Кому приходила повістка з Военкомату?

Тема у розділі 'Простофорум', створена користувачем Bodyn, 9 бер 2014.

  1. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Добре, вияснили, що за Сихів воювати пасує. І доки простягається на Схід територія, за яку особисто ти готовий воювати? Де, на твою думку, треба звести бетонну стіну, за якою живуть неправильні етнічні групи, які моляться неправильним богам? :)
     
  2. Green

    Green Місцевий

    Авто:
    Golf Mk2
    Стіну треба збудувати навколо Верховної Ради, і в той момент, коли буде доповідати кабмін і будуть заслуховувати доповідь президента.
     
  3. exalto

    exalto Місцевий

    Авто:
    VW Passat B5 99" 1.8 20V (ARG), 5МКПП
    Клубна карта:
    000085
    Я чув таку історію (вона десь в неті описана навіть є). Співробітниці коліжанка, безвоздмездно надала свою квартиру (яку вона до того часу здавала в оренду) нібито біженцям зі сходу для прожиття по своїй волі, і через три дні вирішила навідатись подивитись як людям живеться ... двері були закриті (нікого не було вдома) ну ключ вона звичайно мала так як це її квартира ... відкрила двері і випадково чи ні вона прочитала на комп"ютері переписку "біженців" зі своїми земляками .. зміст переписки приблизно такий -біженці запрошували приїжати до Львова своїх земляків, пишуть їм, що тут люди дають квартири, їсти, інтернет є, і взагалі вони думали як-би то як-то кажуть розвести жінку на ту квартиру. Ця жінка, що здавала квартиру, ще їм купила квитки на поїзд до Вінниці за власний кошт (ці біженці там мали якихось знайомих чи родичів). Я розумію, що всіх під одну планку рівняти не порядно, але це мені нагадує один шкільний анегдот " Я йому олівці, я йому фламастери, а він пише тато - х*й".
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. електрик

    електрик Active Member

    Авто:
    golf 2
    Думаю в тій ситуації без "товаришів" з ФСБ не обійшлося. Тут принцип одна баба іншій сказала. ніхто того не бачив а всі у те вірять і говорять. Щоб люди не допомагали людям переселенцям із сходу. Хоча думку про чоловіків підтримую
     
  5. Bodyn

    Bodyn Місцевий

    Авто:
    AUDI 80 Б4 2.0MI
    То всьо фігня, скажіть ліпше чи буде держава годувати мою однорічну дитину і жінку?! це в тому випадку якшо я захочу йти на танки в трусах і з вилами!
     
  6. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    Так, буде сухими кукурудзяними паличками!
     
  7. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    100%. Історія запущена по форумах і з кожним переказом доповнюється все новими подробицями

    galaxy SIII
     
  8. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    якщо держава кличе, я вважаю, треба йти. Це війна і це обов'язок кожного чоловіка. Інше питання що держава часом не зовсім адекватно поводиться. Дуже багато випадків, що добровольців з підготовкою, з бойовим чи миротворчим досвідом тупо не беруть, а фермерів і ботанів всяких які не те шо не служили, а навіть на воєнку не ходиди, тягають. Таке враження, що військомати вирішили підкосити капусти на тій хвилі

    galaxy SIII
     
  9. exalto

    exalto Місцевий

    Авто:
    VW Passat B5 99" 1.8 20V (ARG), 5МКПП
    Клубна карта:
    000085
    я цей приклад написав не тому, щоб люди не допомагали українцям зі Сходу, а для інформації, що в любій ситуації є корисливі люди, чи це такий випадок з житлом чи з бронежелетами. Якщо ми не будемо один одному допомагати, то ніяка Європа чи США зі своїми санкціями нам не допоможе.
     
  10. Rules

    Rules Аксакал

    Авто:
    Passat B4 2.0AGG
    Lanos 1.5
    Forester SH TURBO
    Клубна карта:
    000097
    Якщо аж так не хочеш\не можеш іти, то рішення дуже просте - терміново переїжджай на іншу хату (кудись, де не прописаний). В такому випадку, попадеш максимум на пару сотень гривень адмін штрафу, якщо доведуть
     
  11. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Хєрньою страдаєте і соплі жуєте. Я би їхав на схід заищати Україну полюбому. Тіки не служив і не придатний. На жаль чи на щастя.
    Я би не проти бути зараз там і захищати якби призвали.
    Це свідомий крок.
    А починати тут хто за кого має захищатися, кому кого шкода... Всім шкода всіх. У всіх сім"ї, діти, мами, сини... Так було і буде завжди. Будем соплі жувати завтра всі в партизанку тут будем гратися і думати як в 32-33му кусок хліба заховати від окупаційного режимую.

    А влада само собою шо ніхєра не робить. І стіну і кордон давно треба вже було збудувати. Але це вже питання політичне, яке ЗАБОРОНЕНЕ на форумі, а не особистої свідомості. І так я патріот своєї країни, хоч народився в Росії, думаю російською і регулярно спілкуюся російською.
     
  12. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    так, ми вже загубили "нить повествования".
    Все гуд, ми українці, ми із Заходу їдемо на вернякову смерть на Схід, ми добрі, ми допомагаєм біженцям, і т. д. Але основна суть, основне, що мене вкурVило, основна проблема (на мій погляд) - чого здорові і нормальні мужики, як бики рослі - тікають за своїми спідницями зі Сходу? Ганьба, ні честі ні хвали! Хай лишаються там і воюють також, а ні - то в Рассею хай петляють. А то получається, що накосячити було кому, допустити безлад було кому, а коли запахло паленим волосям з проміжності, так одразу почали ласти згортати до Бендер, в логово "нацистів"......
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Rules

    Rules Аксакал

    Авто:
    Passat B4 2.0AGG
    Lanos 1.5
    Forester SH TURBO
    Клубна карта:
    000097
    все дуже просто. вони просто совки без роду і племені, які ненавидять Україну, але живуть тут
     
  14. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Є ще третій шлях (і не останній) - поїхати відпочивати. А на рахунок пожити - то не ти перший і не ти останній. В українців є хороше прислівя - всюди добре а в дома найкраще. Тільки от треба визначитись де є той дім - бо так можна без дому залишитись. В СеРеСеРі людина без дому називалась БОМж.
    Мені от цікаво -як завтра на німців нападуть французи ти підеш захищати німців - на 100% впевнений що ні - втікнеш в Україну, або ще кудись. Є такі люди, а є люди які спеціально вертаються в Україну добровільно і ідуть воювати на Схід. кожен сам вибирає хто він є.
    [/quote]
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Так ВР то зформували ми, а не марсіани - то що навколо самих себе будем стіну будувати. Нажаль якось зіпсувала нас система за тих 23 роки, а можливо так іде навчання як слід не робити
     
  16. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    :yahoo::yahoo::yahoo:
    А тоді, понЄслась......гуляй рука балдЄй пісюн. :crazy:
    нафіга нам влада, нафіга нам керовніки????.... :cool: :yes: Будем жити тоді, як самопроголошенці, або ще краще, як племена в ПАР, або, як варіант нас захоплять ті кому не лінь і будемо колонією.
     
  17. Green

    Green Місцевий

    Авто:
    Golf Mk2
    А що ? Долбені з ВР, КМ, АП і президент Порошенко тебе влаштовують ?
    Бо мене - ні !
    Де б...ядь нові обличчя? Де очищення, де люстрація ? Що твориться в МО ?
     
  18. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    вагаюсь дати відповідь :bye2: Хіба, що через де-який час, коли будуть зрушення (позитивні, негативні).
    Для того й існує таєнство голосування, хтось задоволений, а хтось ні. Розумію!
    на мою думку, все залежить від народу.
    до поки будуть генерали (совкові вихідці), доти і буде продовжуватись та вся фігня.
     
  19. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    Це зазвичай до пори до часу, до поки кулі над вухами не засвистять і труп вбитого при тобі товариша не побачиш, тоді бажання відразу відпаде!
    Будь реалістом, а не хвальком!
     
  20. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    Ладно, лишіться того ровера, хто сильно розумний або релігійний фанатик - хай собі мовчки туди їде. Будемо всі молитися за нього!

    Ось на завершення дискусії класне відео:
    http://www.youtube.com/watch?v=HWOANXNGrZc#t=422

    Див. з 7:00
     
    Останнє редагування: 23 чер 2014

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)