Львів-Київ. Пацани міряються піськами :)

Тема у розділі 'Колектор', створена користувачем Олег М., 5 кві 2007.

  1. Pol

    Pol Super Moderator

    Авто:
    VW POLO ClassiC 1.6 98 (1F)
    Відповідь: Львів-Київ. Пацани міряються піськами :)

    ти що рішив Трасу Київ-Львів за гроші батька зробити...??
    Не роби цього . То дуже дорого вийде.!!
     
  2. Pioneer

    Pioneer Місцевий

    Авто:
    Колись був Passat B5 1.9 TDI 123к.с., Hameleon metalic blue, DLS audio acoustic, Start Tuning...
    Клубна карта:
    000055
    Відповідь: Львів-Київ. Пацани міряються піськами :)

    Ха ха !!! несмішно!!!!! Для тих шо нерозуміють пояснюю я неремонтуватиму а просто проїду цю дистанцію за такий час, точніше пролечу!!!!! Якщо звіснож доживу!
     
  3. peGas

    peGas Аксакал

    Авто:
    Peugeot 307 2.0 XS '05
    Клубна карта:
    000008
    Відповідь: Львів-Київ. Пацани міряються піськами :)

    і сенс таке доказувати?
     
  4. NCRPI

    NCRPI Місцевий

    Авто:
    продано....
    Клубна карта:
    000014
    Відповідь: Львів-Київ. Пацани міряються піськами :)

    Дочекайся щоб турки дорогу доробили !!!!!!!! І вперед на рекорди!!!!!!!!
     
  5. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Львів-Київ. Пацани міряються піськами :)

    Та хоть марсіани! То тре бути повним бовдурем щоб невідомо заради чого ризикувати власним життям і життям людей що ходять і їздять по цій же трасі.
     
  6. NCRPI

    NCRPI Місцевий

    Авто:
    продано....
    Клубна карта:
    000014
    Відповідь: Львів-Київ. Пацани міряються піськами :)

    Йому цікавіше рекорд, а все решта не важливо!!!!!!
     
  7. Pioneer

    Pioneer Місцевий

    Авто:
    Колись був Passat B5 1.9 TDI 123к.с., Hameleon metalic blue, DLS audio acoustic, Start Tuning...
    Клубна карта:
    000055
    Відповідь: Львів-Київ. Пацани міряються піськами :)

    Бла бла бла, пусті розмови, просто мене то заїло шо дехто незнає і непробував і доказує що це неможливо, і все шо ти писав мені важливо, але можна швидко і акуратно водночас і нетребі писати фігню якшо нема шо сказати а просто для того шоб писати, а то половина постів така!!! В колектор і там пишіть всяку єрунду! Я все сказав!:evil:
     
  8. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Львів-Київ. Пацани міряються піськами :)

    Піонєр в ярості затопав ножками :) Треба дати татові почитату ту тему, більше не пустить малого за руль, ато башню зірве і помчиться рекорди бити :)
     
  9. Franko

    Franko Active Member

    Авто:
    Vw Scirocco GTX'83 1.8 JN
    Відповідь: Львів-Київ. Пацани міряються піськами :)

    Ги-Ги)) скоро в Піонера замість "VW Passat B5 1.9 Турбіна рулить!" буде стояти інветар аватара Мартіні)))
     
  10. Pioneer

    Pioneer Місцевий

    Авто:
    Колись був Passat B5 1.9 TDI 123к.с., Hameleon metalic blue, DLS audio acoustic, Start Tuning...
    Клубна карта:
    000055
    Відповідь: Львів-Київ. Пацани міряються піськами :)

    Ти шо здурів я тобі дам!!! Тільки попробуй, хоч мене без машини і без прав (яких я ще немаю) оставити, хтож тоді буде тут писати і хонди рвати!!!!!!!:|
     
  11. Rostyk

    Rostyk Місцевий

    Авто:
    Passat B5 1,9 TDI
    Клубна карта:
    000030
    Відповідь: Львів-Київ. Пацани міряються піськами :)

    Я зрозумів наміри Pioneera!!! Він хоче дожити до часу коли подешевшає розмитнення Ферарі і Ламборджині і дорога на Київ буде в ідеалі!!!Тоді він свого доб'ється навіть без шкоди для будь-чийого здоров'я!!!
    Правильно???
     
  12. peGas

    peGas Аксакал

    Авто:
    Peugeot 307 2.0 XS '05
    Клубна карта:
    000008
    Відповідь: Львів-Київ. Пацани міряються піськами :)

    ти можеш сказати чого ти такий впевненийшо ти побєш рекорд якшо ти навіть прав не маєш? відповідного досвіду і.т.д.
    За своє життя я не дуже багато відкатав десь тисяч 20 не більше...
    Коли я сів за руль мені тоді 18 було я почув себе героєм і думав ош я супер вмію їздити... зараз я думаю шо я був тоді повним дауном. Повір анвіть тих саимх 3 чи 3:30 провести зарульом не так то і легко без досвіду. Досвід заключається не в тому як швидко ти пееключаєш передачі а то шо ти передбачуєш ситуацію яка є перед тобою задді тебе і побокам. З точки зору мого досвіду логіки і машини я думаю до києва (на машині ніколи ен їхав) я думаю шо туда заїду не менше ніж через 6 год
     
  13. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Відповідь: оффтоп

    Вітання Вероніці, вже наслуханий про Вас і рекомендації присутні.
    Раді Вас бачити у нас :-D
     
  14. Pioneer

    Pioneer Місцевий

    Авто:
    Колись був Passat B5 1.9 TDI 123к.с., Hameleon metalic blue, DLS audio acoustic, Start Tuning...
    Клубна карта:
    000055
    Відповідь: Львів-Київ. Пацани міряються піськами :)

    Я не зазнаюся, просто якшо мій тато зміг 3.50 то і я зможу, я некажу що прям зразу трошки поїжджу туди сюди, + спочатку треба авто придбати!!! Я за руль сів в 5му класі, ще навіть подушки підкладав, а сам без тата в машині почав кататися в 6му класі на дідовому Транспортері Т2!!! Такшо якшо доживусь до машини то думаю що 3.50 зумію точно, а от за 3.30 то вже після того як закінчу школу для гонщигів:mrgreen:
     
  15. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Відповідь: Львів-Київ. Пацани міряються піськами :)

    та ціхо ціхо, не заводься так і не піддавайся на провокації...!
    ти собі знаєш, а ми собі догадуємося...
     
  16. peGas

    peGas Аксакал

    Авто:
    Peugeot 307 2.0 XS '05
    Клубна карта:
    000008
    Відповідь: Львів-Київ. Пацани міряються піськами :)

    Ти так нічо і не поняв.
    Я також сів за руль в 5 класі але шо з того якшо я ганяв тіки по селі.
    Зрозумій навіть професійні водії гинуть, бо допустили маленьку помилку через втому. колись згадаєш мої слова але вважай щоб це було не запізно. Я дякую богу шо за період шо я вчився зі мною нічого не сталось
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Topol

    Topol Аксакал

    Авто:
    VW Corrado G60 1990 Police Interceptor 2007 Yamaha R1 2009
    Клубна карта:
    000006
    Відповідь: Львів-Київ. Пацани міряються піськами :)

    Повністю солідарний з PeGasом. :roll:
     
  18. Pol

    Pol Super Moderator

    Авто:
    VW POLO ClassiC 1.6 98 (1F)
    Відповідь: Львів-Київ. Пацани міряються піськами :)

    я скажу так, треба вміти визнавати свою НЕПРАВОТУ, і тоді до тебе люди потягнуться.
     
  19. Oleksandra

    Oleksandra Active Member

    Авто:
    VW JETTA 2.0 2001
    Відповідь: Львів-Київ. Пацани міряються піськами :)

    зная можливості своєї машини, километраж до Кийова, та будучи людиною азартною я також стверджуватиме що 3 скажем 30 це цілком реально.І... якщо на весь той час вимкнути поняття здоровий глузд, вбиті дороги, пости даі, страх за власне життя,круті повороти, відповідальність перед суспільством, небайдужість до власної ластівки - то можна вирушати за рекордом з пункта а.Львів у пункт б.Київ і дай Бог не мати на цьому шляху на обгоні якоісь фури зустрічного такогож інвестігатора прямуючого за подібним рекордом Київ-Львів. я думаю з числа зареєстрованих на цьому форумі багато хто "сів" за руль у 5му класі,і відчув дійсно ейфорію їзди сільскими(приміськими,степовими...) дорогами.Пегас тут прав на всі 100-герой та й годі.Як по мні,то я щаслива що моє це геройство там десь у пятому класі і залишилося.Дорожня ситуація кожну мить міняється і тільки дійсно досвід дає можливість зоріентуватися вірно і відреагувати вчасно.І то не має значення чи то крутий поворот попереду чи то невчасно крокнувший на проїзджу частину пішохід, чи то зустрічна невідомо що робить на твоїй полосі.В мене почуття геройства не зростає з накрученним километражем,думаю що вдосконалюватиме клас свого водіння і на своїй 100 000мілі і доречи з вдячністю до порад та рекомендацій.Пропоную ділитися на форумі рекомендаціями та подібними історіями та фактами з досвіду власного початку,розвитку,вдосконалення водіння.Я наприклад в Пегасиній(-овій,сорі за мою українську) історіі початку себе згадала.То я ж не одна виходить...ну ви мене розумієте.
     
  20. peGas

    peGas Аксакал

    Авто:
    Peugeot 307 2.0 XS '05
    Клубна карта:
    000008
    Відповідь: Львів-Київ. Пацани міряються піськами :)

    я вже писав з точки зору математики це реально але в реальному жииті.... почитайте уважно допис ореста, його машина куда покруче їде вашої, і досвід в нього набагато більший і він каже шо 3,:30 то не реально
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)