Клубний календар 2013р.

Тема у розділі 'Клубне життя', створена користувачем Олег М., 1 лис 2012.

  1. Carlsson

    Carlsson Місцевий

    Авто:
    Skoda Oktavia A5
    Ex: Аudi A6C5
    Passat b5,
    Audi A6C5 avant
    З інтернету - то фігня. Хочеться бати реальні фото одноклубників. А понатягувати фото з нету, робити календар... Проще піти і купити любий автокалендар в магазині/кіоску і не парити собі голову.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. exalto

    exalto Місцевий

    Авто:
    VW Passat B5 99" 1.8 20V (ARG), 5МКПП
    Клубна карта:
    000085
    Та фотографії думаю не проблема ( в кожного думаю знайдуться декілька), а от хто тим би зайнявся, треба я так розумію то діло в Корелі робити, і де друкують календарі треба знайти, особисто я не знаю.
     
  3. Carlsson

    Carlsson Місцевий

    Авто:
    Skoda Oktavia A5
    Ex: Аudi A6C5
    Passat b5,
    Audi A6C5 avant
    Давайте як мінімум поскидаєм фото. Мені адмін казав що треба шопити мої фото, значить вміє це робити і знає що до чого))))) Може візьметься за фотографій 12-14. А де розрукувати - забив в гуглях і викинуло купу варіантів:
    http://www.boom.lviv.ua/
    http://www.artmedia.lviv.ua/operatyvna_poligrafiya.html#
    http://vk.com/club13000544
     
  4. Carlsson

    Carlsson Місцевий

    Авто:
    Skoda Oktavia A5
    Ex: Аudi A6C5
    Passat b5,
    Audi A6C5 avant
  5. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    не цікаво.....
    Пропоную: зробити загальне фото з багатьох НАШИХ фоток
    типу ось так (стягнув з нету)
    [​IMG]
    а вимоги до календаря вважаю такими:
    - квартальний (можна щось помічати);
    - читабельний (чітко з далеку видно цифри)
    - ну і на зображенні вверху наші фотки, а якщо дизайнер "правильний чувак", то на кожному місяці (кварталі), можуть бути також фотки (типу "підложка", чи "фон"... якось так).
    Ось календар в мене на роботі
    [​IMG]
    Основна перевага такого календаря: практичний і читабельний!
    А якщо хтось хоче своїм конем милуватись то зробіть так як я зробив, друк фоток, покупка фоторамок і поприбивав до стіни, ось:
    [​IMG]
     
  6. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    можу зайнятися тою справою.
    Піду на Фенікс, сяду коло дизайнера, він складе кошторис, замутить "пробніки" для взірця, визначемось тут на форумі, а тоді друк.
    П/С/ але це не повинно бути так, що всі погодяться, я вкладу "касу", і далі буду мати вдома 20-40 календарів.
     
  7. Carlsson

    Carlsson Місцевий

    Авто:
    Skoda Oktavia A5
    Ex: Аudi A6C5
    Passat b5,
    Audi A6C5 avant
    А я пропоную кожен місяць окремою сторінкою. Під фото і календарем якусь мінімальну історію автомобіля (який на фото) типу з якого по який випускався, хто намалював макет автомобіля, тех характеристики, щоб крім цифер, які є в любому календарі була ще й якась інфа по автомобілях. А на останньому аркуші, на якому буде календар 16 року зробити коллаж як запропонував Роман (1 фото)
     
  8. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    чим більше аркушів, тим більша вартість.
    цікава ідея, але знову ж вартість дизайнера, бо вони курч@, у вартість включать кожну букву.
    найди типовий в неті і скинь сюди взірець.

    Думаю треба голосувалку кидати якого плану повинен бути календар.
     
  9. exalto

    exalto Місцевий

    Авто:
    VW Passat B5 99" 1.8 20V (ARG), 5МКПП
    Клубна карта:
    000085
    Треба тоді визначитися з макетом, бо місяців в році на всіх не вистачить, як вже писалось на титульний може по бажанні кожен свого Вага замовити як варіант. Треба тоді встановити дату, до якої кожен бажаючий має надати фото (з певним розширенням, а не з телефона)

    все правильно, треба по принципу " утром деньги, вечером стулья"
     
  10. Carlsson

    Carlsson Місцевий

    Авто:
    Skoda Oktavia A5
    Ex: Аudi A6C5
    Passat b5,
    Audi A6C5 avant
    Таких 12 фото і на кожному - місяць

    Думаю якщо календар буде до 100 грн, то це приємлива ціна для того щоб цілий рік радувати наші очі.... Тому можна побавитись з ідеями і заплатити дизайнеру...
     
  11. Carlsson

    Carlsson Місцевий

    Авто:
    Skoda Oktavia A5
    Ex: Аudi A6C5
    Passat b5,
    Audi A6C5 avant
    Давайте оприділимось:
    1) з макетом
    2) з фото
    3) з відповідальними
    4) з приблизною ціною
    5) з кількістю бажаючих
    а тоді вже почнем збирати касу, ато зараз почнем збирати, а потім буде хтось їх вертати...
     
  12. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Я вже казав, що календар має готуватися не в останні тижні, а цілий рік. Зробити якісні фотки в різні сезони, шоб було сонце, сніг, болото, жовте листя, море, дощ, гори і тд і тп. Бо зараз наклацати мобілкою картинок і надрукувати якесь позорище, то я проти щоб на тому був логотип клубу
     
  13. Carlsson

    Carlsson Місцевий

    Авто:
    Skoda Oktavia A5
    Ex: Аudi A6C5
    Passat b5,
    Audi A6C5 avant
  14. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    дуже багато позицій, як показує досвід все зведеться до нуля (теорія ймовірності :crazy:). Ціна визначається на місці з дизайнером (після того, як він шось "накидає") та друкарем, а тоді в залежності від замовлення ціна сумується та ділиться на к-ть бажаючих в залежності від замовлення. Єдине, що треба встановити "граничний максимум" по ціні за штуку. Фото автівок - учасників клубу.
    от з цим треба оприділитись, вважаю шляхом голосування. Але треба знати і бачити і вибрати ті макети, за які голосувати. Думаю, що доцільно витягнути з нету і відкрити голосування (до конкретної дати.)

    Блі-і-і-ін, про дєвок забув :shok:, що з ними робити? їх будемо добавляти на шпальта?
     
    Останнє редагування: 21 жов 2014
  15. Carlsson

    Carlsson Місцевий

    Авто:
    Skoda Oktavia A5
    Ex: Аudi A6C5
    Passat b5,
    Audi A6C5 avant
    Саме це я і мав на увазі. Думаю що більше ніж 100 грн він не полтягне!
    Клубний календар на 14 рік купував по 50 грн.
     
  16. Carlsson

    Carlsson Місцевий

    Авто:
    Skoda Oktavia A5
    Ex: Аudi A6C5
    Passat b5,
    Audi A6C5 avant
    Зібрав парочку (на мій погляд) цікавих варіантів календаря. Деякі попробував прикринути зі своїм пассатом і накинути клубну символіку. Може ще хтось щось запропонує і почнем голосувати?

    [​IMG]
    [​IMG]

    Як варіант для останньої сторінки з календарем на 16 рік [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  17. Carlsson

    Carlsson Місцевий

    Авто:
    Skoda Oktavia A5
    Ex: Аudi A6C5
    Passat b5,
    Audi A6C5 avant
    При забиванні в гугл автомобільний календар - 90% з дівками. Що може бути краще гарної дівчини на фоні класного тазіка?
     
  18. Kam@toZ

    Kam@toZ Місцевий

    Авто:
    VW Jetta 2 1.8 RF 2e2
    KHS DH 50 Fetish
    Клубна карта:
    000088
    це вже скоріше обжовували і якось вдавилися,все заглохло і потухло,а так починалося.....
     
  19. Carlsson

    Carlsson Місцевий

    Авто:
    Skoda Oktavia A5
    Ex: Аudi A6C5
    Passat b5,
    Audi A6C5 avant
    Ну то кидаем те що є, але треба зібрати фото, вирішити що пускаємо і "агонь"
     
  20. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Значить так! Буду конкретизувати....
    Маю намір зробити календар "квартальний", такий, як наводив для прикладу в 105-му пості цієї теми.
    Взнав: вартість дизайнерських послуг в одному місці = від 65 до 150грн., в іншому місці = 35грн./година + складність робіт (затрата часу дизайнера). Виходить знову ж тих 150грн. Но суть така:
    Буду знати: пообіцяли завтра зателефонувати та повідомити вартість друку партії 30 штук (сумніваюсь, що замовлень буде більше).
    Як, я це бачу (календар):
    1. верхній картонний глянцевий аркуш - на ньому лого клубу і назва клубу і хаотично розміщенні фото наших автівок (дизайнер запропонує розміщення)... далі зробить макетування для затвердження нами;
    2. на інших аркушах, що знизу кріпляться тою пластиковою спіралькою чи пружиною - сам календар і його фон - це окрема машина нашого клубу, окрема на кожний місяць, на аркуші - три місяці. Всього буде 12 аркушів.
    Одразу пропоную "фонові машини", підбирати до місяців зими-літа-осіні іт.д.
    3. Фото надсилати будь-які (фото Ваших автівок, з дівахами, без них, з хлопчурами чи без них) на емейл який я вкажу, якщо всіх це влаштовує.
    4. Ну звісно, якусь передоплату (тим, кого знаю особисто - передоплати не потрібно) після того, як озвучу остаточну ціну.
    Все.....!

    П/С/:
    1. В будь-якому випадку - календар до друку не поступить, якщо всі хто замовляє не погодять, або не погодить 75%.
    2. У випадку погодження, щоби був саме такий календар, то, на збір, вияснення, пошуку фоток та іншої фігні даю термін до 05.11.2014р.
    3. Іншого плану (макету, форми) календар не берусь робити. За основу беру такий, яким користуюсь, його вважаю зручним. Якщо хтось буде робити іншого плану, то дам фотки, і дам гроші (завдаток), і придбаю 2 штуки.
    4. Я запропонував наближено до конкретики, якщо так!, то так!, якщо ні!, то ні!, і закриваємо тему.
    5. Можливо хтось запропонує якесь інше дизайнерське бачення -розглядається.
    6. Чим швидше до Н.Р., тим вартість та час виконання збільшується (судячи з досвіду).
    7. За цю справу берусь не заради вигоди, якщо когось цікавитеме розрахунок - надам. А також, повідомлю що 10 календарів з логотипом своєї роботи замовив вже в Києві у вищестоящої організації, їх вартості ще не знаю, бо в нас по Україні десь 400 закладів і кожен замовляє, щоби дарувати.
    Це всі пропозиції.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)