клубна машинка

Тема у розділі 'Клубне життя', створена користувачем scirocco, 29 тра 2007.

  1. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: клубна машинка

    Тобі сюди
     
  2. Monkey

    Monkey Місцевий

    Авто:
    Volkswagen Golf II
    Клубна карта:
    000023
    Відповідь: клубна машинка

    Знаю. Поки небагацько, але, зможу :)
     
  3. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: клубна машинка

    Занятість та підприємливість головного архітектора вчергове підвела :) Від цього кузова залишився тільки зад :sad:

    Але взамін він обіцяв поцікавитися гольфиком-одиничкою 2,2 16v на чотиридросельному вприску. Каже, що гольф вже готовий, але я попросив дізнатися ціну та технічні дані. Чекаємо.
     
  4. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Відповідь: клубна машинка

    Народ!
    Та напишіть прозору ситуацію що відбувається з цим проектом, а то щось змінюється і ніхто нічого не знає.
    Я так зрозумів по цьому проекту ніхто ні з ким не радиться (не в образу кажучи).
    Напишіть скільки бабла в нас є в наявності чи немає взагалі, що купуємо, що там є в наявності, що будемо теоретично робити.....
     
  5. KIT

    KIT Аксакал

    Авто:
    ВАЗ 21013
    Клубна карта:
    0011
    Відповідь: клубна машинка

    чому ж теоретично? практично також )
    Було б файно тримати машину не в далекому Києві, а у Львові. В гаражі якомусь. От вам і буде причина з"їздів - лагодити і налаштовувати машину ))) це буде куди цікавіше ніж зібратись на трасі ;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: клубна машинка

    Скільки бабла - це до Свистуна, щодо прозорості ситуації - все прозоро. Не знаю, як написати прозоріше те, що я писав вище - зад від машини і клубна машина це різні речі. Покищо є зад від машини. Якщо КІТ хоче, щоб цей зад був у Львові - я організую доставку :)

    По темі. За гольф сказали 25 тисяч доларів. Полегшена одиничка 2,2, 4-дросельний вприск, шріки, правильні тракти, кулачкова кпп. Квотер робить до 12,5, чемпіон України у своєму класі. Машина готова до стартів. Якщо хтось має ідеї про спонсорів - викладуйте.
     
  7. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: клубна машинка

    25 тисяч... на найкрутіших гонках у Львові приз за перемогу у класі = 300 баксів :) Гонки раз на місяць... Якісь 7-8 років і машина окупиться :) Є бажаючі інвестувати у проект?
     
  8. vovka

    vovka Active Member

    Авто:
    ВАЗ 2108 RPD, Ford Fiesta ST
    Відповідь: клубна машинка

    а що хтось робить машину щоб відбити касу ? тоді краще непочинати, бо таких машин нема. І далеко не факт що з часом 12.5 ви взагалі щось виграєте, можливо тільки львівські гонки і то недовго і через рік прийдеться вкладати ще.. Сьогодні в класі драг анлім передній привід 08 їхала в районі 13.7, в класі драг повний привід субару з києва їхала 11.7.

    помоєму це робиться що показати що ви щось вмієте і можете.. ну ясно за 25к купляти клубну машину то якось не то.. краще її самому зібрати, хай вона буде їхати не 12.5, а хоча би 15.. це теж нормальний час, в класі до 2.1 у Львові зараз з 15 ніхто не виїжджає, до 2.8 вроді також :)

    по призових наприклад можу сказати що навіть на драгу в Києві офіційно від ФАУ нема навіть тих 300 баксів призових, їх там взагалі нема, зато є можливість стати кандидатом чи майстром спорту якщо виграєш їхні гонки )), буквально сьогодні це чув від директора якогось там підрозділу по драг-рейсінгу від ФАУ (точно не запамятав).
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: клубна машинка

    Цілком згідний з Вовкою - якщо робити проект то не для комерції. І навіть якщо переживати, що він може не принести гроші - то краще дивитися у бік спонсорів а не призів.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Відповідь: клубна машинка

    На мою думку ця машина мала би зацікавити багато людей приїздити на збори, змагання, її ремонти, її побудову і доведення до ладу, імідж клубу тіпо ми маємо хоч якесь але своє авто, я думаю цей проект має бути не комерційний і причому тут відразу 25 тисяч? Може ми якось по частинах її почнемо збирати? ...викладаючи фото сюди!
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. svistun

    svistun Active Member

    Авто:
    VW Passat B3 1.8 1989 Fiat Doblo 1.3 multijet 2007
    Відповідь: клубна машинка

    Я думаюцей варіант можливий так через років 5, коли ми зберемо гроші, реально з тих хто пообіцяли здати гроші здали далеко не всі. Як би в обовязковому порядку здавати гроші. Наприклад на кожному зїзді по 10-20 грн. з особи, то тоді можна про щось говорити. Вже минув більше ніж рік і що ми бачемо? Ті хто здали з початку так і залишилось до сьогодні.
    Можна зробити платним куріння кальяну(наприклад). Пропоную ще один варіант. З тих грошей що залишаться після доброчинності запустити їх на винотовлення наклейок і збільшити їх вартість, потім перейдем на футболки, кепки і т.д. Думаю це буде дуже правильно.
     
  12. Solaris

    Solaris Аксакал

    Авто:
    VW Golf Mk2 RF->9A H&R -40-100
    Коли вже той клубний автомобіль побачить світ???
     
  13. Pol

    Pol Super Moderator

    Авто:
    VW POLO ClassiC 1.6 98 (1F)
    не питай svistun накаркав

     
  14. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    а шо ти для цього зробив? :)
     
  15. Solaris

    Solaris Аксакал

    Авто:
    VW Golf Mk2 RF->9A H&R -40-100
    я так розумію що це проект чистих клабєрів тому так як я брудний то я невпевнений що достойний брати в цьому участь..
    відповідати питанням на питання не красіво!
     
  16. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    неправильно зрозумів

    зато в тєму.
     
  17. Solaris

    Solaris Аксакал

    Авто:
    VW Golf Mk2 RF->9A H&R -40-100
    ну як в тєму??!!!
    прийшов новий чювак побачив тему.. почитав дописи.. стало цікаво яка там ситуація а йому на їж..
     
  18. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Може уточниш, де вимазався?

    P.S. Можу запропонувати БАНю :)
     
  19. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    новий? :)

    Реєстрація: 27.07.2007
    Дописів: 1.354
    Репутація: 102
     
  20. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    я зрозумів чого соляріс на з"їзди не показується, гляньте в його гараж :)

    [​IMG]
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)