Клубні картки готові!!!!

Тема у розділі 'Клубне життя', створена користувачем scirocco, 1 бер 2007.

  1. Avsel

    Avsel Місцевий

    Авто:
    VW Passat B3 Variant(1,8ABS)->Kia Cerato 1.6CRDi EX Silver
    Відповідь: Клубні картки готові!!!!

    Ви мабуть скучили за живим спілкуванням один з одним:) ! Якось би на природу з пивком, от тоді б точно одне одного зрозуміли;-)
     
  2. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Відповідь: Клубні картки готові!!!!

    Та ми розуміємося, навіть на квести їздили, але по дружньому любимо посперечатися бо маємо різні думки, правда Ігорку?
     
  3. NCRPI

    NCRPI Місцевий

    Авто:
    продано....
    Клубна карта:
    000014
    Відповідь: Клубні картки готові!!!!

    100%, якщо є клюб і є його постійні члени то повинні бути і певні фінансові вливання, тобто членські внески на існування клюбу, його розвиток і т.д....!!!!!!!!!!!!!
     
  4. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Клубні картки готові!!!!

    Однозначно, Юрку. От тільки останнім часом , брате, мені здається, шо у тебе клімакс :)
     
  5. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Клубні картки готові!!!!

    Я не думаю, що то було би нормально, коли 10-20 чоловік, активних членів клубу, які більш-менш регулярно приїжджають на з"їзди, повинні фінансувати проект, з якого користають десятки і сотні інших.

    Щодо членських внесків, то я також поки що не дуже собі уявляю, як і з кого їх збирати, яка конкретна мотивація тих, хто буде їх платити, що буде з тим , хто припиняє платити і тд. Ну от ви приїдете на з"їзд, заплатите внески, а той, хто не приїхав кілька разів підряд , або приїхав, а не має тих пару гривень - його що виключати з клубу? Чи морду бити?

    Принаймні на даному етапі я не готовий до запровадження членських внесків, цього комсомольського податку. Наразі, раз ми з Орестом то все затіяли , то вже якось спробуємо давати собі раду :) А пізніше - подивимося. До речі, схема із клубними картами, це і є свого роду одноразовий членський внесок. Причому більш справедлива, ніж "давайте скинемось кілька чоловік", оскільки так фактично скидаються всі без виключення, хто хоче мати зиск від Клубу і його ініціатив.
     
  6. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Клубні картки готові!!!!

    Avsel, ти би міг остаточно дати підтвердження від свого знайомого, чи той його магазин на личаківській готовий давати знижку і яку саме? Ну і виклади його точну адресу і телефон, ми внесемо до списку партнерів
     
  7. Avsel

    Avsel Місцевий

    Авто:
    VW Passat B3 Variant(1,8ABS)->Kia Cerato 1.6CRDi EX Silver
    Відповідь: Клубні картки готові!!!!

    Личаківська, 247, звати Юра, сьогодні взнаю точно за знижку.
     
  8. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Клубні картки готові!!!!

    З часу випуску карток маємо одну дуже суттєву перевагу над всіма іншими конкурентами - у нас єдина дисконтна система, яка має мінімальну знижку 15%. Це дозволяє виділитися нам не тільки посеред інших клубів, але і посеред всіх існуючих дисконтних програм взагалі. Тому, якщо хтось домовлятиметься про знижку - будь ласка, враховуйте це.

    P.S. Вчора бажання купити картку висловили двоє власників "Опеля" :)
     
  9. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: Клубні картки готові!!!!


    Та канєшно шо погодиться куда він дінеться просто треба з ним спецефічно говорити !:mrgreen:
     
  10. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Відповідь: Клубні картки готові!!!!

    ... мда
    не буду нічого коментувати ...
     
  11. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: Клубні картки готові!!!!

    шо дійсно вже так все погано? :mrgreen:
     
  12. Monkey

    Monkey Місцевий

    Авто:
    Volkswagen Golf II
    Клубна карта:
    000023
    Відповідь: Клубні картки готові!!!!

    А я провтикав , взагалі. Так нізя! Давайте мене пообсираємо, може допоможе згуртувати члнів клюбу :)
     
  13. Monkey

    Monkey Місцевий

    Авто:
    Volkswagen Golf II
    Клубна карта:
    000023
    Відповідь: Клубні картки готові!!!!

    p.s. А в Автостопі , вже , картки є?
     
  14. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Клубні картки готові!!!!

    Ні. Ше нема
     
  15. Avsel

    Avsel Місцевий

    Авто:
    VW Passat B3 Variant(1,8ABS)->Kia Cerato 1.6CRDi EX Silver
    Відповідь: Клубні картки готові!!!!

    Як я вже написав Мартіні в приват, той Юра підключається до нашої акції, але сказав що відсотки знижки не скаже. Просто каже хай народ дзвонить, скаже що від Віталія Пассат В3, він скаже ціну. Як підійде людям, то хай приїжджають. Ось при купівлі і покажуть картки.
    Координати: Личаківська, 247, тел. 299-57-26, звати Юра
     
  16. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Клубні картки готові!!!!

    Як я уже відписав Віталіку у приват,
    так я не можу на сторінці партнерів написати :smile: Якось воно несерйозно виглядатиме. Краще написати 10-20% чи там 5-10%, зробить скільки зможе, і щоб знижка наступала по пред"явленню картки, а не по дзвінку "від Віталія Пассат В3". Якщо тобі може незручно, то я можу під"їхати і спробувати з ним домовитися троха конкретніше.
     
  17. Avsel

    Avsel Місцевий

    Авто:
    VW Passat B3 Variant(1,8ABS)->Kia Cerato 1.6CRDi EX Silver
    Відповідь: Клубні картки готові!!!!

    Без питань, підїжджай і поговори з ним, думаю що Тобі вдасться краще його переконати:smile:
     
  18. Avsel

    Avsel Місцевий

    Авто:
    VW Passat B3 Variant(1,8ABS)->Kia Cerato 1.6CRDi EX Silver
    Відповідь: Клубні картки готові!!!!

    Був з ним у Пятницю. Казав написати 15-25%
     
  19. S@sha

    S@sha Active Member

    Авто:
    VW golf II 1.3 Тi 1991
    Відповідь: Клубні картки готові!!!!

    Я ще ніколи не був на клубних зїздах бо до Львова мені їхати далеко і не зручно в пятницю, бо я на роботі, але я б не відказавля перераховувати невеликі суми на певний рахунок (наприклад карточний) на пітриму клубу, а щоб не виникало ніукого питань щодо "куди йдуть ці гроші " для членів клубу були вивішена на сайті бухгалтерія. Всі великі витрати голосувались на сайті.
    Ще у мене немає клубної картки і наклейки але мати хочу, чи можна організувати щоб вислати її по пошті оплату гарантую лише кажіть куда.
     
  20. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Клубні картки готові!!!!

    Вислати можемо, але питання - нашо тобі в Новоселиці клубна карта Львівського Клубу? Знижки поки шо розповсюджуються на Львів, можливо згодом вийдемо на Львівську область. А Новоселиця це здається Чернівецька область?
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)