Комплект ричагів VW passat B5.

Тема у розділі 'Ходова і кузов', створена користувачем Vasyl77, 14 бер 2017.

  1. Vasyl77

    Vasyl77 Новачок

    Авто:
    Volksvagen Passat B5, 1.9 tdi
    Доброго всім!!!!

    Може хтось підкаже, який купував і ставив комплект ричагів підвіски. Ціни різні. В магазині радять Польські "Fortuna Line". Може хтось ставив??? Якщо так, то як ходять?
     
  2. Carlsson

    Carlsson Місцевий

    Авто:
    Skoda Oktavia A5
    Ex: Аudi A6C5
    Passat b5,
    Audi A6C5 avant
    Оригінал б/у...
     
  3. Exoto

    Exoto Місцевий

    Авто:
    Passat B5
    В магазинах багато чого радять. Став лемфордер, але тільки оригінал і горя не знатимеш. Якщо з грошима важче, я собі ставив swag, політ нормальний.

    Тут як є плюси так і мінуси. Поставив собі бу, проїздив від сили місяць, купив новий. Хоча ричаг був досить норм. Крім того, оригінальні бу теж трохи рідкість. Ну я шукав, то знайшов один. На іншу сторону взяв бу лемф з пробігом близько 5000 км.
    І ще, один суттєвий мінус бу.
    Якшо шось починає знову стукати, то можна собі голову зламати. Вроді і міняв їх, а вроді і бу.
    І ще один нюанс. В руках шарова вроді норм, а на машині не норм. Одні шарові в таких машинах перевіряються на підйомнику, інші під нагрузкою.
     
  4. Carlsson

    Carlsson Місцевий

    Авто:
    Skoda Oktavia A5
    Ex: Аudi A6C5
    Passat b5,
    Audi A6C5 avant
    Я коли взяв пассата, зразу поміняв два ричага на лемф. 3-4 місяці і вже стояли б/у. Ориігнальні завжди брав за 3 слонами в лісі...
     
  5. Exoto

    Exoto Місцевий

    Авто:
    Passat B5
    ти не обіжайся, але шрот там лайно. Взяв ричаг, прямий. Протупив, з пальцем. Окей моя вина. приїхав, мені там той продаван давай вибивати з цапфи втулку і каже, на поставиш в свою цапфу. Питання, нах мені мати один ричаг такий інший з іншим пальцем, нах мені шось там бити вибивати в цапфі? Ладно бля**ь. Гроші не повертають. Каже заміна на інший ричаг, окей. Приносить мені також прямий з розбитою шаровою і круглими очима типу, та то оригінал, воно так має бути. Кажу, дай тоді кривий. Приносить кривий нижній, шарова ок, сайлент в гівно потрісканий. Я кажу, ее ні,так не канає, на шо отримую відповідь, всі купляють ті ричаги заради шарових і або так, або ніяк. Гроші не повертаєм, прямих більше не маєм. Ціна ричага бу-600 грн, ціна сайлента теж 600 разом = ціна нового нормального ричага.
    при тому, що на олх по області повно тих ричагів по 300 також оригінал.
    Крім того, невідомо який ти лемфордер взяв. Я вивчав то питання, там їх не те що підробляють, там просто сам лефм робить запчастини різні по якості.
    зараз в мене стоїть справжній лемфордер, де навіть значки ауді затерті.
     
  6. Carlsson

    Carlsson Місцевий

    Авто:
    Skoda Oktavia A5
    Ex: Аudi A6C5
    Passat b5,
    Audi A6C5 avant
    Ну не знаю. Я приїжджав декілька раз. Завжди на місці оцінював і дивився. Гімно не отримував. По цінах було 350 за верхні.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)