Клубні картки готові!!!!

Тема у розділі 'Клубне життя', створена користувачем scirocco, 1 бер 2007.

  1. svistun

    svistun Active Member

    Авто:
    VW Passat B3 1.8 1989 Fiat Doblo 1.3 multijet 2007
    Відповідь: Клубні картки готові!!!!

    Заходь суди і читай уважно!
    http://www.volkswagen.lviv.ua/forum/showthread.php?t=628
     
  2. Monkey

    Monkey Місцевий

    Авто:
    Volkswagen Golf II
    Клубна карта:
    000023
    Відповідь: Клубні картки готові!!!!

    Та, мені й не треба знижки по картці на БМВ. Приємно було б , як члену клубу , мати нашу картку :) Клуб проти- почекаю, поки візьму якогось фолькса :)
     
  3. Бейліс

    Бейліс Місцевий

    Авто:
    BMW 320I M50 Vanos 96р.
    Відповідь: Клубні картки готові!!!!

    та якщо щось треба на бімер можна під замовлення за нормальними цінами привозити!
     
  4. Rostyk

    Rostyk Місцевий

    Авто:
    Passat B5 1,9 TDI
    Клубна карта:
    000030
    Відповідь: Клубні картки готові!!!!

    Отримав сьогодні з рук Мартіні клубну картку. УРА!!! Номер модний 000030... Дякую Мартіні за оперативність!
     
  5. roma_lviv

    roma_lviv Active Member

    Авто:
    VW Passat 1.8 1995 B4
    Клубна карта:
    000493
    Відповідь: Клубні картки готові!!!!

    Нарешті я придбав собі клубну карточку в магазині по в. Тургенева, мій номер 000493. Вийшло, можна сказати зовсім випадково, їхав я собі по Тургенева, і в мене перестав грати магнітофон, не вмикається і не просить коду, я припаркувався, біля вет.кабінету, вийняв магнітолу і перевірив запобіжник. Як виявилося він згорів. Якраз неподалік був магазин запчастин до іномарок, і я побіг за запобіжником. В магазині побачив наклейку VW клубу і запитав про карточки.
    Я ще хотів наклейку, але нажаль в магазині наклейок більше не було, крім тієї яка вже була наклеєна.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Юрчик

    Юрчик Початківець

    Авто:
    VW Passat B3 GT 2.0 1989
    Відповідь: Клубні картки готові!!!!

    Привіт!
    А якщо я з міста Кам'янець-Подільський, то як мені отримати кулбну карточку, та символіку?
     
  7. Pol

    Pol Super Moderator

    Авто:
    VW POLO ClassiC 1.6 98 (1F)
    Відповідь: Клубні картки готові!!!!

    а який тобі резон з клубної картки в твому місті? Хіба для колекції.
     
  8. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Клубні картки готові!!!!

    Знаєш, я сам дивуюся, але уже кілька людей з інших міст замовляли клубну карту і наклейку... Людям важливо відчувати себе членом певної спільноти, чому б ні...
    стукни в аську мені 151565029
     
  9. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Клубні картки готові!!!!

    Нічого дивного, це забезпечує суттєву страховку в дорозі, причому на Заході Українита у столиці. А скоро і в нових регіонах.
     
  10. Dino_grey

    Dino_grey Місцевий

    Авто:
    VW Scirocco GTX 1.8 1987;TOYOTA Land Cruiser 2006,2,7 TDI БЫЛ; AUDI A6 AVANT 1996 2,0 16V БЫЛ...
    Клубна карта:
    000411
    Відповідь: Клубні картки готові!!!!

    Хорошо тогда такой вопрос??? В чем и какие привелегии этой карточьки?Ну кроме того что ты являешся членом клуба?И что дают эти 15% ???????????
     
  11. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Клубні картки готові!!!!

    картка дає знижки у наших партнерів (запчастини, страхування, сервіс). Їх список на сайті

    які 15%?
     
  12. Dino_grey

    Dino_grey Місцевий

    Авто:
    VW Scirocco GTX 1.8 1987;TOYOTA Land Cruiser 2006,2,7 TDI БЫЛ; AUDI A6 AVANT 1996 2,0 16V БЫЛ...
    Клубна карта:
    000411
    Відповідь: Клубні картки готові!!!!

    Понятно!Это номально!А 15% я незнаю может я что-то перепутал!
    Харе, клубную карту я так понял что можно преобрести у тибя?Это можно сделать на сезде?Я могу ее преобрести или это должно пройти какое-то время,я незнаю,или можно со старта????
    И такой вопрос?Допустим на счёт погоды!Погода не влияет на сезд?Если к примеру идет дождь или плохая погода????
     
  13. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Клубні картки готові!!!!

    Від погоди не залежить, якщо падає дощ, то всі сідають в найбільшу машину - поло або скіроко і курять кальян.

    Картку можеш отримати або на з"їзді, або в іншому місці - стукай в аську або подзвони, домовимось
     
  14. Dino_grey

    Dino_grey Місцевий

    Авто:
    VW Scirocco GTX 1.8 1987;TOYOTA Land Cruiser 2006,2,7 TDI БЫЛ; AUDI A6 AVANT 1996 2,0 16V БЫЛ...
    Клубна карта:
    000411
    Відповідь: Клубні картки готові!!!!

    Слушай а можно допустим заказать не всю наклейку на заднее стекло WWW.VOLKSWAGEN.LVIV.UA а только две буквы WWW.voLKswagen......:?::?::?:
     
  15. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Клубні картки готові!!!!

    У мене здається є наклейка підозрілої якості, брати за неї гроші не личить, можу віддати на букви, візьмеш собі звідти які хочеш :) А якшо у когось бракує якихось інших букв, то теж звідти можна доклеїти
     
  16. Dino_grey

    Dino_grey Місцевий

    Авто:
    VW Scirocco GTX 1.8 1987;TOYOTA Land Cruiser 2006,2,7 TDI БЫЛ; AUDI A6 AVANT 1996 2,0 16V БЫЛ...
    Клубна карта:
    000411
    Відповідь: Клубні картки готові!!!!

    Давай наверно завтра на съезде!Я прсто не смогу вырваться с работы!
    И захвати наверно точечьную наклейку,на лобовое стекло,я хоть гляну на неё.!!!
     
  17. Foma

    Foma Active Member

    Авто:
    Passat B5.5 1.8T 2002 AWT (АКПП)FEV
    Якщо тема клубних карток актуальна то може хтось передав би через POLа мені одну. Я б і наклейочку взяв, але не люблю громадних наклейок. Навіть та мала розміром з компакт, то я краще б картку закріпив в карманчик біля тех. талона.
     
  18. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Простіше буде купити картку в наших партнерів - магазині "Євромотор на Тургенєва, 63.
     
  19. sytnik07

    sytnik07 Новачок

    Авто:
    біла ворона
    Братья, а кто сможет передать 1 в Киев?;), подозреваю, что POL
     
  20. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Орест scirocco в Києві
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)