кільцеве пеерхрестя

Тема у розділі 'Юридичні питання', створена користувачем peGas, 8 жов 2007.

  1. RaZoR

    RaZoR No Smoke No Power Diesel

    Авто:
    A6 С5 Avant Quattro (AKE)2002p була)
    A4 B6 Avant (AVF)2004p Ше є!!
    A6 C4 Avant (AEL) 1996p була
    VW G4 (BCA)2003p також був
    Також підтримую на всі 100%.

    Ще колись, давно, Інструктор в автошколі мене вчив: " Якщо тобі треба в 1-й або 2-й поворот - заїжджай на кільце по зовнішній смузі, а якщо в 3,4-й то тільки з внутрішньої."

    А тут мені деякі чуваки нагадують
    Блін чого вони тут стаять? в мене ж стрєлка, я можу їхати, ану уї...ть, фа-фа.
     
    Останнє редагування: 17 лют 2015
  2. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    схема правильного проїзду кльцевого перехрестя:

    [​IMG]
     
    Останнє редагування модератором: 1 бер 2016
    • Подобається Подобається x 1
  3. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    то хіба в ідеальному світі
    в реальному ж даний маневр ПДР толком не описують, тому їдуть всі як хоче. Правила не забороняють проїжджати все кільце по зовнішньому радіусу і при цьому всі з внутрішнього тебе зобов"язані пропускати за правилом перешкоди справа
     
  4. ZVER

    ZVER Місцевий

    Авто:
    Audi 80 B2 Coupe - була,
    Audi 100 С3 quattro turbo - була,
    Audi - A6 C5 2.8 V30 AQD 2000 - була
    Клубна карта:
    60
    На деяких кільцевих розвязках поставили знаки, які якраз і зобовязують іменно правильно проїжджати перехрестя, для прикладу Чорновола-Липинського, тому не все так погано. Те що не всі на знаки звертають увагу то інше.
     
  5. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    Там на Липинського Х Чорновола - для лінивих ще досить грамотно зроблена розмітка, яка, як на мене, цілком адекватно спрамовує в правильне русло по кільці - головне піддатись стихії правил і здорового глузду :)
     
    Останнє редагування: 2 бер 2016
  6. mstyslav

    mstyslav Початківець

    Авто:
    Volkswagen POLO
    По ПДР - ви головний!!! Але у Львові на кругу є свої неписані правила (якщо коло головне). Їдеш вправо - стаєш в крайню праву, прямо, вліво і т.д - в ліві смуги.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    ...одне з неписаних кільцевих правил Львова: ''якщо заїхав на кільце і бачиш, що до тебе зліва наближається транспортний засіб, а ти хочеш хоча б один прольот проїхати - пригальмуй'' :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. mstyslav

    mstyslav Початківець

    Авто:
    Volkswagen POLO
    От так треба їздити у Львові!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. scrap

    scrap Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3 1989
    Клубна карта:
    000414
    Немає ніяких писаних/неписаних правил проїзду кільця, нажаль.... Щодня розвертаюсь на кільці біля нового Ашану, і проїзджаю двічі на день біля Новогу Цуму - жесть, "рагулізм" це напено в крові Галичан(((((

    На днях їхав на Чорновола - дві машини не звернули увагу на знаки і розмітку((

    П.С. але на кільці ДБК вроді більше адекватів, навіть водії маршруту №13 в більшості випадків стають в лівий ряд (їм їхати 3/4)
     
  10. ZVER

    ZVER Місцевий

    Авто:
    Audi 80 B2 Coupe - була,
    Audi 100 С3 quattro turbo - була,
    Audi - A6 C5 2.8 V30 AQD 2000 - була
    Клубна карта:
    60
    ну ну, не треба ображати жителів західного регіону на їх жеж форумі diablo:, рагулів всюди хватає і Львів на жаль не вийняток, плюс приїжджих/заїжджих дуже багато.

    Я тут їжджу кожного дня, і скажу чесно, що після додавання цих знаків, більшість почала їздити по перехрестю правильно, якщо колись часто були нюанси, то зараз за приблизно пів року, як ці знаки поставили, то не було ні разу. Думаю це все таки говорить про те, що більшість не рагулі!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. scrap

    scrap Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3 1989
    Клубна карта:
    000414
    на ЛТК скидували ссилку, зараз не перечитував нові коменти, але погляд зі сторони на наших водіїв
     
  12. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    У Львові є маленький відсоток рагулів і борзих хамидел - вони є всюди - їх як горбатого лише могила виправить - бо це певно таки в крові... людина, яка випадково або в поспіху навмисне підрізала або негарно себе повела на дорозі включить аварійку або жестом руки - виразить свої перепросини... їх не так вже й багато у Львові - тому ми їх пам'ятаємо, коли зустрічаємо )

    На Липинського я проїжджаю десь 2-3 рази в тиждень і теж помітив окультурення того кругового перехрестя...

    Згалом на Липинського то ще квіточки ) - уявляєте як немісцевому не втратити години через те, що не туда поїхав на отакому розгалуженні: ?! :)

    road_crossing.png
     
    Останнє редагування: 3 бер 2016
    • Подобається Подобається x 1
  13. mstyslav

    mstyslav Початківець

    Авто:
    Volkswagen POLO
  14. RaZoR

    RaZoR No Smoke No Power Diesel

    Авто:
    A6 С5 Avant Quattro (AKE)2002p була)
    A4 B6 Avant (AVF)2004p Ше є!!
    A6 C4 Avant (AEL) 1996p була
    VW G4 (BCA)2003p також був
    "Roundabout" діє в більшості країн Північної Європи!
    Вважаю таку схему найправильнішою.
     
  15. MrWolf777

    MrWolf777 Аксакал

    Авто:
    Volkswagen LT35 1995 2,4D;
    T4 1,9TD2001;
    Skoda Fabia 1.6V 2008;
    ,Mitsubisi Grandis 2,4 ATD ST 2009
    так,нажаль вже дідтерта !!!
     
  16. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    винос мозку )

     
    • Подобається Подобається x 1

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)