Купівля Шкоди Октавії

Тема у розділі 'Skoda', створена користувачем serg9, 24 гру 2007.

  1. serg9

    serg9 Місцевий

    Авто:
    VW Passat B4 2E 1994
    Один мій знайомий має намір продавати Шкоду Октавію 2-х річну, пробіг 48 т.км., мотор 1,6, вона ішла по акції з кондиціонером. хоче 18 тис. баксів. Яка ваша думка, чи вартує ця машина цих грошей і чи взагалі вона варта уваги.
     
  2. Rostyk

    Rostyk Місцевий

    Авто:
    Passat B5 1,9 TDI
    Клубна карта:
    000030
    Відповідь: Купівля Шкоди Октавії

    Думаю, як на 1.6 дорого навіть з таким пробігом і комплектацією. За ті гроші можна купити А6 або ПасатВ5...

    Додано через 39 секунд
    правда рік буде не 2005 але думаю не пошкодуєш...
     
  3. serg9

    serg9 Місцевий

    Авто:
    VW Passat B4 2E 1994
    Відповідь: Купівля Шкоди Октавії

    І Я так думаю. Недавно ще один знайомий продавав Пасата В5 з останніх випусків з таким же пробігом, бензин 1,8, але повнейший фарш, то хотів 22 тисячі. а це октавія з чи ненайгіршим мотором.
     
  4. Rostyk

    Rostyk Місцевий

    Авто:
    Passat B5 1,9 TDI
    Клубна карта:
    000030
    Відповідь: Купівля Шкоди Октавії

    Я теж вибирав між Шкодою і Пасатом. Потім мав можливість проїхатись в шкоді 2004 року і Пасаті 1998. пасат був переконливішим...
     
  5. peGas

    peGas Аксакал

    Авто:
    Peugeot 307 2.0 XS '05
    Клубна карта:
    000008
    Відповідь: Купівля Шкоди Октавії

    Официальный поставщик автомобилей марки Skoda компания «Еврокар» с ноября текущего года снизила цены на весь модельный ряд. Это стало возможным благодаря решению перейти к долларовому эквиваленту формирования цен. Во всей дилерской сети Skoda в Украине установлены цены, которые позволяют приобрести автомобиль с выгодой от 7 до 15 процентов.
    Сколько СТОИТ приобрести автомобиль в декабре? Обзор акций - автосалон Презентованная в этом году модель Skoda Fabia New сегодня доступна по цене от 13 750 долларов. На модель Skoda Octavia Tour, которую покупатели ценят за качество и надежность в эксплуатации установлена цена от 18 650 долларов.
    Автомобиль Octavia Tour с пакетом «5+», в который входит кондиционер, омыватель и очиститель заднего стекла, противотуманные фары, стоит теперь 19 650 долларов.
     
  6. Scirocco GTi

    Scirocco GTi Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 1,8i 1986 р.в. EW 112 л.с. 5ст КПП, VW Scirocco 1,8i 1984 р.в. DX ? л.с. 5ст КПП
    Відповідь: Купівля Шкоди Октавії

    Різниця у 1500 уо думаю невелика, щоб узяти ПОВНІСТЮ нову машину!
     
  7. serg9

    serg9 Місцевий

    Авто:
    VW Passat B4 2E 1994
    Відповідь: Купівля Шкоди Октавії

    Абсолютно згідний з Вами. Правда там теперішній власник робить акцент на те, що додай ще десь 300 у.о. за колір+1,5 % + постановка на облік. Також в машині поставлена музика, сигналізація, мульт-т-лок, і є 2 комплекти резини з дисками (стальні). але незважаючи на це я вважаю цю пропозицію невигідною. Тай сама машина не найкраща, зокрема мотор.
     
  8. Solaris

    Solaris Аксакал

    Авто:
    VW Golf Mk2 RF->9A H&R -40-100
    Відповідь: Купівля Шкоди Октавії

    після двох кубів всі соки з того мотора тиснути будеш :)
    я би брав нову тимбільше різниця мінімальна і береш шо хочеш зокрема колір.. з 1,6 той кондиціонер хіба на світофорах включати :haha:)))
     
  9. McAr

    McAr Місцевий

    Авто:
    Audi B4 2.6 Quattro
    Клубна карта:
    000406
    Відповідь: Купівля Шкоди Октавії

    Підіть і купіть, я вже був, ті авто, що на показ типу вже продано, а з Нового Року ціна росте на 25%, Мітсубісі на Лансера Х вже підняли, без проблем тоді був Лачеті з автоматом за 9500уо.Думаю на Октавію ціна нормальна, але краще докласти 2-3 тис і дочекатися нової машини.
     
  10. BaNdeRa

    BaNdeRa Active Member

    Авто:
    VW Golf III 1.6 1994
    Клубна карта:
    000487
    Відповідь: Купівля Шкоди Октавії

    Коли то було?
     
  11. McAr

    McAr Місцевий

    Авто:
    Audi B4 2.6 Quattro
    Клубна карта:
    000406
    Відповідь: Купівля Шкоди Октавії

    Механічно пропустив одиничку- поправка 19 500$, точна дата-18 12 2007
     
  12. slipknot

    slipknot Active Member

    Авто:
    Chevrolet Lacetti 1.6 H / BMW k 1200s
    Не бери 1.6 , посади 5 чел в машину и проедься , ты все поймешь , надо 3.5 тыс об мин чтобы тронуться только про обгоны и подьемы с кондеем я просто уже молчу !
     
  13. misha

    misha Початківець

    Авто:
    Октавія 2.0 2003р газ-пропан
    Машинка:good:А знайомий твій щирий українець!Вона нова коштує 16 штук!:D
     
  14. misha

    misha Початківець

    Авто:
    Октавія 2.0 2003р газ-пропан
    Таке враження шо люди машини купують для гонок!А те шо з бака вона буде "тиснути"-пофіг!По львівських дорогах тільки ганяти...Пропоную тестувати тачки з великими обємами двигуна по Городоцькій вниз,з заносом на ручніку біля церкви Анни,потім вверх по Шевченка...фініш-переїзд в Рясному в час пік!
     
  15. нанаєць

    нанаєць Active Member

    Авто:
    VW Vento 1.8 ABS
    Клубна карта:
    000076
    дана тема 2007року!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
     
  16. misha

    misha Початківець

    Авто:
    Октавія 2.0 2003р газ-пропан
    http://www.kievskoda.com/p_price.html База від 16.100,ну хай вийде тих 18 з усім,навіть з пахнючкою...Але не 18 штук за 2-ох річну машину:nea:
     
  17. RaZoR

    RaZoR No Smoke No Power Diesel

    Авто:
    A6 С5 Avant Quattro (AKE)2002p була)
    A4 B6 Avant (AVF)2004p Ше є!!
    A6 C4 Avant (AEL) 1996p була
    VW G4 (BCA)2003p також був
    Зверни увагу шо перший пост даної теми був
    і RosTar каже тобі про те саме!
     
  18. misha

    misha Початківець

    Авто:
    Октавія 2.0 2003р газ-пропан
    Упс...Зачитався...:mocking:
     
  19. DEMO

    DEMO Місцевий

    Авто:
    Kia Cerato 2.0 EX АКПП
    Клубна карта:
    000045
    народ намірився я брати шкоду Октавію не підкажете де можна зробити передпродажні перевірки такі як:
    1) Стан мотора\турбіни
    2) Кузов (геометрія)
    3) Електроніка

    бажано все в одному місці і в межах Львова (соррі Олег М. але не поїде людина в Городок)

    Дзвонив на "Галант Авто" тьотка з відверто роздратованим голосом сказала шо відносно мотора моториста в них нема а інакше вона не уявляє як то зробити. Геометрію вони можуть зробити методом роблення сходу-розвалу а про інакше вона не чула про електроніку я вже не питав бо небачив сенсу.
     
    Останнє редагування: 9 бер 2010
  20. rusmaks

    rusmaks Місцевий

    Авто:
    VW T5 1,9 TDI, Golf II 1,6TD JR '84, Passat B4 1,9TDI 1Z '96 - був
    Клубна карта:
    000065
    А може є сенс поїхати на шкода-сервіс і там поговорити
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)