Комплектуючі для тюнінгу квартири

Тема у розділі 'Простофорум', створена користувачем MARTINI, 4 лют 2009.

  1. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Підкажіть, де у Львові найвигідніше купувати такі речі:

    - Ванна
    - Унітаз
    - Раковина (умивальник)
    - Бойлер
    - Калорифер (чи інший обігрівач)
    - Пральна машина
    - Всяка "фурнітура" до того всього, типу змішувачі, крани, труби, гофри, шланги і тд.

    Знаю, що практично все це знайду в Епіцентрі, але я не вкурсі якими є ціни Епіцентру в порівнянні з меншими магазинами чи фірмами. Скажімо може вигідніше потратити більше часу, скупивши все це в різних місцях, але в результаті вийде дешевше, ніж все взяти в Епіцентрі...
     
  2. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Перераховані тобою речі дуже індивідуальні, і ціна може коливатись в межах +-200%, а залежатиме це від фірми виробника, дизайну, якості та ТХ. Якщо маєш море вільного часу то можеш обїздити цілий Львів і шукати дешевше, але не забувай прислів'я "скупий двічі тратить". Це був вступ.
    Тепер конкретніше,
    Питання поділяється на два: 1- сантехніка, 2-побутова техніка.
    1. досить недорого сантехніка коштує в типу гуртовому магазині "Азов-Галичина" (262 00 75, 297-25-17, вул Городоцька), але завше треба порівнювати з Епіцентром (правда там зараз повний бардак бо перебудова). Сантехніку раджу купувати польську (недорого і якісно) фірми KOLO, змішувачі та крани теж. Старайся купувати щось акційне в Епіцентрі, в більшості випадків ціна найнижча в Україні. Але для того щоб провести якісний маркетинг ти вибери собі моделі, а далі порівняй ціни Азов-НоваЛінія-Епіцентр-Південий ринок.
    2. Побутова техніка
    Пралка, бойлер, калорифер. Ці речі можна пошукати в типу інтернет магазинах та гуртовиків, в звязку з курсом валют в них може бути дорожче ніж в Ельдораду, Фокстроті чи ін. тому принцип той же вибери собі моделі, а далі порівняй ціни.
    При виборі моделей звертай увагу на ті ТХ та функціонал, що тобі потрібні, бо як правило решта опціїї 100років не потрібні, а гроші заплатиш.
    Бажаю успіхів у цій веселій справі.
    П.С. згадалася фраза з анекдоту "а ти щоб все життя будувався"
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Олег М. більший спец в тому, але скажу з власного ремонтного досвіду, що часто їждження по багатьох точках в пошуках дешевшої ціни сумарно може означати тижні втраченого часу та сотні гривень бензину чи ремонту підвіски машини. Тому я прихильник варіанту, коли перед виїздом та пошуком цін скласти повний список всіх потрібних деталей, продумати процес ремонту від першої до останньої хвилини а потім купівлі всього за раз.
     
  4. Dino_grey

    Dino_grey Місцевий

    Авто:
    VW Scirocco GTX 1.8 1987;TOYOTA Land Cruiser 2006,2,7 TDI БЫЛ; AUDI A6 AVANT 1996 2,0 16V БЫЛ...
    Клубна карта:
    000411
    А у нас не так много магазинов где можно купить все и сразу!!!!Это Епицентр,Нова линия и Практикер!
    На счет ремонта подвески в машине,да если ездить несколько дней по разным магазинам,а если проехатся в один день просто посмотреть и прикинуть сколько и где что стоит дешевле!!!!То ремонта можно ижбежать!!!!
    Да ну и еще Пивденный!!!!
     
  5. Mexxxanik

    Mexxxanik Active Member

    Авто:
    Golf mk1 1,6 EG - був
    Клубна карта:
    000401
    В мене брат на "Південному" працює на сантехніці,порадить,дасть знижку якшо-шо.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    було б супер
    скинь в приват чи в аську контакти, як його там найти
     
  7. Євуш Антон

    Євуш Антон Новачок

    Авто:
    опель
    Я зараз роблю отсвітлення в квартиріє Можете підказати мені, де купити все можна для освітлення недорого?
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)