Львів-Київ. Пацани міряються піськами :)

Тема у розділі 'Колектор', створена користувачем Олег М., 5 кві 2007.

  1. Pioneer

    Pioneer Місцевий

    Авто:
    Колись був Passat B5 1.9 TDI 123к.с., Hameleon metalic blue, DLS audio acoustic, Start Tuning...
    Клубна карта:
    000055
    Відповідь: Львів-Київ. Пацани міряються піськами :)

    Покащо я говорю про 3.50, а там дальше побачим, просто я нерозумію смислу Андре (той шо писав 3.14) пиз...... який йому з того прікол, ясно то що в мене колись буде то і неблизько Мітс 3000 ГТ, але я щераз кажу 3.50 це реально мій тато це доказав і я йому вірю , а ви як хочете, спитайте самі я недумію що людина якій поза 40 буде вас розводити+ цей час був встановлий на Б3 пассаті без всяої турбіни, я говорив з Остапом і він зімною повністю погоджується бо сам такою машиною за 4 год заївав враховуючи що там на борту було в два рази більше людей такшо 3год50хв. це реально, дальше 3.30 я вважаю що також але стверджувати неможу оскільки немаю доказів, але думаю що через пару років коли доживуся чогось і закінчу школу екстримального водіння в яку хочу поступити, + за той час дорогу на київ відродять і думаю що це я вам докажу!!! Шановна Олександра, я немаю нічого протів того що пів форуму сіло за руль в 5му класі, і я невихваляюсь що вмію досконало їздити бо це не так і я це знаю, мені ще багато вчитися і вчитися, просто я говорю коли все почалось, багато людей в мому віці зараз і рік чи два назад взагалі немають поняття де що, в мене багато друзів на машинах але я знаю тільки одного такого як я що його теж тато вчив з малку їздити і наша з ним їзда суттєво відрізняється від інших , я це мав наувазі, коли тебе вчить власний батько в якого є стаж, а вмого тата великий стаж і я дуже пишаюсь тим як він їздить і взагаліним , це суттєво відрізняється від того коли тебе вчить інструктор і старші роки!!! Шановний Пол якщо цей коментар що ви написали вище стосується мене я невважаю його компетентним, томущо писати аби писати краще нічого неписати, я вмію признавати помилки, але те що я тут писав я невважаю помилкою, отже непотрібно такого говорити томущо це образа! якщож цей пост нестосується мене то прошу вибачення за недорозуміння!!! Вибачте за помилки скоро дрокував бо нет кінчається!!!
     
  2. Вероника

    Вероника Новачок

    Авто:
    VW Touareg V6 3,2 2006
    Відповідь: Львів-Київ. Пацани міряються піськами :)

    Вам необходимо понимать также поддтекст прочитанного. Смысл "суть басни какова?"
    Кто такой Орест и где его дописы?
     
  3. Andy

    Andy Active Member

    Авто:
    Ford Fiesta 1.4
    Відповідь: Львів-Київ. Пацани міряються піськами :)

    Орест! Ти дописався. Тебе вже шукають.
     
  4. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: Львів-Київ. Пацани міряються піськами :)

    Орест взагалі десь пропав пора подавати в розшук ! ! !
     
  5. svistun

    svistun Active Member

    Авто:
    VW Passat B3 1.8 1989 Fiat Doblo 1.3 multijet 2007
    Відповідь: Львів-Київ. Пацани міряються піськами :)

    :-D Я взагалі всі рекорді поб'ю,сяду и реально на літаку залечу, а ві иі далі спорьте!:-D
    2Вероника - чекаємо завтра на зїзді!
     
  6. Geremy

    Geremy Active Member

    Авто:
    Golf Plus 1.6 - більше в дружини, Skoda Octavia 1.9 TDI (2005 р.в.) - службовий....
    Відповідь: Львів-Київ. Пацани міряються піськами :)

    Мля, ну справді якесь міряння...

    Прочитайте тему про реальність проїзду за 3 години траси Одеса-Київ (стаивлось так питання) зараз не можу знайти - знайду скину, якщо потрібно.
    Настільки толково відповідь була написана професіоналом, що висновки можна зробити плачевні.
    Бо то всьо щось нагадує мені історію про "молоде теля" )))
     
  7. Вероника

    Вероника Новачок

    Авто:
    VW Touareg V6 3,2 2006
    Відповідь: Львів-Київ. Пацани міряються піськами :)

    Спасибо за приглашение! ;) ПереВОЗИТЕ съезд в Трускавец бальнеология Риксус. У меня строгий график,
    самой не вырваться. Но всем буду рада!
     
  8. peGas

    peGas Аксакал

    Авто:
    Peugeot 307 2.0 XS '05
    Клубна карта:
    000008
    Відповідь: Львів-Київ. Пацани міряються піськами :)


    добре піонер став той рекорд, але питається нашо????? тратити час гроші вбивати машину і ризикувати своїм життям заради чого?
     
  9. peGas

    peGas Аксакал

    Авто:
    Peugeot 307 2.0 XS '05
    Клубна карта:
    000008
    Відповідь: Львів-Київ. Пацани міряються піськами :)

    Орест то Скірокко.
     
  10. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: Львів-Київ. Пацани міряються піськами :)

    ТАК ! ! !
     
  11. Rostyk

    Rostyk Місцевий

    Авто:
    Passat B5 1,9 TDI
    Клубна карта:
    000030
    Відповідь: Львів-Київ. Пацани міряються піськами :)

    От сиджу і думаю... може взяти секундомір в руки і нехай хтось стартане??? Скільки можна воду в ступі товкти... Пассат, Скірокко, Ферарі, яка хер різниця, якщо тобі в якомусь селі, не дай Боже, перейде дорогу корова кому стане лугше чи ти заїхав за 4:30 чи за 3:59!!! Несерйозно це вже!!!
     
  12. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Відповідь: Львів-Київ. Пацани міряються піськами :)

    Ця тема і так в колекторі, то давайте вже краще поговоримо знову про "Катерину" :mrgreen:
     
  13. Geremy

    Geremy Active Member

    Авто:
    Golf Plus 1.6 - більше в дружини, Skoda Octavia 1.9 TDI (2005 р.в.) - службовий....
    Відповідь: Львів-Київ. Пацани міряються піськами :)

    Да уж, скільки разів не їздив, кожен раз бачив якісь аварії...
    Найстрашніше це звичайно з трупами...
    Особливо якихось дядьків на роверах, чи щось тому подібне...
    нунах, противно згадувати...
    Знайомі бачили збитих пішоходів на швидкості орієнтовно 160..
    частини тіла роскидані по дорозі і сусідніх будинках десь на відстані 100 метрів....
    там рука, там нога, там голова...
    все таки це тре побачити та й самому пару раз в аварію попасти, а потім "панти калатіть"!!
    Звиняйте за категоричність, настрій...
     
  14. Topol

    Topol Аксакал

    Авто:
    VW Corrado G60 1990 Police Interceptor 2007 Yamaha R1 2009
    Клубна карта:
    000006
    Відповідь: Львів-Київ. Пацани міряються піськами :)

    Ого... Мене таке ще обходило стороною... Не дай Боже в таке попасти, та й бачити певно тоже краще не треба...
    Солідарний з Geremy...
     
  15. Pioneer

    Pioneer Місцевий

    Авто:
    Колись був Passat B5 1.9 TDI 123к.с., Hameleon metalic blue, DLS audio acoustic, Start Tuning...
    Клубна карта:
    000055
    Відповідь: Львів-Київ. Пацани міряються піськами :)

    Нічого я покащо неставлю, і взагалі можу недожмтм до того часу пока куплю машину всякеж буває, просто ви всі непробувавши твердо стверджуєте що це неможливо, ви пишете просто аби поставити свою відмітку на форумі і втемі ніби то ви щось написали, я написав час одна людина заперечила і ви всі як один нє нє нє, так неможна!!! то що я собі мрію то неозначає що це збудеться, до того часу поки в мене буде власна машина по ті дорозі яка вже буде автобано ніякі корови і люди ходити небудуть хібащо комарі літати, Мене просто збісила ваша впевненість, але то невпевненість а прото аби написати, Орес стверджував час Андре цілком обгрунтовано тим більше шо він по тій дорозі дуже багато накатав,+ він погоджується зімною за час 3.50, а 3.30 це вже діло майстерності водіння машини і того наскільки буде забита траса фурами!!! Отже Пегас, джеремі і інші якшо ви маєте обгрунтовані заперечення стосовно часу мого тата а саме приблизно 3год.50хв. томущо з секундоміром ніхто несидів, прошу писати обгрунтовано а непросто шоб заробити дописів в колекторі!!!
     
  16. peGas

    peGas Аксакал

    Авто:
    Peugeot 307 2.0 XS '05
    Клубна карта:
    000008
    Відповідь: Львів-Київ. Пацани міряються піськами :)

    а я думав шо ти про неї вже забув
     
  17. peGas

    peGas Аксакал

    Авто:
    Peugeot 307 2.0 XS '05
    Клубна карта:
    000008
    Відповідь: Львів-Київ. Пацани міряються піськами :)

    Пітримую Geremy, зараз світ такий що краще не ризикувати з таким
     
  18. peGas

    peGas Аксакал

    Авто:
    Peugeot 307 2.0 XS '05
    Клубна карта:
    000008
    Відповідь: Львів-Київ. Пацани міряються піськами :)


    а я ош заперечую? я хочу тебе відговорити від того подвигу...
     
  19. Pioneer

    Pioneer Місцевий

    Авто:
    Колись був Passat B5 1.9 TDI 123к.с., Hameleon metalic blue, DLS audio acoustic, Start Tuning...
    Клубна карта:
    000055
    Відповідь: Львів-Київ. Пацани міряються піськами :)

    Дякую любий друже за турботу, я неспорю в тому ти повністю правий алеж все почалось з того що ви почали доказувати що це анріал, Коротше то всьо фігня, давай потисним лапки один одному і забудем ато будем так спорити докінця світу!:mrgreen:
     
  20. peGas

    peGas Аксакал

    Авто:
    Peugeot 307 2.0 XS '05
    Клубна карта:
    000008
    Відповідь: Львів-Київ. Пацани міряються піськами :)

    підтирмую.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)