Книга скарг та пропозицій

Тема у розділі 'Про сайт і форум', створена користувачем Shaggy, 4 сер 2017.

  1. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Один коментар - одна скарга (пропозиція). Відповідь адміністрації не обговорюється в даній темі. Все зайве видаляється.
     
  2. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Маю пропозицію, конструктивну:
    - проводити літній варіант Хатинки, пофіг під якою назвою, хоть "Палатка".
    Бо потрібно частіше проводити "бойові" злагодження (ІМХО jopta).
    То шо?
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Kam@toZ

    Kam@toZ Місцевий

    Авто:
    VW Jetta 2 1.8 RF 2e2
    KHS DH 50 Fetish
    Клубна карта:
    000088
    це що судова система??? обговорювати завжди потріно,це спілкування
     
  4. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Пропозиція до шега, не банити тих хто заслужено посилає нах кулєгів шега :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Це питання піднімалося не раз. Хочете щось організовувати, організовуйте. це клуб по інтересах. АДміністрація жодним чином не зобов"язана нікому нічого організовувати. Створюєш тему "а поїхали туди...". Хто підписався той їде. Хто не підписався - тому не цікава дана пропозиція. Особисто від себе скажу, що мені не цікаво таке точно. Дякую за розуміння.
     
  6. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    В книгах скарг і пропозицій нема обговорень. Є допис від споживача/користувача/клієнта тощо - є відповідь адміністрації.
     
  7. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Прийму до уваги Вашу пропозицію. Але - нє. В Вашу сторону ніяких особистих образ не було, з Вашої ж сторони - неадекватне поводження. Не в кулєгах справа. Подякував.
     
  8. dragger852

    dragger852 Banned

    Авто:
    VW
    Шановні колєги,

    Хочу написати інформативний пост про неадекватну поведінку адміністрації Фольксваген форуму: мартіні забанив користувача Драгера за те, що Драгер написав скаргу на лейбу `тупо`користувача шагі (shaggy), який її поставив під статтею про новини Фольксвагена, а конкретно про Артеон.
    Як в такому випадку бути, якщо у них рука руку миє і вони не визнають думки інших користувачів?

    @scirocco будь ласка допоможи відновити профіль Драгера, якого абсолютно необгрунтовано забанили.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Шановний користувач, ваша скарга прийнята і буде розглянута в найкоротші терміни.

    Проте мушу додати до відома всіх інших, що все робиться не просто так.
    По-перше користувач Драгер почав абсолютно беззмістовно під всіма моїми постами проставляти лейби "тупо", за що отримав зворотню відповідь.
    По-друге навіть в темі про фольксваген Артеон я можу поставити дану "лейбу", так як мені була не цікава ця стаття, а власне вона була просто написана не від себе і вставлена не як циата, а мені опис видався тупим.
    По-третє користувач Shaggy є на порядок адекватнішим і ніколи не дозволяє собі ображати інших користувачів. Ніколи перший не переходить на особистості, що не вперше було помічено від користувача Драгер.

    Скарги з образами розглядаються як образи.
    Screenshot_1.jpg

    Цей репорт явно свідчить про адекватність користувача Драгер, і в сторону адміністрації (зауважу, що не тільки до мене) це вже був далеко не перший його закид.
    При всій НЕповазі до користувача Драгер, можна бути трошки розумнішим і стриманішим.
     
  10. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Screenshot_2.jpg Screenshot_3.jpg
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Тупо Тупо x 1
  11. dragger852

    dragger852 Banned

    Авто:
    VW
    тобто скарга на користувача у вас проходить ще перевірку на ваше суб'єктивне її розуміння :) ?

    для того він і форум, щоб про щось дискутувати + присутня функція СКАРГИ! І ви шагі + мартіні тільки з тої точки зору, що вам не подобається скарга, або сам факт, що вона була відправлена на модератора забанили автора скарги )

    Це є абсолютно совковий підхід і заборона висловлювання власної думки!
    +сам факт, що вивисвітлили саму скаргу показує, що все це робиться суб'єктивно!
     
  12. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    пропозиція - забанити всіх юзерів з назвою dragger*
    В свій час всіх кермітів косили!
     
    • Смішно Смішно x 1
  13. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    То всьо хійня, мене хвилює інше:
    - хто?, і з якою метою?, чи що слугувало причиною? внаслідок чого був видалений мій пост в цій темі.
    Судячи з назви теми, вона відповідала моєму посту, чи я помиляюся?

    Для обдарованих повторюю: хто забанив @dragger85 ?
     
  14. dragger852

    dragger852 Banned

    Авто:
    VW
    Поведінка адміністрації в даному випадку рівносильна тій, що коли звертаєтесь у міську раду, що у вас погана дорога і називаєте їх так як емоїї дозволяють, а вам у відповідь закривають дорогу взагалі :) так і мартіні поступив, бо бачите, хтось скористався функціоналом форуму і написав скаргу на його дружка шагі :) -----тобто поведінка мартіні - це абсолютне обмеження висловлювання на форумі :)
     
  15. dragger852

    dragger852 Banned

    Авто:
    VW
    те, що сам мартіні назвав себе інровертом - це не означає, що він має мати якусь злобу на тих, хто не поважає його дружків і коли про його підтакувачів (шагі) погано висловлюються :)
     
    Останнє редагування: 8 вер 2017
  16. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
     

    Вкладення:

    • image.jpg
      image.jpg
      Розмір файлу:
      48,3 КБ
      Переглядів:
      296
  17. dragger852

    dragger852 Banned

    Авто:
    VW
    я вас не знаю і попрошу вас в мою сторону для вашої ж безпеки упереджено не висловлюсатись
     
  18. VWDRIVER

    VWDRIVER VWMANIAC

    Авто:
    VW CADDY MAXI GTD 2012 180bhp
    :popcorm1::popcorm1::popcorm1:
     
    • Подобається Подобається x 4
  19. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Смішно. Шег, ви там один одного пообливали. Чом тобі себе за це ж не забанити? Так хоч справедливо буде.
     
    • Подобається Подобається x 4
  20. baksius

    baksius Місцевий

    Авто:
    Vw Golf4 2001 1.6AVU МКП;
    А ще б краще спаринг якийсь на з'їзді забацали. І питаня б вирішили, і з'їзд б бомбезний вийшов.:)))
     
    • Подобається Подобається x 1

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)