Maar

  Sebastian del Maar Аксакал

  Авто:
  Golf 4 Highländer
  [​IMG]
   
 6. Sebastian del Maar

  Sebastian del Maar Аксакал

  Авто:
  Golf 4 Highländer
  [​IMG]
   
 7. kym

  kym Аксакал

  Авто:
  a 100
  Та нічого тут правильного немає. Рішення бувають або правильні або неправильні. . До правильних рішень люди ставляться з повагою, до не правильних без поваги і це абсолютно нормально. Якщо якась людина прийняла рішення стати бандитом і мордувати других людей щоб вирішити свій матеріальний стан -то що треба поважати це рішення. Ніколи. За час свого існування людство виробило критерії, які помагають співіснувати у суспільстві... Так от ставати бандитом не правильно, не мати батьківшини не правильно і ще є купа всього що не правильно. Для тих хто приймає неправильні рішення суспільство збудувало тюрми і ізольовує їх від інших членів суспільства. Крім фізичної ізоляції ще існує моральна, яка часом навіть гірша ніж фізична.
   
 8. Sebastian del Maar

  Sebastian del Maar Аксакал

  Авто:
  Golf 4 Highländer
  і так, нова серія кермітових байок наніч.. ))

  надіюсь всі знають хто такий ройтман...
   
 9. dragger85

  dragger85 Місцевий

  Авто:
  VW
  після того як ти таке написав - ти остання сука ! ти не маєш ніякої причетності до української свідомості ... ти називаєш ''бути українцем - то гівно в дирці'' ??? - ти реальна сука і гівно - це мої останні слова в твою сторону, і краще нам ніколи не бачитись...
   
  • Подобається Подобається x 1
 10. diesel757

  diesel757 Аксакал

  Авто:
  VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
  VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
  Клубна карта:
  000091
  Переглядаючи цю тему, мені пригадалась серія з мультфільма "Південний парк", там була серія про те, скільки раз скажуть слово "гівно", а також лічильник був, щоби рахувати.
  П/С/ люблю мультфільми, а більше всього "Південний парк" на укр.мові.
  П/С/С/ бля, так і кортить якийсь матюк написати.....
   
 11. AndriY

  AndriY Active Member

  Авто:
  ВАЗ 21013 1.2 1984
  2.4.На форумі не прийнято обговорення політичних, мовних та історичних питань, оскільки вони зазвичай зводяться до срачу.
  2.6Заборонено публікацію матеріалів, які розпалюють міжнаціональну, расову чи міжрелігійну ворожнечу, містять пропаганду насильства, порнографії, або будь-яким чином порушують законодавство України. Вартує розуміти, що розпалюваннм ворожнечі може трактуватися і непрямий заклик, наприклад розміщення гумору чи глузування з інших країн чи націй, релігій, особливо якщо вони базуються на недоказаних чи придуманих фактах.
  6.Незнання правил не звільняє від відповідальності.
   
  • Подобається Подобається x 1
 12. dragger85

  dragger85 Місцевий

  Авто:
  VW
  @AndriY з мого боку ні політики, ні міжнаціональної ворожнечі... і правила читав...
  ... тут просто істота назвала Україну 'гімном в дирці'... як таке можна стерпіти... ????????????

  як можна прийняти відверту протидержавну пропаганду і тримати цього щура в рядах клубу ?
   

  Вкладення:

  • гівно.PNG
   гівно.PNG
   Розмір файлу:
   41,2 КБ
   Переглядів:
   330
 13. MARTINI

  MARTINI Добрий Адмін

  Авто:
  Seat Leon 2.0 FSI, 2006
  Клубна карта:
  000111
  та то навіть не політичний срач, це тупий тролінг і така сама тупа реакція на тролінг
  ну, тема в колекторі, тут за визначенням місце для флуду
   
 14. exalto

  exalto Місцевий

  Авто:
  VW Passat B5 99" 1.8 20V (ARG), 5МКПП
  Клубна карта:
  000085
  Я щось не розумію, ти мені претензії виставляєш, я щось комусь винен чи як.. форум, призначений для вільного спілкування, я не зобов"язаний піднімати активність, і заходити сюди кожен день, і писати щось .. є час зайшов почитав, компетентний в якомусь питанні, відпишу та допоможу, хтось більше часу має на форум, хтось менше, така реальність.
  Ти просив допомоги в темі по свердлінню отворів, я відписав, дав тобі контакти і висловив свою думку (по темі). І тут Себастьян, про принципи заговорив (не просто написав, а процитував моє повідомлення "Зробити можна, але чи лишати собі подумай,")
  Я йому навів аргументи, і пояснив, що я мав на увазі, він мені пише, що буде люлей роздавати, замість того, щоб вибачитися, якби культурна людина зробила. І коли діло виходить за межі форуму він ховається.
  Розумієш Віталька, форум форумом, тут якісь попередження, бани і тд., кожен говорить і пише, і нікого не боїться. А реальність інакша, може для тебе нормальне явище, коли тобі незнайома людина відповідає "от сука той принцип бля", а я це сприймаю, як образу, і не дозволяю нікому із собою таким тоном говорити, ні в житті, ні на форумах. Я трохи по іншому вихований.
   
  • Подобається Подобається x 6
 15. dragger85

  dragger85 Місцевий

  Авто:
  VW
  :)
   
 16. exalto

  exalto Місцевий

  Авто:
  VW Passat B5 99" 1.8 20V (ARG), 5МКПП
  Клубна карта:
  000085
  Одна справа коли тема в колекторі, а друга коли в технічні вітці (різницю пояснювати не буду). Моя думка - всіх, то всіх, ми тут не для того зібрались. І ще відмічу, я не прийшов на форум із своїми правилами.
   
 17. dragger85

  dragger85 Місцевий

  Авто:
  VW
  :)

  @exalto - підозрюю, що тепер після твоїх слів мене нах забанять - бо з'явився бекап, а шегового дружка далі лишать дурниці про нашу країну писати - він же дружок -)))))
  ... а я колись в школі ще чув про гомосовєтікусів... виявляється та риса в багатьох в крові ще і зараз )
   
 18. exalto

  exalto Місцевий

  Авто:
  VW Passat B5 99" 1.8 20V (ARG), 5МКПП
  Клубна карта:
  000085
  @dragger85 ну якщо забанять :), то з мене пиво :drinks:
   
  • Подобається Подобається x 1
 19. dragger85

  dragger85 Місцевий

  Авто:
  VW
  ... але чесно кажучи - я прийму з честю бан себе - якщо звичайно воно обгрунтовано буде )
   
  • Подобається Подобається x 1
 20. dragger85

  dragger85 Місцевий

  Авто:
  VW
  домовились )

  пиши номер в пп, поки доступ маю )
   

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)