Львів-Київ. Пацани міряються піськами :)

Тема у розділі 'Колектор', створена користувачем Олег М., 5 кві 2007.

  1. peGas

    peGas Аксакал

    Авто:
    Peugeot 307 2.0 XS '05
    Клубна карта:
    000008
    Відповідь: Львів-Київ. Пацани міряються піськами :)

    підтримую!!!!!11
     
  2. peGas

    peGas Аксакал

    Авто:
    Peugeot 307 2.0 XS '05
    Клубна карта:
    000008
    Відповідь: Львів-Київ. Пацани міряються піськами :)

    Мене дуже зацікавило як можна було з ментами добазаритись
     
  3. CAT

    CAT Місцевий

    Авто:
    GTI mk6, GTI mk1, Golf mk1
    Відповідь: Львів-Київ. Пацани міряються піськами :)

    З мєнтами добазарюються всякі умнікі в яких є связі ксіви і ше купа всякого... не поважаю такого зовсім... ми всі рівні перед правилами дорожнього руху і фіг з того шо хтось там знає міністра транспорту чи депутата якогось! сподіваюсь в нашому клубі немає людей які якимось чином використовують свої звязки чи ксіви шоб безкарно порушувати правила дорожнього руху а особливо суттєво перевищувати швидкість в населених пунктах.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Львів-Київ. Пацани міряються піськами :)

    Твої сподівання не виправдалися :sad: Коли гнав нову машину з Києва до Львова, то вперше за мою водійську кар"єру зі мною стався саме такий випадок. Перед селом Мартинівка зупиняє мент, показує фару - 99 км/год. Показую документи, а у мене права, техпаспорт, талон в такій корочці багатокишеньковій. І в одній з кишеньок редакційне посвідчення. Мент, побачивши чарівне слово PRESS, став відмовлятися від 10 грн і наполіг на усному попередженні :) Але я, чесне слово, не хотів цього :)

    А взагалі я чесно їхав Київ-Львів із 1 год дня до 8 год вечора. То був мій перший раз такий далекий маршрут, вперше за кермом цієї машини, і я нікуди не спішив, зупинявся поїсти і перепочити. Від поїздки отримав задоволення, бензину спалив десь 40 літрів, рекомендую усім :)
     
  5. Topol

    Topol Аксакал

    Авто:
    VW Corrado G60 1990 Police Interceptor 2007 Yamaha R1 2009
    Клубна карта:
    000006
    Відповідь: Львів-Київ. Пацани міряються піськами :)

    160 :grin: :cool:

    Поїхали ганятись!
     
  6. CAT

    CAT Місцевий

    Авто:
    GTI mk6, GTI mk1, Golf mk1
    Відповідь: Львів-Київ. Пацани міряються піськами :)

    думаю це не так страшно враховуючи шо в тебе швидкість була не 199 а 99 і ти не маячив перед очима даїшнику тою ксівою.
    я особисто тільки 1 раз скористався тим шо зімною їхав друг з такою ж ксівою ПРЕСА, але я не порушував - мене мєнт злосно звинувачував в тому шо я випивший і хотів шоб я йому дєньгі давав або їхати на експертизу і т.п. - а оскільки такого бажання не було і це мене розілило сильно бо я взагалі не вживаю алкоголю то просто сказали йому шо він не правий при цьому тикнувши ксіву. чесно кажучи мені це все недуже сподобалось бо я себе вважаю звичайним громадянином України і хочу шоб все відбувалось справедливо і без всякіх звязків і т.п. просто коли вже мєнти бєзпрідєл мутять то треба і з свого боку якось відповідати...
     
  7. peGas

    peGas Аксакал

    Авто:
    Peugeot 307 2.0 XS '05
    Клубна карта:
    000008
    Відповідь: Львів-Київ. Пацани міряються піськами :)

    дай обкатку пройду і будем
     
  8. Pol

    Pol Super Moderator

    Авто:
    VW POLO ClassiC 1.6 98 (1F)
    Відповідь: Львів-Київ. Пацани міряються піськами :)

    ти скажи коли пройдеш обкатку може я теж попробую!
     
  9. peGas

    peGas Аксакал

    Авто:
    Peugeot 307 2.0 XS '05
    Клубна карта:
    000008
    Відповідь: Львів-Київ. Пацани міряються піськами :)

    за місяць відсили 2 точно
    мені казали 2000-3000 тис я вже 1000 намотав
     
  10. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Відповідь: Львів-Київ. Пацани міряються піськами :)

    маленький
    виключно за гроші ;-)
     
  11. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Відповідь: Львів-Київ. Пацани міряються піськами :)

    молодець, погоджуюся
    нажаль не можу рейтинга тобі підняти (ліміт)
    так тримати :!:
     
  12. peGas

    peGas Аксакал

    Авто:
    Peugeot 307 2.0 XS '05
    Клубна карта:
    000008
    Відповідь: Львів-Київ. Пацани міряються піськами :)

    з львова до києва?
     
  13. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Відповідь: Львів-Київ. Пацани міряються піськами :)

    тобто зі Львова до Києва, можна точніше?
     
  14. peGas

    peGas Аксакал

    Авто:
    Peugeot 307 2.0 XS '05
    Клубна карта:
    000008
    Відповідь: Львів-Київ. Пацани міряються піськами :)

    я про то шо це дуже ДОРОГОООООоооо
     
  15. Geremy

    Geremy Active Member

    Авто:
    Golf Plus 1.6 - більше в дружини, Skoda Octavia 1.9 TDI (2005 р.в.) - службовий....
    Відповідь: Львів-Київ. Пацани міряються піськами :)

    Та блін, яка міліція в 4 годині ранку, себе на роботі уявіть у цю пору доби )))
    Вважається, що з 2-ї до 6-ї їх практино нема...
    Є знайомі які випивши дочікуються 2-3 годину і обережно в путь ))

    Особисто маю дуже глибокі сумніви, що про таке домовитися реально...
    Фактично ж переїжджаєш через 4 області...
    Як 4 обласних ДАІ (ну 3, 4-а там чисто символічно) можна попередити, що в такого-то числа о такій-то годині по трасі буде їхати вар"ят на шаленій швидкості по населених пунктах і його будь-ласка не зупиняйте, бо ми тут поспорили...
    І ці ДАІ мають ще попередити всіх чергових поліцаїв... а там той помінявся, а той забув... Та й інших проблем в них вистача...
    Знаю, що раніше були кодові сигнали (там два рази фарами моргнути і раз посигналити) і вони опускали паличку... Чи зараз таке є - непевний...
    Свого часу (1998-1999 рр) катались з досить крутою ксівою, так от, всі області були без особливих проблем, а от в Рівненській - поліцаїв нічого не гребло, виписували штраф і їм було "покакати" хто там і що...
    За достовірними даними, свого часу навіть машину українського посла оштрафували! І ніхто нічого не міг зробити... Казали є правила, і вони стосуються всіх! Тепер ніби збилися трошки...
    Звичайно є питання - наскільки виправдано ставити білу табличку, там де цілком реально поставити синю (гуманітарна допомога :) ), але то вже інша тематика...

    Ще інша думка - по даній трасі стоять максимум 6 ДАішників в населених пунктах... І то в дні-пік в більшості вилазят )) (пятниця після обіду, неділя вечір). Ще й стоять у місцях, про які я вже знаю...
    Якось в будній день їхав, то за всю дорогу бачив їх 2 рази, і то зустрічні стільки блимали, що коли на мене наставили свій пісталєт-радар, я їм тож блимнув :)
     
  16. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Відповідь: Львів-Київ. Пацани міряються піськами :)

    людям які доїздять в Київ за такий час думаєш думають про шанування машини, двигуна і пального?
    про що ти шепчиш...?
    почитай нижче скільки коліс і дисків вони повикидали за таку інтенсивну їзду, не говорячи про радикально зменшений моторесурс при такому інтенсивному керуванні.
    я думаю ти зрозумів :mrgreen:
     
  17. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Відповідь: Львів-Київ. Пацани міряються піськами :)

    не погоджуся з одним друже. стоять вони вночі, сам залітав.
    а саме в 02-00; 03-00; 04-00; 05-30 годин.
    була повна невезуха, тато прикалувався, що наступний мент зупинить рівно через годину, я просто ржав, але стоять чогось.
    а зі всім решту я погоджуюся
     
  18. peGas

    peGas Аксакал

    Авто:
    Peugeot 307 2.0 XS '05
    Клубна карта:
    000008
    Відповідь: Львів-Київ. Пацани міряються піськами :)

    коротче то до чого ми прийшли7 за скіки часу можна доїхати до києва, шануючи машину
     
  19. Geremy

    Geremy Active Member

    Авто:
    Golf Plus 1.6 - більше в дружини, Skoda Octavia 1.9 TDI (2005 р.в.) - службовий....
    Відповідь: Львів-Київ. Пацани міряються піськами :)

    5-5,30 годин
    А вже так шоп аж дужжжже шанувати (100 км на годину тримати), то думаю всі 6 вийде )))
    Їхав якось на вщент завантаженому Гольфі, що з кожною ямкою 65-і ззадні колеса створювали враження бажання вирвати балку - то повз на максимально акуратних режимах... Все рівно менше 6 годин вишло...
    Є навіть припущення що коли помаліше їдеш - то скоріше виходить бо пасажири менше в туалет хочуть ))))
     
  20. CAT

    CAT Місцевий

    Авто:
    GTI mk6, GTI mk1, Golf mk1
    Відповідь: Львів-Київ. Пацани міряються піськами :)

    дякую! та шо той рейтинг:) головне шоб все було ок!
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)