Львів-Київ. Пацани міряються піськами :)

Тема у розділі 'Колектор', створена користувачем Олег М., 5 кві 2007.

  1. Pioneer

    Pioneer Місцевий

    Авто:
    Колись був Passat B5 1.9 TDI 123к.с., Hameleon metalic blue, DLS audio acoustic, Start Tuning...
    Клубна карта:
    000055
    Відповідь: Львів, зустрічай Кориду!

    Мені пофіг шо ви думаєте я кажу як є, моя баба живе в Радехові 70 км. від Львова і от коли мене почався приступ апендециту що срочно треба було в лікарнь то тато тих 70км. рівно за 25 хв. проїхав!!!!!!!!!!!:evil: :evil: :evil: І нетреба тут писати всяке якшо ви неможе за такий час проїхати то неозначає шо іншим то непідсилу!!!!! Я розумію шо в то складно віриться але то факт!!!
     
  2. peGas

    peGas Аксакал

    Авто:
    Peugeot 307 2.0 XS '05
    Клубна карта:
    000008
    Відповідь: Львів, зустрічай Кориду!

    пол піонер не бреше, якшо 550 і 3,5 год то грубоговоря за 1 год проїдеш 160 км, типу середня буде 160, ну якош гнати біля 200 то це цілком реально з точки зору математики
    все залежить від доріг (від кількості полос) і машин які їдуть
    Але треба врахувати той факт шо можна класно втомитися, а в ночі дорага не освітлена тому це дуже небезпесно
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Pioneer

    Pioneer Місцевий

    Авто:
    Колись був Passat B5 1.9 TDI 123к.с., Hameleon metalic blue, DLS audio acoustic, Start Tuning...
    Клубна карта:
    000055
    Відповідь: Львів, зустрічай Кориду!

    Дякую!!!:mrgreen: Ріспект тобі чуваг, хоть одна людина стала на мій бік, от тільки ща спитаю в батька чи то вони в день чи вночі їхали!!!:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
     
  4. Pol

    Pol Super Moderator

    Авто:
    VW POLO ClassiC 1.6 98 (1F)
    :tongue: і чи вони і чи їхали!:lol:

    давай краще створим тему про ...
    а адмін нехай тут повитирає багато наших балачок.
     
  5. Pol

    Pol Super Moderator

    Авто:
    VW POLO ClassiC 1.6 98 (1F)
    Відповідь: Львів-Київ. Пацани міряються піськами :)

    народ ану скажіть хтось яка максимальна швидкість пасата В3 з наприклад мотором 2.0
     
  6. Бейліс

    Бейліс Місцевий

    Авто:
    BMW 320I M50 Vanos 96р.
    Та ти незлися!
    Зрозумій "пегаса", він просто ніколи так далеко неїздив, то і незнає, де йому до київа, якщо ще
    до катерини не доїзджав!

    незнаю яка в пасата, а я їхав на голфі "тревела", коли він ще був мій то я їхав 198!
     
  7. peGas

    peGas Аксакал

    Авто:
    Peugeot 307 2.0 XS '05
    Клубна карта:
    000008
    то вже не їдеш то летиш



    скіки ти мене ше будеш підколювати за ту катерину?????????????:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

    і як відчуття? і де ти таку гарну дорогу найшов?
    не забувай шо спідометр трохи прибріхує на таких швидкостях
     
  8. Бейліс

    Бейліс Місцевий

    Авто:
    BMW 320I M50 Vanos 96р.
    Відповідь: Львів-Київ. Пацани міряються піськами :)

    дорога це обїздна як їхати на метро по і спускатися з моста, і спідометер прибріхеє в більшу сторону, бо колеса стояли 15, відчутя супер, от візьми і попробуй!
     
  9. peGas

    peGas Аксакал

    Авто:
    Peugeot 307 2.0 XS '05
    Клубна карта:
    000008
    Відповідь: Львів-Київ. Пацани міряються піськами :)

    в мене максималка 150 :oops: :oops: :oops: :oops:
     
  10. Geremy

    Geremy Active Member

    Авто:
    Golf Plus 1.6 - більше в дружини, Skoda Octavia 1.9 TDI (2005 р.в.) - службовий....
    Відповідь: Львів-Київ. Пацани міряються піськами :)

    В мене по спідометру від хати до хати вроді 536 км...
    На сірку коли гнав на Київ, дуже поспішали, тримав орієнтовно 160-180 де-не-де більше, доїхали за 4 години (+/- 10 хв)...
    На Патяті як правило виходило біля 4,5-5 годин, при крейсерській 120-130...
    Тепер на Гольфі 1.4 при крейсерській 110 - виходить 5.5 годин...
    Чув що є люди що за 3.5 годин доїжджають... Але на очі не бачив...
     
  11. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Львів-Київ. Пацани міряються піськами :)

    В нас з Сірком рекорд Львів-Київ 3 години 46 хвилин. Заправлявся 1 раз і 2 рази зупинявся на вимогу міліції (ненадовго, дав 10-ку і повний газ). Я знаю, що це таке, тому заявляю всім, що цей показник на Пасаті є нереальним. Як і нереальні розповіді про 3:15 чи 3:25. Знаю, що спортсмени на лансері Ево VII ставили рекорд в 3:32. ДАІ була попереджена на всій трасі. Тому прошу не п..ти про знайомих, кумів ітд, так само негарно говорити про +\- 10 чи 20 хв. При таких показниках +\- 2 хвилини означають величезний ризик і пару десятків грам поту :). Які би не були вміння водія, 3:15 - це нереально!

    В таких речах не так важлива максималка, як динаміка гальмування і розгону, утримування поворотів та завантаження траси. Інші фактори - другорядні.

    P.S. Я їздив по тій трасі практично щомісяця вже майже 2 роки, знаю кожен поворот, кожну яму, кожне кпп, тому в мене такий високий показник. І тут справа не в тому чи я вірю чи ні, справа в неможливості викладених вище результатів.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Pioneer

    Pioneer Місцевий

    Авто:
    Колись був Passat B5 1.9 TDI 123к.с., Hameleon metalic blue, DLS audio acoustic, Start Tuning...
    Клубна карта:
    000055
    Відповідь: Львів-Київ. Пацани міряються піськами :)

    Ще раз повторюю це правда!!! Я некажу що досекундно 3.5 може 3.51 або 3.45 чи 3.49. але я заокруглив і кажу 3.5, і ше ви може неправильно зрозуміли 3.5 то не 3год. споловиною, а 3год. 50 хв. і це реально зупинок неробили макс. швидкість 200км. більше неїхав Пассат Б3 1.9 ТД!!! На Б5 з татом найбільши їхали 208 +-!!!!!!!! Сам найбільше їхав 180!!! В німеччені на автобані Мерседесом спрінтером довгий підвищений 3.0 ЦДІ 180 летіли!!!! І нетреба далі продовжувати що 3год. 50хв. це нереально до Києва це все реально просто ви неможете за такий час заїхати от і пишете що це анріал!!! І нетреба писати що сірко може а пассат нє!!!!!!! То що він дизель то неозначає що він додупи!!! І взагалі ношо ті всі дописи, виж всі мене обсираєте тільки щерез те що я самий молодший тут на форумі!!!!!!!!!:-(
     
  13. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Відповідь: Львів-Київ. Пацани міряються піськами :)

    Я вірю нижче никладеному Оресту Скіроко.
    Повірте що та людина катається часто і знає всі повороти, ями і КПП + до того має Сірка і тисне ним.
    Я не можу сказати чи сам зміг би доперти так швидко. але Пасатом думаю це не реально + динаміка машини впливає + активність тормозної системи, техніка входжень в повороти + зустрічні машини.
    Думаю хто не хто але Оресту я вірю.
    моя думка 3-15 до 3-30 то повний звіздєц по часу
    справді треба врахувати математику, якщо бачу що середня шв складає 190 км на год, то які мають бути пікові швидкості на прямих... 240-265 км/год? бо рано чи пізно якась фура затормозить і збавиш до 70 км/год.
     
  14. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Львів-Київ. Пацани міряються піськами :)

    Піду я у садочок, наїмся червячків :)

    Народ, признавайтеся хто обісрав піонера, ато я шось пропустив

    По темі. Реально нема там ніяких 600 км. На виїзді з Києва бачив вказівник Львів-531.
     
  15. Geremy

    Geremy Active Member

    Авто:
    Golf Plus 1.6 - більше в дружини, Skoda Octavia 1.9 TDI (2005 р.в.) - службовий....
    Відповідь: Львів-Київ. Пацани міряються піськами :)

    Кажу +/- 10 хв, тому що було давно (1999 рік), і зараз точно не пригадаю :sad:
    Виїжджали десь біля 4-ї ранку (хвилин не запамятовував, спати хотів) здається в суботу, о 8-й були вже в Києві на місці (Хрещатику)!!. Баку нам вистачило (середній росхід був 8 з лишнім літра).
    На свому колишньому дизельному Патяті - справді - маю сумніви що за стільки б доїхав...

    2 Pioneer
    Без образ - не комплексуй.
    Хоча максималізм прослідковується!
     
  16. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Львів-Київ. Пацани міряються піськами :)


    Друже, не парся, ніхто не каже що пасат "додупи". Це добра машина, в первних речах краща від інших. Є речі, в яких він гірший, а є в яких кращий від сірка. На те і в VW є багато моделей. Просто в таких випадках роль грає роль вага машини (від чого залежить і швидкість проходження повороту і швидкість розгону, скажімо, до 200 кмг і динаміка гальмування) а також вертикальний центр ваги (що забезпечує менші повздовжні та поперечні крени). 4 години для цієї машини є реальні. Я кажу, що 3,5 (в розумінні три з половиною) є нереально. На майбутнє тобі варто знати, що 3 години 50 хв прийнято позначати як "3:50" а не як три цілих п'ять десятих, що в позначенні часу означає 3 години 30 хвилин.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. CAT

    CAT Місцевий

    Авто:
    GTI mk6, GTI mk1, Golf mk1
    Відповідь: Львів-Київ. Пацани міряються піськами :)

    Орест я не казав шо то мій кум чи ше там хтось проїхав за 3:14
    Ось тобі цитата з форуму Тюнінг Клубу яку написав Андре (3000 GT):

    "Але так, щоб нікого не образити скажу так:
    Ростоцькі (Батько і син) на ралійному автомобілі заїхали від знаку Львів до знаку Київ за 3 год 39 хв 16 сек. При чому у них були одометри, спортивний автомобіль і спортивне паливо. Їх чекали подорозі, в домовленому місці на дозаправку. (Пітстопну)

    А мені вдалось цей рекорд побити на своєму автомобілі, при чому, на спор, на гроші. В Києві мене вже чекали, менти були попередженні, я виїхав в 2 ночі а приїхав 15-ть по п'ятій... В цьому всьому дійстві приймало щонайменш 30 чоловік участі, враховуючи ментів.
    Мій час склав 3.14.42. При чому я їхав з Києва у Львів а не навпаки, а це важче (томущо в такому режимі дуже змучуєшся а після Рівного по дорозі до Львова дорога відсутня!) Максималка була більше 295 км/год. При чому в мене спортивний автомобіль, який крім того, що динамічно розганяється так само різко і гальмує, це не 140-вий Мерс, який щоб зупинити треба півкілометра. Саме з Рівного до Львова я набив 18 гуль на колесах, після чого ту гуму просто викинув.
    Дозаправлявся я повний бак і мені пішло на цей шлях 156 літрів 98-ї бензини, причому на заправці де я заправлявся мене теж чекали і теж уже з пістолетом за кермом. По дорозі я не викурив жодної цигарки, випив трішки мінералки, дуже потів. Я мав штурмана, котрий уважно слідкував за дорогою, признаюсь чесно, були такі випадки, що якби він невчасно щось мені викрикнув, я б злетів з траси і хтозна чи щось би тут зараз писав. Крім того всього на моїй машині було вчіплено додаткові 200 Ватні противотуманки. На дозаправці теж доливали повний бачок склоомивача, бо мух табив стільки, що на передньому бампері і краю капота майже не було видно рідної фарби.
    Був один випадок коли я проїхав 3,6 км по зустрічній двохполосці. Цей випадок я запам'ятав на все життя. Далі не буду вдаватися в подробиці. Такшо тренуйтесь і не меліть фантазій... "

    вірити тому чи нє вже справа кожного з вас, але машина та реально їде і явно краще за стокові еволюшини чи субари
     
  18. Geremy

    Geremy Active Member

    Авто:
    Golf Plus 1.6 - більше в дружини, Skoda Octavia 1.9 TDI (2005 р.в.) - службовий....
    Відповідь: Львів-Київ. Пацани міряються піськами :)

    пздц....
    No further comments...
     
  19. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Львів-Київ. Пацани міряються піськами :)

    Блін, цікава тема почалася :) Колектор рулить :)

    Та я тебе і не звинувачував... 8)

    Тільки чомусь його на 402 метри стокові субари обганяють...

    Читав це давно, але є багато людей, які стверджують, що насправді це не так... Я не кажу, о вони праві, але вже досить багато людей вказують на те, що Андрій інколи переборщує (я з ним знайомий, хоч і не настільки, щоб спростовувати або підтверджувати). Одні кажуть, що 30 чоловік кудись зникли, інші кажуть, що ці заміри були проведені, м'яко кажучи, не зовсім правильно ітдітп. Може мають підстави, а може просто хочуть наподлити... Коротше я сам схильний не вірити, хоч і така деклараційність заставляє задуматися, тим паче, що не зважаючи на негативний PR про Андре є настільки масовим, мені він ніколи не казав неправди. Речі, що дотепер викликають сумніви:

    1. Їзда вночі: на той час київська траса була в такому стані, що ями різали гуму. За 3 роки їзди на цій дорозі я залишив більше (!) 6-ти скатів, що були подерті, тобто прокушені на великих ямах. Частина з них мала 65-й а частина 60-й профіль. Про диски мовчу. Гнув на тій дорозі до стану випускання повітря навіть оригінальні ковані VW-диски. Приблизно половина з цього ставалося за дня. 5 з шести коліс подер на швидкості 100-180 кмг. До чого я веду: у 3000 профіль явно менше 60 дюймів, а хід підвіски менший. Вночі на цій трасі (відрізок Рівне-Львів) на швидкості 160-220 ймовірність зробити диск квадратним прирівнюється до 100%. Гулі тут нідочого, коли диск стає квадратним, з колеса виходить повітря і його треба міняти. Про "об'їхати" теж не варто говорити, тому що зі спортивної машини, де очі водія знаходяться на рівні 1-го метра над землею побачити частину з них просто немложливо і навіть якщо її видно 20 метрів перед капотом, на швидкості 200 км людина не встигає повернути руль. 20 метрів машина робить приблизно за 0,3 секунди. Навіть, якщо уявити таку швидку людську реакцію, не залишається часу на здійснення самого маневру, тобто об'їзду ями. Фізика і фізіологія.
    2. Стан траси. Вночі по київській трасі їздять фури! Сотнями чи тисячами. Якщо можна домовитися з ментами, то навряд чи вдастся домовитися зі всіма фурами! А це означає, що часто потрібно скидати швидкість до 80 кмг, оскільки фури їздять не тільки по зустрічній, але по обох полосах. Для цього потрібно відторможуватися перед кожною з них, щоб переконатися в відсутності зустрічної або у закритому повороті, якими буквально всіяна вся траса з Рівного до Львова.
    3. Стиль розповіді:
    в них були одометри, спортивний автомобіль і спортивне паливо - одометри є на всіх машинах, а GT 3000 має подібні характеристики.

    На дозаправці теж доливали повний бачок склоомивача, бо мух табив стільки, що на передньому бампері і краю капота майже не було видно рідної фарби. Виходить, що фари потрібно було періодично чистити, а для цього потрібно періодично зупинятися. Метелики і мухи непрозорі...

    з Рівного до Львова я набив 18 гуль - тут мене розповідь насторожує. По-перше куди ті гулі помістилися, якщо передніх коліс тільки 2 , (на задніх колесах в машинах-купе з мотором спереду, як правило, гулі вискакують коли з передніх нічого не залишається) а по-друге, як на мене, потрібно бути ювеліром глобального масштабу, щоб зробити 18 гуль і жодного разу ні не розірвати колеса ні не сплющити диск. Беруть сумніви.

    В Києві мене вже чекали, менти були попередженні - далі читаємо в цьому ж абзаці - При чому я їхав з Києва у Львів. То куди ми все-таки їхали - до Києва чи від Києва?

    Особисто мені розповідь здається неправдоподібною. Птича, Олесько, Тараканів... Київська траса не стадіон, на ній є повороти, про які треба знати, інакше якщо їдеш більше ніж 70-80 кмг, машину виносить, не залежно яка це машина! Щоб запам'ятати всі такі повороти і гальмувати з 200 кмг завчасно треба поїздити по тій дорозі не один десяток разів. 540 км це не дорога на роботу.

    Тим не менше, я стверджував про загальностатистичні поїздки без попереджених ментів, чувачків з пістолетами на заправках, 30 організаторів ітд. І надалі стверджую про нереальність 3:15 і 3:30.
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. CAT

    CAT Місцевий

    Авто:
    GTI mk6, GTI mk1, Golf mk1
    Відповідь: Львів-Київ. Пацани міряються піськами :)

    а не знаю, сам ніколи не їздив і якшо чесно то проти того шоб ганяти там по населених пунктах за 100
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)