Кому приходила повістка з Военкомату?

Тема у розділі 'Простофорум', створена користувачем Bodyn, 9 бер 2014.

  1. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    Знаєш, протилежної інформації навіть з української сторони теж аж забагато. Її ретельно приховують і неохоче про неї говорять, але вона є і більше піддаєтья логічному поясненню.
    Думка розумної людини завжди приймається після зважування обох сторін, а дурний - вперто вірить тільки в одне - в те, що йому вигідно.

    Хто цікавиться - той в перевазі! Я бажаю тобі успіху!
     
  2. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Якщо не впевнений в інформації то не приймай рішення і не давай крментарів, і тим більше не розповсюджуй неперевіренної інформації Неперевіренна інформація - може бути брехнею. і подумай як називається людина що розпосюджує брехню. Брехня у воєнний час називається дезінформацією і трактується як воєнний злочин, а людина яка розповсюджує дезінформацію називається воєнним злочинцем. А Україна зараз дефакто у стані війни з росією. Тут люди - учасники подій і бачили все своїми очами і мають саму достовірну інформацію
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    ну не повний, але підозрюю, що бардак.
    та хоть сьогодні! Ціна питання?
    на П.-П.З хіба що самоорганізовані загони створюються, які в процесі своєї діяльності "заробляють", або ж фінансуються кимось виходячи з вигоди другої сторони.
    Не знаю де сказано, і чи взагалі сказано, але заохочення повинно бути, навіть не "повинно", воно "Є!". Якщо полахматити інет, то є достатньо інфи, скільки і за що, помімо грошового забезпечення, доплачували в ході бойових дій. Навіть в 2-гу світову війну.
    [​IMG]
    для прикладу ссилочка: http://tort.blog.ru/113972931.html
    В руки зброї одразу ніхто не дасть, попередньо проведуть з такими людьми заняття з відповідної програми чи спеціалізації в скороченій формі, щоби нагадати ну і на крайняк навчити. Такі собі скорочені курси, де вчать по суті, тіпа льотчиків "взльот-посадка" і все.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    Кажу ж, що проведуть крешкурси і вйо на поле з каскою і калашом..
    Відносно мотивації - то в період кризи з тим туго, тому найраща мотивація - це "самовнушение", яке будуть на тих курсах робити! :hang1::hang1::hang1:

    Японських камікадзе так вчили.. правда до пунктів посадка їх недовчили і тому прийшлось собою жертвувати.. (
     
    Останнє редагування: 10 бер 2014
  5. Bosh

    Bosh Місцевий

    Авто:
    VW B3 2.0 9A був
    VW B5 1.6 AHL був
    Клубна карта:
    000039
    Відкрив і я свій військовий квиток: ВОС 021200 “Бойове застосування та управління діями військових частин високомобільних десантних військ та Сил спеціальних операцій”.
    Готовий стати в стрій Української Армії (підготовку пройшов, зі зброєю на "ТИ"). Слава Україні, Слава ВДВ !:drinks:
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    отут вірогідність більша....
     
  7. Vexler

    Vexler Аксакал

    Авто:
    Smart ForTwo, VW Golf2 1.8RP `91 white був
    Гоблін відпрацьовує гроші путіна...треба йому ще батл з Киселёв Д. зробити))) Сам живе в задниці (росія), розказує маразм і корчить з себе генія. на 8 хвилині вже знудило ту галіматью слухати..

    Коли народ щось сам обирає, москалики одразу це називають "государственний переворот" та "ето незаконна" ..чого вартує цитата, що після Ющенка "наступила свобода и прочий бред")))) Вони не знали і не знають, що таке свобода, а розказують свій маразм. Росіяни самі незнають чого на вибори ходять, й так путін буде президентом. Втрачена нація рабів.....
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    Там суть в тому, що те, що відбулось на майдані - насправді битва між олігархічними кланами. Аля Даунбас в ролі Вітьки старшого проти Юльки з Дніпра. Якщо добре подумати, то скоріш за все Юлька, даючись себе посадити в ізоляцію, розраховувала на короткий термін перебування.
    Це підтверджує те, що її дочка перевтілилась в бізнес вумер і колесила по світу, пропонуючи всім вступитись за її мамочку перед підписанням угоди про асоц. з ЄС. До останнього була вимога звільнити Юлічку взамін на Угоду. Коли стало ясно, що угоду НЕ підпишуть - ця вимога і інтерес впринципі відпали самі по собі.

    Тепер дивимось з іншого ракурсу на "Неї". Вона сидить і ще по-теорії дооовго повинна сидіти, план виходу взамін на асоціацію - провалений. Перспектив вийти на волю - немає (дивимось на голову Юкоса, Ходорковського, який за конфлікт з Путіним просидів 8 років)
    Треба щось робити. Що робити? Майдан робити і валити клан Януковича and Co.

    Тепер дивимось на Януковича and Co. З логічної точки зору, що їм потрібно весь чей час? Правильно, спокій в державі, щоб далі собі дерибанити. Тепер ключове запитання. Невже хтось справді вірить, що саме Янукович при всіх цих розкладах давав команди бити студентів, розганяти майдан і стріляти людей?? Невже його група настільки дурна, щоб нерозуміти що це приведе на майдан ще більше людей. Зовсім так не думаю!

    Тепер дивимось на сторонні події аля Булгаков, Чорновол, Луценко і т.д. Це все більше схоже на підкидання дров у багаття, а не на гасіння пожежі Януковичем. Я не кажу, що так є, просто зважуючи факти і розповіді вищезгаданих осіб - брєд заставляє задуматись у протилежному.

    Тепер майдан досяг свого - скинув короля і тут ж, за кілька годин ми бачимо її, всерівно що на каблуках, з косою і в інвалідному візку, ми чуємо її брєд на сцені. За кілька днів - вона вже в парламенті при вирішенні ключових державних питань. Ще за пару днів - вона колесить по світу і зустрічається із світовими лідерами. Питання - а хто вона на даний момент в політичному колі така?

    Дивимось на Крим. Невже багато хто справді вірить, що війська ввелись в Крим з бухти-барахти? От сьогодні захотів, завтра ввів?
    Я не військовий, я в іншій опері, але думаю, що таку операцію треба планувати як мінімум пів року. Тепер питання, а чому ніхто нікуди не втручається. Чому куля-в-лоб не виступає в криму на мітингах за цілісність держави? А правильно, тому що скоріш за все із новою політичною в.о. владою в країні вже домовились про невтручання, а штати росія візьме на себе. Це війна за кулісами, матриця, яку бачуть тільки ті, хто всім керує..

    Ось такі-то роздуми мої...

    P.S.: доречі, а злапали вже беркутівців, снайперів і розкрадачів держ майна? Ні. А чому? А тому!
    Доречі, а хтось говорить про вседержавну конфіскацію майна сумнівного походження? Ні! А чому? А тому!
    Чому всі речі, які виходять за межі матриці описують провокацією? А тому!
    А чому громадське зараз ТІЛЬКИ про Крим показує? Проблем більше немає? Є! Дуржбюджет пустий, 0!
    А де купа людей, які після майдану виступали за люстру і проти Юльки? А нема!

    Вітання всім хто це дочитав до кінця :hi:
    Ну і на кінець СЛАВА СОМАЛЛІ ЕНТ. і ПАШІ ПИЛОСОСУ!
     
    Останнє редагування: 10 бер 2014
  9. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    хто то такий?
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    зліва
    [​IMG]
     
  11. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    теж готовий
    [​IMG]
    Буду не один, зі мною мої поплічники :yahoo::
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    Не в образу сказано, але спортом займатись не пробував ? :shok:
     
  13. Rules

    Rules Аксакал

    Авто:
    Passat B4 2.0AGG
    Lanos 1.5
    Forester SH TURBO
    Клубна карта:
    000097
    себе покажи
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    я в крим не готовий їхати )
     
  15. baksius

    baksius Місцевий

    Авто:
    Vw Golf4 2001 1.6AVU МКП;
    Для Sebastian del Maar
    Незважаючи на твої бредові дописи, я все думав що ти адекватна людина.
    Но прочитавши цю тему: Я б тебе , сука , роздер. ти як незнаєш хто зробив революцію і за які гроші то мовчи. Таким як тобі залили мозг дезінформацією і Кум правий.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Serh

    Serh Active Member

    Авто:
    VW Golf 2 1.6 TD 1991 р.
    Sebastian del Maar, розуміючи з того яке ви вказали місто в якому проживаєте ви не постійно в Україні, а можливо і дуже малий час пребуваєте. Відслідковуєте теперішні події чисто з інтернет і тв. Всі новини треба було бачити на майдані, або якщо хочете охопити "УСІ" сторони потрібно було б крім майдану з*їздити на мітинг в Харкові, анонсовані Допою і Гепою, картина зовсім протилежна. Ви теж піддалися на речі типу всесвітнього заколоту чи ще щось такого, вас теж свого роду зомбують такі як цей Гоблін. Я вам скажу, що люди із самооборони чи правого сектору не такі вже й підготовлені. З лижними масками, дерев*яними кийками, і дерев*яними щитами, таку амуніцію ви і собі моглиб зробити за 30 хв.
    Гроші давали не тільки прості люди це зрозуміло, масштаби буле величезні. Але підготовка, підготовка тих самих бійців була на рівні потренувалися 2 рази. Люди захотіли не бути рабами, вони вийшли. Світ розвивається такими подіями, якби не було протистоянь ми з вами поклонялисяб королям в середньовіччі. Кожен оцінює події для себе, ви активно нав*язуєте свою думку. В подальшому суперечити немає сенсу, тема була про призов, а ви закрутили про те чи стоїть іти. Звичайно що стоїть, треба захищати своїх жінок, дівчат, дітей. Сьогодні Крим, взавтра Херсон і т.д. Ви з презирством ставитеся до тих людей які будуть відстоювати свою громадянську позицію. Звичайно, що простіше прогнутися перед ситуацією, але це вже питання безпеки, своєї перш за все. Люди які записуються добровольцями вони не їдуть захищати Сомалі чи ще якусь іншу країну, вони захищатимуть свою Україну. Як можна взагалі казати, що треба добре подумати щоб іти захищати свою країну?
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Rules

    Rules Аксакал

    Авто:
    Passat B4 2.0AGG
    Lanos 1.5
    Forester SH TURBO
    Клубна карта:
    000097
    простіше як щур втікти закордон і звідти проводити свою словесну дефекацію на форуми
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. baksius

    baksius Місцевий

    Авто:
    Vw Golf4 2001 1.6AVU МКП;
    Та йому насрати, він сидить за бугром дивиться гоблінські канали і рахує що він проінформований і всьо знає.
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Bosh

    Bosh Місцевий

    Авто:
    VW B3 2.0 9A був
    VW B5 1.6 AHL був
    Клубна карта:
    000039
    хороша СВД-шка :cool:
     
  20. Bodyn

    Bodyn Місцевий

    Авто:
    AUDI 80 Б4 2.0MI
    Та не реагуйте на нього, то ж БОТ, відіграэ роль того ж тітушки, тільки в цій групі він піднімаэ рейтинги, і створюе конфлікти...
     
    • Подобається Подобається x 1

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)